Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Brak łóżka jest świetnym posunięciem. W przeciwnym wypadku spędzałabym w nim zbyt dużo czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo... prawda objawiona z ust Jego trysnęła, niczym z krynicy mądrości wszelakiej :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą i tak szkodników się niestety zniszczyć nie da :P To sobie szkodzcie, a się oddalam do zajęć poza 4 ścianami, w końcu słońce wylazło :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz sie okaże, że ja z emertytami tutaj piszę. Jak mnie od dzieci nie tytułują, to już dawno z żon powyrastali... rany... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kiedys moze nastapic nawet baardzoo szybko :classic_cool: 21/12 juz tuz, tuz :classic_cool: Dlatego uzywajcie zycia kochani !:D Ja z czystym sercem będe mogła powiedzieć, że umrę zaspokojona :classic_cool:🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja muszę jeszcze sporo pożyć, żeby sobie na taką świadomość zapracować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę sobie nie zabrać głosu w dyskusji ponieważ zaprzeczanie stereotypom i tłumaczenie w kółko tego samego mnie nie kręci. Pewnie dlatego nie jestem nauczycielem. :P Dlatego pragnę umocnić Cię w Twoich przekonaniach one bardzo pomagają w życiu razem z kimś odmiennej płci. :P A teraz pora na mnie spadam :) i nie mam spadochronu :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×