Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Tu sie nie wypowiem bo znam tylko twoje złe oblicze :P a co tam w realu robisz to nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"stwierdzając, ze gorzej byc nie moze, najczesciej tylko rzucasz wyzwanie losowi " niepotrafie sie nie zgodzic z takim demotem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhhhhhh
'bry wieczór dzisiaj miałam tzw pechowy dzien. ONE ISTNIEJĄ. Pechowe dni, a nie wierzyłam do dzisiaj. Mus sie napic, bo inaczej nie usnę, nie odreaguję, chociaż fizycznie sie wykonczyłam nieźle w tym celu :o YYYYYYYYYY Ja tylko na chwilke, czesc zwłaszcza chciałam Wronie powiedziec 🖐️ dobrze, że załozyliście nowy topik do picia, bo gdzie bym wpadała z wizytą 'bra noc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhhhhhh
jakis dupek na innym topiku postraszył że mnie zahasłuje no i to zrobil. :O niedługo tych hhhh będzie 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha...cos mi wiadomo o złych dniach :O jeszcze nie tak dawno miałam ich tak duzo że strach sobie przypominac :O jutro bedzie lepiej :) Twoje zdrowie :) a co do topika..załozyla go goralka:) ja mam swoj(no chyba ze w końcu usuneli :P ) na uczuciowym, ale tam nie zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meric tak lubie bad girsl a co :P nieee.nic:D tylko zastanawia mnie co cie w nich kreci :classic_cool: to ze nigdy nie "dogonisz króliczka"!!:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że nie możesz krakać w pełni sił :P to tylko 2 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwy dran!! a ja tak cierpie😭 ledwo sobie dzisiaj w usta wepchnełam słodka bule ze sliwkami :classic_cool: ale wepchnęłam i pogryzłam :O nie weim co było gorsze:D:P przydał by mi sie jakis facet do ćwiczen :classic_cool::D:P ale jak sie niema co sie lubi😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zboczek :P a ja za chwile spadam spać ,chyba zaległosci sie odzywają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×