Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

dlaczego pora nie odpowiednia? daj mi linka do tej pisenki, to sobie sama przetłumaczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK I wszystko o co proszę To jeszcze jedna szansa Jeszcze jedna droga dookoła ciebie Żeby żyć w zależności od okoliczności, jeszcze raz Kim jestem, żeby potrzebować ciebie teraz Żeby zapytać się dlaczego, żeby powiedzieć ci nie Żeby zasługiwać na twoją i miłość i współczucie? Nigdy nie byłaś mi przeznaczona I możesz odejść Ale wiem, że nie odejdziesz Zbyt wiele lat wryło się w pamięć Twoje życie nie należy do ciebie Kim jestem, żeby potrzebować ciebie teraz Żeby zapytać się dlaczego, żeby powiedzieć ci nie Żeby zasługiwać na twoją i miłość i współczucie? Nigdy nie byłaś mi przeznaczona KIm jestem dla ciebie W międzyczasie Zgubiłem moją wiarę I jak poprzednio, bedziesz znów By kształtować się jak figurka z gipsu i pękać jak rzeźba z błota By wyrywać mnie swoim wspolczuciem Nigdy nie bylaś mi przeznaczona Nigdy nie bylaś mi przeznaczona Nigdy nie bylaś mi przeznaczona Kim jestem? KIm jestem? Kim jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony :D wpoiło sie to w ciebie tak bardzo że trudno sie bedzie wyprzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma cie ? to ide poczytać jak Antek Jagne w sianie wysmyrał;) może sobie przypomne jakie to fajne było ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nie znalazłam w necie nic żartobliwego na temat wszych orgazmow:P hmm.. a moze wy ich nie posiadacie ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×