Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Curry

Montignac - przyjemne odchudzanie

Polecane posty

Pierś z kurczaka bez skóry ma dokładnie 1,3% tłuszczu :), to czyste białko, tak samo jak tuńczyk w sosie własnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spice King
teraz wanili i innych prypraw bedzie wiecej i taniej: www.spiceking.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak obstaje przy tym,ze mieso to tluszcze a wyjatek robie tylko i wylacznie dla tunczyka. Zbytnie przymykanie oka przewaznie sie konczy waga wyjsciowa abo jeszcze "lepsza" niz ta startowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Wilson, idziesz jak burza :). Zdradź nam co to za dietka :). Walcząca- nikt nikogo na siłę nie zmusza do jedzenia, bądź niejedzenia. Dziewczyny jedzą pierś z kurczaka do spaghetti i chudną, ja sama robię "kebab" z piersi kurczaka z razową pitą. Tego akurat się nie boję :). Tłuszcz jest też w nabiale (nawet chudym), poczytaj też BWT mąki razowej, tam jest ok 5% tłuszczu. Poza tym lepiej jest urozmaicać posiłki- ta dieta nie trwa 2 tygodnie, i lepiej jak zjemy pizzę razową z piersią z kurczaka niż wymiękniemy na normalną. Owszem, zbytnie przymykanie oka grozi "niechudnięciem", ale tycie i waga większa od wyjściowej to lekka przesada- no chyba, że ktoś się zapycha ziemniakami z żeberkami i sosem, a na deser je tort :). Od piersi z kurczaka z razowym ciastem to jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś utył :). Każdy ma jednak swoją "wiarę", wolno nam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Laski, dobijam do -10kg ;). Dzisiaj waga 56,7!!! To kiedy ta imprezka? Bo coś cicho się zrobiło i wygląda na to, że sama będę świętować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczka- gratki :) Czyli lada dzień stuknie 10 kg !!! :) Ja się melduję na imprezie ;) Ty mozesz upichcić jakieś ciasto a winko sobie już sami skombinujemy ha ha ;) Moje menu: 6.00 2 kromki chleba z dżemem, 1 szkl. kefiru, marchewka 10.30 sałatka grecka 16.00 spagetti z przecierem pom., papryką i cebulką Mam dylemat.... czy wędzonego dorsza mogę do tego spagetti? Dorsz jest chyba chudy, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo-jo-jo-joooo
dorsz to 1 z najchudszych ryb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutelka, dorsz chudy :), spokojnie jedz na zdrowie ;) Zmierzyłam stare biustonosze- kurka, kilka nawet za dużych... hihihihii... Jessu jak się cieszę!!! No i taki super seksi gorsecik leżał nie używany szmat czasu, no i się doczekał :D. Tylko mężuś wróci to żonki nie pozna ;). Już i tak mi mówi, że mam przestać chudnąć, bo małolaty się będą za mną oglądać... hihihhii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczka- pusto się tu zrobiło...szkoda, nawet Maras nie zagląda a przecież mieliśmy świętować jego 82 urodziny....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Nutelka, ja się martwię o Curry, podejrzanie długo jej nie ma... Ciekawe co się stało :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczka - ja tez się martwię o Curry... :( Nie ma jej już od 10 lutego...a wcześniej była codziennie.... Nawet jak na wyjazd to za długo...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) dawno mnie nie było - dobry miesiąc , ale przez ten czas nie próżnowałam i odchudzałam małżonka i jest o 9 kg lżejszy !!!! Pozdrawiam i my ciągniemy dalej dietkowanie :) A ja dzięki musowi kombinowania posiłków odkryłam wiele nowych smaków i kombinacjom nie ma końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walcząca - gratulacje! Marija84, to fajnie, że Wam MM przypadło do gustu :). To jest właśnie taka dieta, w której się nie nudzimy kulinarnie :). Ja tam też lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) Walcząca GRATKI spadku :D kurcze Ty sie nie poddajesz :D:D:D świetnie !!! Mroweczka za chwilke -10 kg :D reeeeety czy ja tego doświadcze ? :p zrobiłaś już badania krwi ? :) Marija masz twarda ręke dla męża :D extra ! Maras Ty po urodzinkach wymiękłeś czy jaaaak ? :) Cary :) żyjesz ?????????????????????????????????? ja sie trzymam :D ćwicze też teraz i może lepiej mi to pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie waga jak na razie ma stagnacje, nie moge przekroczyc 65kg, ale i tak sie ciesze ze mam prawie 8kg mniej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z dana sobie obietnicą dolaczylam do społeczności MM :D dziękuje wszystkim za porady co do ciastek. Wyszły ok,mąka pp + twarog + cynamon + odrobina mleka i dla oslody nadzienie owocowe slodzone fruktoza :) ta dieta już testuje moja kreatywność i cierpliwość:) w niedziele upieklam bułki i wyszły niezbyt ok, ale przeżyje. Ktoś jeszcze piecze własny chleb czy kupujecie razowiec/pumpernikiel? Pozdrawiam was chudzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszla won z tymi tabletkami. Dieta sobie nie pomoglas to na pewno te Twoje tabletki-cod pomoga .... Emilka, pewno ze walcze dzielnie. Juz sie rozbujalalm z tym odchudzaniem i leci :-) nastepne wazenie za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie dlugo, bo latalismy za kupnem auta, a tak szczerze mowiac to troooszke nagrzeszylam, ale juz chyba sie ogarnelam i zaczynam znow uczciwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maras62
Tajemnicą jesteś, z księgi czarów - zbiegłą, mgłą zaklętą, którą nieliczni tylko przejdą. Kobieto - puchu marny, a nie do zdobycia. Kobieto - ile w tym słowie - piękna, miłości i życia. Wszystkim Kobietom w Dniu Święta życzę by były zawsze uśmiechnięte i kochane.Nawet te grubiutkie i pulchniutkie ,bo kochanego ciałka nigdy za dużo ha ha..Życzy Maras62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maras62
Dzisiaj dzień kobiet więc cycki w górę i odrzuć z twarzy gradową chmurę, niech żyje cellulit i kurze łapki, bo i tak jesteśmy fajowe babki! Ja Was podziwiam ,bardzo szanuję i chociaż nie znam MOCNO całuję ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×