Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość chyba sobie dziś poleje
dobra zbieram się :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Evanescence - My Immortal przeczytałam słowa:P bo czulam że ... ty juz dobierze wiesz co :P:P Dyy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowa do Smashing Pumpkins: Who am I to need you when I'm down? Where are you When I need you around? Your life is not your own And all I ask you Is for another chance Another way around you To live by circumstance, once again Who am I to need you now To ask you why, to tell you no To deserve your love and sympathy? You were never meant to belong to me And you may go But I know you won't leave Too many years built into memories Your life is not your own Who am I to need you now To ask you why, to tell you no To deserve your love and sympathy? You were never meant to belong to me Who am I to you? Along the way I lost my faith And as you were, you'll be again To mold like clay, to break like dirt To tear me out in your sympathy You were never meant to belong to me You were never meant to belong to me You were never meant to belong to me Who am I? Who am I? Who am I? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony Może się od razu do źródła skieruję :P jak przyjedziesz, to cie pokieruje, abys nie pobłądził;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym razem wybacze;) ale jakby co to wiesz... mozesz wpaść, pogadamy, obalimy kadarke i życie będzie weselsze przez chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przez chwile" mnie chyba takie cuś nie bawi.... zaraz sie pozbieram do kupy ;) zreszta kiedy bym miała przyjechać:( jutro mam przeciez .. do południa zajety dzien, w niedziele też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadajcie chwilę, bo mi chwilę zajmie tłumaczenie. :) Wiersze to jakby nie moja specjalizacja :D Instrukcja obsługi spłuczki :O to co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nic nie trwa wiecznie... wiem ze sie zaraz pozbierasz, silna babka z Ciebie;) ale jakby co adres znasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kim jestem, żebym chciał ciebie gdy mam doła? Gdzie jesteś Kiedy potrzebuję cię obok? Twoje życie nie należy wyłącznie do ciebie... :O Ups No nie wiem czy mam dalej tłumaczyć, to może nie być dobra pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×