Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość Wesolutkagosia
a na zdrowego to pijesz? ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Boguś aż Cie cmoknę👄 myslałam że zaś nikogo nie będzie to i się czymś zajełam:P Gosia tu wszyscy piją inni wirtualnie a jeszcze inni na serio;) np ja dziś wypiłam 2 piwa:o czas chyba na odwyk:D dobra idem spac trzymta sie🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolutkagosia
diabli a sporo piwa ci wychodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pracy lubie piffko wypić a w weekendy troche więcej :P diablo sie zjawiła :) czym sie tak zajęłaś? :D ee no wiosna przyszła to i smaki są byle nie dwa piwa dziennie bo u kobiet to już coś nie teges :P Dobranoc diablo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolutkagosia
dobra - idź spać - pogadamy next time

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boguś myslisz że ze mną już jest coś nie teges?😴ale w razie czego odwiedzisz mnie w Parzymiechach co ?:D:D Gosienka ja nie pije dużo, mieszczę się w normie:D tak sądzę😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu też se Come puszczę a co😴 http://youtu.be/xRjpMmTAusw Pojeb to chyba Pop taaak?:P znaczy się mi tak wydaje😴 Boguś czyli to dobry znak zamiast na alkohol możesz pieniądze wydać na coś innego np na mnie:classic_cool: i czas na mnie życzę dłuuugiego weekendu majowego wszystkim 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litościwy w samo południe
bry:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litościwy w samo południe
a ja sobie wyrabiam biceps puchą z piwskiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Litościwy to Ty jesteś tylko z nazwy :P Żeby się nad człowiekiem pracy tak pastwić wzmianką o piwie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo pfff... jeszcze na Ciebie mam ciężko zarobione pieniążki wydawać :P a co ja z tego będe miał he? Ja tam nie mam długiego weekendu nic tylko praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Zorro🖐️, już chyba po pracy? Ja dzisiaj też lajtowo: browar, a zagram tak: http://www.youtube.com/watch?v=vVAeZTA-W08 🖐️:) (i czego się tak durnowato uśmiecha, skoro martwy???):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie :) Co z Twoją wiosenną Akcją? ;) Daj znać, kiedy będziemy mogli otwierać szampana. Zjawię się niezwłocznie, aby móc pogratulować jako pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Zorro, Wiosna wciąż nie przychodzi:(, chyba w tym roku nie będzie jej wcale:(, nawet pączki liści na drzewach wciąż śpią, chociaż ja jestem gotowy...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to wiosna nie przychodzi? u mnie WIOSNA!!:classic_cool: piękna, cudowna... wiosna:) Zieelooonooo. miii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boguś, duzo wypiłeś ?;) szkoda że nie zaglądnęłam wieczorkiem ... Pooo, u mnie już psie odchody zarosły zielona trawką:P a kobietki wcale nie takie grube 😴 :P Zacznij widziec troche bardziej optymistycznie to co cie otacza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie piłam :) nie mam czasu na alkoholizowanie sie :P życie jest zbyt piekne aby je sobie ubarwiać procentami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrono - słabo choć była ochota na więcej ale rozsądek nakazał mi nie pić więcej ;) i nie pierd... że życie jest piękne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WZ, rewelacyjna jest ta muza która pusciłas, nie moge sie nasłuchac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×