Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Curry

Montignac - przyjemne odchudzanie

Polecane posty

aaa zaszaleje i moje dzisiejsze menu wpisze :-) 7.00 zmiksowane jabłko 8.00 2 kromki pelnoziarnistego z bialym serem i dzemem na fruktozie jogurt naturalny 12 2 jajka z majonezem (wlasnej roboty) 2 male kabanosy salatka 16.30 pomidorowa pieczraki w smietanie 3 plasterki zoltego sera troche piersi z kuraka w porach (ale to tak nie za duzo) przed basenem (ok 21) wciagne jogurt naturalny i zagryze jakim ogorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tylko macham łapką bo mnie ścięło z nóg i dziś same płyny :-/ a jutro dzień babci i dziadka w przedszkolu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walczacazesoba, super :) dieta i ćwiczenia szybko dały u Ciebie zauważalne efekty. Marija, kuruj się, biedaku. Maras, opuściłeś nas? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maras62
Witam ,witam Dzięki za wsparcie ,bo czasami człowiek czuje się jakiś zrezygnowany ,ale głowa do góry i słuchać porad wszystkich i Curry ha ha. Curry jestem ,jestem.Nie opuściłem Was i nie ODPUSZCZĘ aż......... haha. Miałem wczoraj drugą zmianę i dlatego cisza. Wczoraj obiadek był pewnie też ,no sam nie wiem jaki ha ha. Pierś z kurczak z pieczarkami i cebulką i sos zrobiłem z dodatkiem jogurtu.Do tego frytki z selera. Plus surówka.Curry i tu pytanie.A kefir do takiego dania ok? Kolacja ,to tez kawałek piersi z kurczaka,pasta z soczewicy ,plus pęczak.No i znowu frytki.Pewnie w moim menu zabrakło tłuszczu.A jak bym zaprawił obiad śmietana ,to by był posiłek tłuszczowy?Dziś 7.30- zupka pyszna z soczewicy ,plus 2 kromki z pastą wasy i surówka.Lekka kawka anatol bez cukru i miodku .Ech ha ha. Na obiad to pewnie zapiekanka brokułowo -.Przepis z forum,ale w opcji ze szpinakiem.serowa z mięskiem mielonym. Kolacja ,hm pewnie będzie zupka soczewica.a czy dobrze? Nie wiem ,ale poproszę o korektę ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maras62
http://wiadomosci.wp.pl/title,Sklad-taniej-kielbasy-jezy-wlosy-na-glowie,wid,14195646,wiadomosc.html Kobietki ,kiełbaska to tylko taka naturalna ,prawdziwa ,twarda ,a nie jakieś szczątki mięsa w kiełbasie i ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wracam do Was po kilkudniowej nieobecności :) Muszę upiec chlebek, bo ostatnio na śniadanie mam cały czas płatki....znudziły mi się! :P Byłam na imprezie i zanim czegoś tknęłam to się zastanawiałam, czy Curry by to zjadła ha ha ;) Najgorzej z sałatkami, bo nie wiadomo czy gdzieś nie ma cukru a surowizny raczej mało na stołach.... Ale mimo wszystko, fajny ten MM :) Maras - ale Ty się nam rozpuściłeś na tej diecie ha ha, codziennie inne dania, po prostu zwalasz z nóg :D Moje menu: 6.00 płatki, mleko, dżem, susz, cynamon, papryka 11.00 camembert, pomidor, papryka, oliwa z oliwek, bazylia 16.00 rolada, surówka 20.00 soczewica z pieczarkami (chodzi za mną od kilku dni) :P i świeży ogórek z jogurtem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maras62
