Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pauuulla24

jakie studia????

Polecane posty

Mam pytanie,mam licencjat z angielskiego - ale nie mam pracy w zawodzie,nie ma pracy w szkolach,jest po prostu masakra. Mam prace w szkole jezykowej - 2 razy w tygodniu po 3 godziny,ale popoludniami. Mam prozpozycje pracy w biurze,z propozycja,ze mi doplaca do studiow w tym kierunku. I tereaz pytanie - jaki kierunek powinnam obrac,zeby nie byc zawalona nauka???? A co do szkoly,chcialabym isc do tej pracy,i jeszcze jak mi zaplaca za studia,to juz w ogole super. Nauki duzo nie chce dlatego,ze mialabym prace,szkole jezykowa i jeszcze prywatnie korki,wiec nie dalabym rady po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zrezygnuj ze szkoly
jezykowej albo korkow. Jesli masz opcje pracy w biurze + doplaca ci za szkolenie w tym kierunki i dodatkowo umiesz angielski to tylko skakac z radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu znowu znowu
powinnas wybrac kierunek, który pozwoli Ci awansowac w pracy, a nie taki, gdzie sie bedziesz opierdalac. bo przeciez firma nie opłaci Ci studiów pedagogicznych skoro potrzebują informatyka, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie doplaca mi do studiow w kierunku pracy - czyli pewnie cos z administracja. Jak to sie studiuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zrezygnuj ze szkoly
a to oni ci nie zaproponowali konkretnego kierunku? to skad mamy wiedziec, jaki to kierunek, jesli nie wiemy co to za praca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca biurowa,a szef powiedzial, ze studia mam sobie wybrac sama,w jakiej chce szkole,tyle tylko,by bylo to zwiazane z administracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×