Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

właśnie mi sie wspomnialo ze ja też sniadania nie jadłam, zabiegana żem od rana:( mam ochote na jajecznice z dwóch jajek:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie zna jak zna:P a w ogole tu wszyscy podgladają czuje ich wzrok na sobie:D:O jak będziemy kiedys sam na sam to Ci opowiem:D:P a teraz z bolem serca muszem Cie opuścic:( albowiem jade do mamusi na obiadek:) pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim, Czy musicie robić tyle hałasu z rana? :-) Dzięki za kawkę wrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrroona
no jestes w końcu :) dobry wieczór i dobrej nocy :)🖐️))) padam... uciekam spać .. do jutra(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka w halce
@urwa ma....ćććććććććććć mam dość!!! piję dziś za to że mój chłop ... ma mnie gdzieś i najwyrazniej nie stroni od płci meskiej http://youtu.be/miwkP4eb7Gs doooooooooooooopaaaaaaaaaaa dopppa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje zdrowie góralko
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj góralko nie płacz
nie wiesz jak to jest z chłopami :D musimy czasem popić w męskim gronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa ... popic, tylko dlaczego przestajecie muśleć wtedy o żonie i dzieciach??? Ja tu jestem sama, nie mam do kogo gęby otworzyć... sama borykam się z różnymi przyziemnymi problemami , bo szanowny pan mąż ma to gdzieś... najlepiej upić się z kolega, iśc z nim do knajpy na kolację( a jak ja chciałam to szkoda było kasy) a teraz jakoś mu nie szkoda, mi żałuje a koledze nie... jak mam to rozumieć??? A jak przyjedzie do domu , to sex tylko z mojej inicjatywy .... a i tak nic z tego nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Znowu się okazuje, że seks jest najważniejszy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj góralko nie płacz
ja tam nie mam żony i dzieci,ale współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przepraszam... może nie najważniejszy , ale po 5 miesiącach abstynencji??? Jak mam to rozumieć???? A może to tylko ja żyję w celibacie...... skoro jemu sie nie chce? Nie wiem...kiedyś tak nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
góralko współczuję Ci z całego serca, ale jednak z pisania na kafe między wami się nie poprawi, nie sądzisz? Lepiej jednak pogadać ze ślubnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
...z nami to się tylko napić można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym porady od Was faceci... co robię zle? Fakt , jestem gospodynia domową, bo nie mam z kim dzieci zostawić. U nas o pracę bardzo ciężko... jakbym coś dostała to na 2 zmiany a niestety popołudnia i wieczory mam zajete przez dzieci. Widzę że przez to tracę w oczach męża... ale co on wie na ten temat??? Pracuje, po przcy ma czas wolny i nie martwi się tym że trzeba lekcje odrobić( co w przypadku mojego pierworodnego nie jest proste z powodu dyslekcji , dysgrafi, dysortografi i nadpobudliwośći.) ciężko mi samej się z tym borykać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale POP.... z nim to tak jakby dziad do obrazu , a obraz ani razu...( alez kochanie!!! No to jedż gdzieś rozerwij się... z dziećmi oczywiście... a potem jest wielkie halo że kasę rozwaliłam nie wiadomo na co ..) przepraszam że głowę Wam zawracam... okazuje się że nawet tu nie mam nikogo kto by mnie zrozumiał.Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj góralko nie płacz
to mnie przerasta,ja chyba nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj góralko nie płacz
Pop ma racje - powinnas porozmawiać z chłopem i wyspiewac mu co Ci leży na sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×