Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość leży we mnie martwy anioł
Zorro: nie pamiętam już, co miałem na myśli:D:D:D (mój wiek uzasadnia:) ), granic nie ma, a jeżeli są, wyznaczamy je sobie sami. Nie znałem Happysad, chociaż brzmią znajomo, dzięki:):):)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa zarówka
co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem pijusy Ja juz 8 dzień nie miałem alkoholu w ustach ciężka sprawa gdy obok mnie wszyscy popijają browarki ehhh jeszcze tylko 3 dni :classic_cool: im dłużej tym lepiej to znosze więc może nie ma ze mną tak źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy ,że trują mnie
lekami :P ale w weekend w końcu se wypije browarka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaliła mnie ta nuta... http://www.youtube.com/watch?v=b_oNylzsY7I totalnie powalila, naprawde nie słyszałam nigdy wczesniej i jestem mile zaskoczona wykonawca jaki tekstem i nutą ❤️ wykonanie Sinead O'Connor było dla mnie nazbyt piskliwe:O aniołku:D chyba sie starzeje bo coraz cześciej przemawiasz do mnie muzycznie:) a co bóg daje? mi daje siłę:) abym mogła kolejny dzień walczyc i sie nie poddawac, bo przeciez tchórzem jest byc prosciej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooo:D:D I love myself??:D:D:D Idelnie pasuje do ciebie ten tekst:P:D A druga nuta... masz jakies ciagaty seksualne:classic_cool:?? Az nie chce sie wierzyc :P głupio byłoby gdybys sie spilał seksząc sie z samym soba :P:P Ostatnio jadam obiady o 17, teraz to chyba tez troche nie ten tegest, nie?:O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
🖐️! Pop: ma, szczam na stojąco, co jakiś czas muszę ogolić moją paskudną gębę, co rano budzi mnie przepisowy wzwód, zatem jest raczej kotem;):D Wronełłe: cieszę się, że spodobał Ci się Grant, ale Ty też zajebiście wymiatasz:) Chlam, jak zwykle.🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boguś nie pij, picie to zuo:P nawet Wrona zajrzała, chyba jej się nudziło:P i czemu mi wszystko podkreśla na czerwono😠 nie wiem czy błedy robie czy nie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolutkagosia
cześć - fajny topik:) można się podłączyć czy tylko dla swoich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolutkagosia
dzięki:) a spytam z ciekawości - naprawde sobie popijacie czy to taki bajer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolutkagosia
oj Bogus a co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×