Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Myslovitz z Rojkiem to Moja Wielka Miłość, Namiętność. Tą znam, Tej jestem wierna. Inne to zauroczenia. Ktoś kiedyś powiedział (niestety nie pamietam autora), że pokochać twórczość Myslovitz i nie popełnić samobójstwa, to sztuka ;) Kocham, żyję i kocham jeszcze bardziej :) A to od Ciebie cudne :) I fajnie, że up. Czas najwyższy (?) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Up chwilowy, to sinusoida;) Też mam granice swoich możliwości. A moze nie... Słuchałaś Joy Division?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie, trzymaj się na powierzchni jak najdlużej. Może przywykniesz? ;) Joy Division... hmmm...? Chyba nie. Dziękuję za życzenia Diabliczko ;) 👄 Udanego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Zorro: do TAKIEJ powierzchni??? A w życiu! JD nie słuchaj, szczerze odradzam. A to dla Ciebie: http://www.youtube.com/watch?v=o_cHvtPB2dY Bo Miłość Istnieje:) Nawet, jeśli Trudna. TYM BARDZIEJ!:) 🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie, nikogo nie da się utrzymać na powierzchni na siłę, nikogo uszczęśliwić wbrew Jego woli... Żyjesz, jak chcesz. Dzięki temu możesz chociaż być pewien tego, że jak coś spieprzysz, to z własnej winy ;) Wieczorne pozdrowienia ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Chyba na pierwszym ich koncercie w Hybrydach byłem za młodu osobiście, w sumie komuchy w Warszawce nie polowały nigdy na punków, ale na Zachód od Wisły było zupełnie inaczej. Ech, to zupełnie nieważne:D http://www.youtube.com/watch?v=5FcZyRFZxlU 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
🖐️! Pijemu, pijemu, Dziewczyny:), Wasze zdrowie🌻 Głowy do góry i nie słuchać Joy Division! Zastrzeżone dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
🖐️! Pijemu, pijemu, Dziewczyny:), Wasze zdrowie🌻 Głowy do góry i nie słuchać Joy Division! Zastrzeżone dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Wronełłe: co się stało? Jesli możemy o tym tutaj pogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotel
no to się pochwalę.a co! najpierw michel w okolicznościach przyrody,a teraz własny(aczkolwiek niedokończony) wyrób w mojej prywatnej , ekskluzywnej kuchni.jedziemy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Zorro: rzeczy martwe są martwe, nie ma błędów nie do naprawienia, a los trzymamy we własnych dłoniach. wronełłe: podaj adres, przywiozę Ci dobrą łychę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Wronełłe: 1. Dawaj namiary pracodawcy. Jestem niezłym negocjatorem;) 2. Radę z Samą Sobą Sobie Dasz - kto, jak nie Ty? 3. Łychę pod względem efektów gotów jestem zastąpić każdym innym, atrakcyjniejszym dla Twoich kubków smakowych i zmysłu powonienia (słyne z tego, że osobiscie ładnie pachnę;)) trunkiem (poczynając od porto, skończywszy na przewytrawnym bordo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie, dziś daleka jestem od hołdowania tak pięknym założeniom... ale skoroś napisał, to pewnie wiesz, że działa. Rozważę na przyszłość. Ale nie dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×