Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

wystraszyłam chyba pomarańcze swoim nastrojem :O wstalam o 4, ciagle czytam i chooja wiem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo teraz to juz sie nic nie czyta nie wiesz o tym? powinnaś sie wyciszyć, uspokoic, puścic nastrojową muzykę i wziąć dłuuga relaksująca kapiel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie wiem co to takiego:D:D ale na kafe wyczytałam ze to coś fajnego i podobno mozna sie zrelaksować:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D w takim razie umowimy sie na to w nastepny piatek, bo w ten nie moge :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nastepny piatek mam samtza :classic_cool: a w niedziele idę na komunie wiec musze wyglądać przyzwoicie a nie jak przepita locha:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D kurde! widzisz jak ciazko sie dograc:O? bede pic w samotnosci i strzelac z paltza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz ja juz nawet z paltza nie strzelam:( nie mam żadnego punku zaczepienia, nic mnie już nie podnieca😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest to działa ale czesciej nie jest jak jest :D:D a poza tym moja bujna wyobraźnia płata mi figla i ciągle przed oczami mam sąsiada ktory jest pod 70 i tak jakos odechciewa mi się wszystkiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pitole:O jakim cudem rozmyslasz o sasiedzie:P? moze wlącz sobie pobudzacza;) bede spiertalac, bo juz stracilam godzine:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: obraziles sie na mnie samtzu :P? godzina 13 okazala sie dla mnie dzisiaj baardzo przychylna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Trzymałem kciuka. Przydał się? Oczywiście jestem na Marsie i nie wracam :) Nie płacz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przydal sie:) baardzooo🌼 :):):) dlaczego nie wracasz😭?? jak cie nie bedzie to mnie tez nie bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Odkryłem w sobie akcenty antyfeministyczne, zresztą wrona powiedziała mi, żebym nie wracał to co się będę narzucał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tezm mam odruch antyfeministyczny:classic_cool::D:P przestan pieprzyc:P bardzo zdenerwowana bylam rano, i ten twoj tekst"Co ja tutaj robię pomiędzy babami i ich babskimi problemami?":O powiedziec ci co tutaj robisz:P? trzymasz za mnie kciuki i .. przeciez mnie lofciasz:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Oj tam, oj tam. A gdybym pieprzył to bo mi się doopsko ruszało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×