Witamy.No właśnie Nutelka co z Tobą .?Czyżby obrzydł dziadek MM.ha ha. Co do mnie to staram się jak mogę ,ale wagowo ,to kiepsko to wychodzi.Prawie w miejscu ,ale i moje potrawy ,to jak pisałem chyba z IV fazy Mm ha ha Soczewicę polecam,jest naprawdę super i np ,zielonej nie trzeba zbyt długo gotować.Teraz ,jak będę gotował czerwoną,to zaleje wrzątkiem i 2-3 min i wszystko.Bo ,jak się rozgotuje ,to już zupełnie inny smak.P.s Link się ,jak zwykle nie otwiera ha ha,ale poczytajcie na WP ,o tych tanich kiełbaskach i co w nich jest .Tfu ,gdzie Inspekcja sanitarna i w ogóle ,ktoś kto sprawdza co zjadamy.Gorzej ,jak świniaczki ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Chudziny :) Maras, jogurty, kefiry i maślanki pijemy tylko chude (do 1,5% tłuszczu) i traktujemy ja jak węglowowodany. Jeżeli kurczaka z pieczarkami zrobisz bez tłuszczu (i bez tłustych frytek), to możesz wtedy do niego dodać chudy jogurt i popić kefirem - będzie to posiłek węglowodanowy. Jeżeli jesz frytki selerowe smażone na tłuszczu, to do kurczaka dodawaj śmietanę, nie jogurt, bo jest to wtedy posiłek tłuszczowy. Kefiry i jogurty to węglowodany, śmietana i frytki to tłuszcze, więc nie łączymy w jednym posiłku. Lubisz oliwę z oliwek? Montignac bardzo ją polecał. I to jest "dobry tłuszcz", którego brakuje w Twoim menu. W rybach też są "dobre tłuszcze". Śniadanie i obiad masz dzisiaj bardzo dobre, na kolację może być zupa z soczewicy, do zupy jakieś warzywo surowe też nie byłoby złe ;) Nutellko, Lepsza niewiadoma sałatka na imprezie, niż rzucenie się po kilku godzinach szaleństw na paluszki, czipsy, czy ciasto. Bardzo ładnie jesz :) U Was też tak sypie? U mnie drogowców jak zwykle zaskoczyła zima ;) i dzięki temu miałam dzisiaj 2 godziny ćwiczeń z łopatą przy odśnieżaniu drogi dojazdowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maras62
Thank you CAURRY. Chociaż pół posiłków się udało.ha ha.Co do kolacji to zapakowana soczewica z kurakiem gotowany razem,do tego frytki selerowe ,ale nie smażone ,ale pieczone robiłem.I surówka. Z nabiału nic ,chyba. A teraz jeszcze czekam na obiadek.Właśnie w piecu. Zapiekanka mięsno -brokułowa, i na jutro albo do kolacji bułeczki cebulaki. Kiepsko coś z ciastem wyszło ,ale teraz w piecu podobnie jak muffinki ha ha rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Co tu takie pustki? Maras - widzisz to? Zostalismy sami na placu boju. No i nasza przewodniczka ;) Wczoraj ugotowałam sobie bigos - na dzisiaj :) To będzie danie tłuszczowe, bo różne mięska tam są i nawet boczek :D ALe na węglowy posiłek też można zrobić z samej piersi kurczaka...dobrze myślę Curry? Moje menu: 6.00 płatki, otręby, mleko, cynamon, dżem, marchewka 11.00 tłusty biały ser ze śmietaną (wszystko prosto od krowy), surowa papryka 16.00 bigos, ogórek kiszony Tak, tak, wiem...nie ma dobrych tłuszczy...dlatego o 20.00 łosoś wędzony z ogórkiem ziel. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maras62
Witam . Witaj Nutelka .Cóż pewnie coś dobrego ciamkają i dlatego cisz ha ha. Ale ,może pochwalą się pysznymi daniami.Albo tylko my na diecie ha ha. Curry ,mam question? Zrobiłem wczoraj cebulaki ,SĄ ZAJE....STE na ciepło z marynowaną papryką.To przepis z Zuzla i węgle I faza.Ale w przepisie są dwie łyżeczki oleju. No i co to teraz za twór jedzeniowy i z czym to zjeść? Ja myślałem ,żeby posmarować to dżemikiem popić mlek kefirem i byłby produkt- węglowo - tłuszczowo - kiblowy ha ha .To są właśnie niuanse ,na których się gubię..No i te nieszczęsne kefiry i jogurty.Tyle razy Curry wyjaśniała ,a w głowie pusto ha ha. 7.30 soczewica ,plus wasa z pastą z soczewicy ,plus cebulak z papryką.