Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Zaraz, zaraz... Ja mówiłem o miejscu w okolicy serca :) Kto mnie chciał kopać? Od czego nastrój został penisem strzelony? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejsce w okolicach serca to moze być np wątroba😴:D:P zaraz, zaraz ja nic o kopaniu nie pisalam:P a o penisie tym bardziej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę;) a bedziesz kochać? nie kopać:P? lubic, a nie lac wodą:P? ściskac, silnymi ramoinami?;) takiej chce milości miedzy nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Wrrr miłości moja. Będę Cię nosił na rękach i pieścił jak jeszcze nikt dotąd tego nie robił i będziesz szczytowała w sposób wyjątkowy. :) Przepraszam, oderwali mnie od pisania z Tobą w brutalny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwię się, trochę bo mi Wrrr odfrunęła, ale nie oddam jej. Moja jest i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Wrrr miłości moja. Będę Cię nosił na rękach i pieścił jak jeszcze nikt dotąd tego nie robił i będziesz szczytowała w sposób wyjątkowy.'' za dużo romansideł czytasz:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pop Ty lepiej jej dobrze pilnuj bo ona szlajala sie po łerotyku:P a najlepiej jakbyś ją zamknął w zlotej klatce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samtzu Wrrr miłości moja. Będę Cię nosił na rękach i pieścił jak jeszcze nikt dotąd tego nie robił i będziesz szczytowała w sposób wyjątkowy. te słowa podziałały jak balsam... dziekuje😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didi to tylko niezaspokojone baby czytają takie historyjki. Ja mam to jako talent, ale nie wiem czy wystąpię w programie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×