Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

dzień spędziłem bardzo intensywnie na najwyższych obrotach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sie zastanawiałam czy nie odpalic drugiego :D naprawde super sie oglada:) zazdroszcze ci tego wysiłku :D:P tez sie troche zmeczyłam, przed chwila :P ale to nie to samo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że wpadłaś w nałóg :P Ty nie zazdrość tylko do dzieła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierzysz, ze samej mi sie nie chce:O a poza tym zmieniłam lokalizacje i jakos mi tu głupio:P i wszyscy moi znajmomi nie przepadaja za aktywnym wypoczynkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierzysz że cały basen był dla mnie ,sam pływałem mmmm :D nie poznałem ,ja na doopy nie jade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo:D nie dosc ze wysportowany:classic_cool: to jeszcze farciarz :D:P ale nie załujesz ze nie było zadnej krasnej laski w bikinie ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie style w jakich mnie wyszkolono kiedys to sie pływało pod przymusem nawet dłużej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty niezłe bicepty mas:D:P byłam dzisiaj na zdjeciu szwów:O nic przyjemnego:P i pani dochtor:classic_cool: kazała mi ćwiczyc moj szczekoscisk:O ale nie jest zle :classic_cool: juz otwieram paszczu na szerkosc 2 cm :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie nie smiej :P robie postepy :classic_cool: :D a jak wracałam zrobilam cos czego nigdy nie robie :O wziełam autostopowicza:classic_cool::D i wyobraż sobie, ze mnie nie zgwałcił :P, nie okradł:P, i był grzeczny :D chłopak miał feralny dzien :O dobrze ze go wziełam bo pewnie miał by jeszcze bardziej przesrany :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha pewnie chciałaś go wykorzystać :P Od kiedy jesteś taka dobra? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×