Łyk maślanki? Obiad - mięsko pewnie z warzywkami ,surówka z marchwi z imbirem.Przepis wygląda super ,a zobaczymy ,jak smakuje. Curry ,czy dodatek kilku kropel ,łyżki oleju zmienia danie węglowe w tłuszczowe? Kolacja makaron kokardki durum z tuńczykiem ,plus warzywka? ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maras - no właśnie, tak jak mówisz - niech sobie wcinają frykasy, byle na diecie :P Co do tej oliwy, Curry pisała gdzieś wcześniej, że można te parę kropel dodać do sałatki nawet do węgli :) Bo dozwolone jest do 1,5% tłuszczu, no nie, więc możesz sobie ten tłuszcz "uzupełnić" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berezkaa
jaka ta dieta fajna ale nic nie kminie , prawie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maras62
No to supcio. Nutelka. Dziś rano byłem zadowolony ,bo już dawno nie miałem takiej wagi 94.5.Oby ,tak dalej ,bo dzień wcześniej już miałem inne zdanie o MM.ha ha. Napadłem na kilka przepisów u wegansów ,które można śmiało wykorzystać . Już nie mogę się doczekać zapachu ,podczas robienia marchewki z imbirem.A smak ,to pewnie bajka.Kupowałem mąką z młyna pszenną razową 1850.Jednak zupełnie inna ,niż w sklepie.Czy lepsza ? Mam pomysł na jutro na śledzika.Starta marchew ,drobno posiekany ogórek surowy i cebulka. Śledzie z tacki w Lidlu.Może to i nie głupie ha ha.,lecz nie wiadomo jak będzie w ...gębie ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berezkaa
MARAS! DZIĘKUJĘ bardzo:) strasznie podoba mi się styl odzywiania i chce sprobawac od 2 tygodniach was podczytuje, i szukam wiadomosci w necie , najgorzej to z odstepami zcasu , bo nie zawsze dam rade te odstepy, 3 lub 4 godziny jak sie to ma do efektow diety ? dziękuje za stronki zaraz zapisze w zakladkach i bede czytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berezkaa
a tak na szybkiego chleb na zakwasie z mozarella biała ( kulka) nie mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berezka nie możnA bo chleb to węgle a mozarella tłuszcze a tych dwóch nie łączymy:) mozarella np na kolację z pomidorkiem i oliwą z oliwek,cebulką :) chyba,że i ja się mylę więc Cuury jak zwykle poprawi bo ja najgorzej tu nie kumam jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berezkaa
wiem doczytalam ze nie mozna :) nie moge wyjsc zdomu , nie mam pomidora ani dzemu odpowiedniego i nie wiem z czym ten chleb zjesc a wogole to mozna taki na zakwasie z domu chleba z piekarni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maras62
berezka zacznij od czytania kafeterii od początku.spokojnie ,zobacz co jest tu opisane.A następnie wertuj strony z daniami ,wybieraj ,kompozycje dań.A jak będą błędy Curry i dziewczyny pomogą.No może i ja ha ha.Co do chlebka to chyba mozarella nie bo ma za dużo tłuszczu. Serek chudy yes offcourse ha ha. Ale z pomidorkami ,jak najbardziej.No i nastaw się na dużżżżżżżżo warzyw. http://forum.montignac.com.pl/sniadania-przykladowe-menu-vt3839.htm http://forum.montignac.com.pl/obiady-przykladowe-menu-vt3842.htm http://forum.montignac.com.pl/kolacje-przykladowe-menu-vt3852.htm To trochę ułatwi sprawę na początku. W kolacjach drugie danie to chyba mozzarella. Powoli ,a będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maras62
