Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

jaka gazowana, jaka gazowana po gazowanej mam wzdęcia:classic_cool: :D Piffka to ja sie opiłam całkiem sporo w zeszła sobote i to grzanego z sokiem 😴 a to wszystko przez ta pogode:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego słuchasz? bo ja ciagle Mari Boine Persen :O przyplatała sie normalnie i nie chce sie odczepic :O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kije ze wzdęciami dobrze że siedzisz dalekoo możesz nawet bonie puszczać. Grzane jest feee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wszystkiego po trochu ale jakoś mnie wzięło na wersje live.I sie śmieje z tańca wokalistów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie puszczam bąków 😴 To ty nie weisz, ze kobiety nie pierdzą nie bekaja i nie sraja :P:D A grzane piffko jest całkiem smaczne :) Nawet ja na tę pore roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiesz z jakim uśmiechem na ustach otworzyłem tego linka w nadziei że będzie to jakiś metal a tu klops :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boguś... taa puszczają bąki o zapachu fiołków Nie weim jakie ty masz doswiadczenia:P ale moje maja zapach wanilii i miodu :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę cie :D:D Metalu to ja nigdy nie słuchałam :P diablo by pewnie połechtała twój gust muzyczny bo ja niestety ale nie nadaje na waszych falach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrona ja niefiem co ty żresz ale mogłaś to zachować dla siebie 😭 mam uraz ..........no dobra żartuje ale coś mi przeszło przez myśl .szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijesz z jakiejś konkretnej okazji czy z jej braku ;) a muza faktycznie skoczna i metalowa;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz właśnie niefiem bo coś szukam sobie w miare wesołych piosenek ,bo inaczej piłbym na smutno i miał doła.A okazji nie ma ,staram sie nie myśleć o rzeczach na króre nie mam wpływu i jest git.Nie często sie upijam na wesoło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie mam farta, ze trafilam wlasnie na taki dzien ;) ...i nie chce ci sie spac :P? bo ja chyba zaczynam odlatywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie procenty sprawiają ,że chce mi sie płakać ze szczęścia i susze zęby do monitora,spać sie nie chce jak coś gra skocznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladałam film... krwawe diamenty- czy jakos tak - film zrobil na mnie niesamowite wrazenie .. rzadko ogladam z wlasnej i nie przymuszonej woli takie okrucienstwo :P ale miał fajny przekaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boguś to moze ... zatańcz dla mnie :classic_cool: :D nie musi to byc odrazu striptiz :P chociaz koszule mógłbys zdjąć 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogus...ide sie majgnąc na kanape ,bo jak zamykam oczy to mi sie w glowie kreci od tej czystej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jakąś skażoną wode pijesz :P Dobra ja se dopije i chwile jeszcze posiedze,Dobranoc Wronko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cycata była w realu ;) aleś ty ten klip prześwietliła bo ja to niewiele pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno nie miałem...
kacora 😭 głowa mi pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×