Dla Curry i milośniczek piesków http://www.milanos.pl/vid-61978-Psy-sa-niesamowite.html Ja tez kocham psy i mimo upływu 4 lat od śmierci mojego kochanego czarnego labradorka Ramonka ,cały czas mi brakuje MOJEGO NAJLEPSZEGO PRZYJACIELA. Bo pies to naprawdę najlepszy przyjaciel .Nawet ,jak mu coś nie pasuje ,to i tak nic nie powie,tylko cierpliwie popatrzy .lub radośnie zamerda ogonkiem.Ech ,łezka w oku się zakręciła. A miał niecałe 3 lata.Te j.......y kleszcz.Dlatego nie mam narazie psa ,ale wiem ,że kiedyś na moim podwórku będą latały brązowe ,czarne i biszkoptowe labki ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berezkaa
jeszcze raz wielkie dzięki wiem ze na poczatku cos pomylę ale z czasem dojde do wprawy dzieki za stronki zaraz poczytam :) pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berezkaa
zerknęlam na te stronki i sa zaje,,,,, hehe fajnie poczytam ; tylko powiedzcie mi jeszcze co z tymi odstepami godzin pilnujecie dokladnie>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maras i mi się od wieków marzy jasny labradorek :) to chyba jedne z najmądrzejszych psów:) nie bez powodu "pracują" z niepełnosprawnymi dziećmi i pomagają niewidomym:) Berezka po dżemik leć do Lidla ;) bo tam mają na fruktozie;) a chlebuś no cóż jeśli skład jest ok to jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maras62
magdalenka ,życzę Tobie ,żeby marzenie się spełniło.A i zapewniam ,że po spacerach z labkiem ,to waga w połączeniu z MM ,będzie sama spadać.Ale nastaw się na 2- 3 spacery dziennie. Mi ,jak zabrakło labka i spacerów ,to w ciągu 2 miesięcy waga poszło z 8 kg do góry. A tu nie było ,że nie idę.Deszcz ,słońce , a On już patrzy na Ciebie i czeka na spacerek ha ha.Sam nie pójdzie ,to bo piesek dla rodzinki ,lubiący taplać się w błocie w największej kałuży. By po powrocie do domu położyć się z Tobą do ŁÓŻECZKA ha ha.A że ma łapki brudne ? O tym to już labek nie myśli ,a chce być najbliżej osoby którą kocha. On da za to dwa razy więcej swojej miłości i przywiązania ,niż może mu człowiek zaoferować.No ,ale jest to obowiązek ,a nie zabawka i trzeba dobrze to przemyśleć ,żeby nie zostawić go w domu samego .Bo czuje się wtedy SAMOTNY i robi wielki bałagan.Na złość chyba.Mój to ,jak stał telewizor za wysoko i może nie widział ,za dobrze ,to po prostu zwalił go z regału i na leżąco oglądał ha ha.Więc Magdalenka labek biszkopt ,jak najbardziej ok ha ha I o diecie Mm nie myśli ,bo ta rasa lubi się po prostu OBŻERAĆ ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berezkaa
dzieki magdalenka :) jutro pojade bo dzis nie dam rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam MM-owych łasuchów:) Widzę ze dzisiaj temat o zwierzaczkach a ja z tych co kochają wszelkie futrzaki, mam dwa kochane psiaki i koteczkę:) Maras ...współczuję straty przyjaciela :(i wiem co znaczy gdy odchodzą bo juz miałam 3 pieski i dwa kotki które odeszły:( Wspomniałeś coś o kleszczu ..czy Twój psiak zachorował na boreliozę i to było powodem jego odejścia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) pozdrawiam wszystkich i nowych MM też :D nie było mnie chwilke ,ale dietkuje :) podoba mi sie i wierze ,że bedzie gites :D wypiłam pifooo jedno i sernik znowu wchłonęłam buuuuu ale to się wytnie nooo nie :) Mrowka masz piąkną wage :) GRATKI !!! Maras u Ciebie też coś ruszyło noooo chłopie nareszcie :) Gratki !!! Nutelcia sera tłustego nie można :-o ja też tak kombinowałam i Cery napisała,że dopiero w 2 fazie możemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×