Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość belwisa

19 latka w ciązy zmarnowane zycie!!!

Polecane posty

Gość hanaja
dokladnie, przezyjesz pierwszy szok a potem to juz z gorki...jak bedziesz wiedziala czy chlopak czy dziewczynka daj znac;) mam mase superanckich ciuchow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektroniczna18
jak to możliwe, zbezpieczaliscie sie, byliscie ostrożni a ty zaszlas w ciąże, to mi wygląda na prowokacje, albo partner na prawde nieumiejętnie zalozyl gumke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
nie wnikajcie jak zaszla, dziewczyna nie zalozyla tematu: "dotkal mnie penisem w czolo a teraz jestem w ciazy"! tak koniecznie daj znac jak wrocisz od lekarza... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belwisa
JESTEM W CIĄŻY ! :(( aż się zdziwiłam bo zadzwoniłam i naprawde szybko mnie przyjal..wizyta tez zadzwiwiajaco szybko wlasciwie badanie 150zł i po sprawie o ale co..na 100% jestem w 8 tyg ciazy, nie wiadoma plec narazie oczywiscie. juz chcialam dzwonic do chlopaka ze lzami w oczach, ale spotykamy sie dzis po 18 to powiem mu takie rzeczy lepiej osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belwisa
i nie to nie prowokacje, nie widze sensu co mialabym tym osiagnac? zreszta wierzcie lub nie... dla mnie to samej jest szok niby wszystko czytalismy ale jednak partner czy ja wspolnie zrobilismy cos zle skoro tak sie skonczylo w koncu jestesmy niedoswiadczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
no to sie ciesz, bierz kwas foliowy , witamini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks z gówniarzami
tak sie właśnie kończy :-P śmieszy mnie to, z 18 latkiem? co ty wiesz o ruchaniu trzeba było ze starszym. przynajmniej by uważał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
bardzo mozliwe, a jesli niech chcociaz wie ze cos tam trzeba brac w ciazy;) ale faktycznie 40 min to dosc szybko, nawet jak na bardzo prywatna wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanaja , gowniara nie ma co robic , i szuka debili:) ... no nawet prywatnie to najwczniej na na nast dzien , chyba ze reguralnie chodziala do ginekologa to w wyjatkowej sytacji by przyjal :) ale nie w 40 minut bo dojechac trzeba , badanie tez nie tak szybko , a kolejeczka ...:) hanaja ...... zartow sie jej poprostu za chcialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belwisa
no co ja mam zrobic powiedziec tak to prowokacja bo tak mi krotko zeszlo? to moja wina? no coz nie musze ci wierzyc to i tak tylko moj problem teraz a napisalam tu bo nie wiem gdzie sie mam wyzalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
jakie badania ci zlecil, co powiedzial?wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne , dziewczyno nie od dzis wiadomo ze polska to nie wioska , a miejscowosc w polsce to nie dwa skrzyzowania ... wiec wiesz , takie wyzalenia zostaw dla siebie . Bo musialabym byc ostatnia idiotka by w to uwierzyc !! na poczatku owszem nawet to lyknelam , ale nie wtedy gdy minelo 40 minut na boga ..co ty masz takie powazanie w miescie ze , ludzie z kolejek uciekaja a do domu helikopterem lecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj przestańcie
może zeszło tak szybko bo dziewczyna umie się telportować? nie wiecie? nie rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja znajoma usunęłą i nie
miała wyrzutów sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belwisa
powiedział ze przede mna juz niedlugo podstawowe badania krwi jakas morfologia, badanie moczu ,poziom cukru. dobra no dajcie mi spokoj uwzieli sie na prowokacje to nic tu nie piszcie i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
chcialam spr jakie badania Ci zalecil czy to prawda czy nie;) ciekawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belwisa
no napisałam jakie zalecił. i tak nie był zbyt miły i zmienie lekarza, ale przynajmniej potwierdził ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badanie krwi czyli morfologia a nie jakas tam morfologia Glukoza w surowicy,przeciwciala ,cytologia wr, hiv ,piersi , a po pierwsze to jak bylas u lekarza to skoro jestes w ciazy to dostalas napewno zdjecie i karte ciazowa tym bardziej u prywatnego nie klam bo tu cie mam !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GalopującaAntylopaaa26
no nie dzwoń wcześniej bo się jeszcze przestraszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flow
gowno prawda! zdjecie to moze i dostala ale karty ciazy nie koniecznie mi zalozyl karte ciazy dopiero po 10 tygodniu... a po pierwszej wizycie mysle ze zamiast badania na hiv, wr czy nawet cytologii powinna miec zlecone badanie na grupe krwii... znajac zycie zaraz bedziecie chcialy zeby zapodala na forum fotke z badania usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belwisa
no dostałam i co? przepraszam bardzo jesli dalsza rozmowa bedzie sie opierala na udowadnianiu mi sie ze prowokacja to no chyba bez sensu. jesli kogos to usatysfakcjonuje to ok: to wszystko wymyslone. co lepiej co niektorym? bo mnie nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flow
i co do pierwszej wizyty zeby potwierdzic ciaze- to tez umowilam sie tego samego dnia ktorego dzwonilam... mialam fart bo ktos tam mu odwolal wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betiblum
Ja urodziłam jak miałam 19 lat Dzis moja córka ma 2,5 roku I powiem Ci że nie bedziesz żałowała niczego tak jak ja jestem teraz dumna z mojej córci Jesli rodzice pomoga to swietnie szanujcie ich bo to skarb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belwisa
szczerze o ile jeszcze czuje jakby mi sie to wszystko snilo..to tak relanie patrzac bardzo bym chciala zeby to byla corka :) i troche mi lepiej jak czytam te mile komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flow
belwisa- wyluzuj co powiedzial lekarz? ile tej ciazy jest? bo pisalas cos o 8 tygodniach - ale 8 tygodni minelo od stusunku czy od czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow , gowno prawda? akurat co do tego to mi nie powiesz bo sama pracuje w szpitalu wiec wiec jakie sa procedury jesli chodzi regularnie do tego samego to on nie pyta i na zalozenie karty mozna poczekac ,lekarz sie pyta czy chce kobieta by prowadzil jej ciaze , skoro zobaczyl zarodek , to zdjecie napewno wykonal a skoro wykonal to jej przekazal , inna sprawa ze byl nie mily tak jak to napisala to zapewne do niego wiecej nie pojdzie , bo nie jest w ciazy i za przeproszeniem pierdoli glupoty a co do badan , to oczywiscie , masz racje ale sama autorka podala badania o ktorych kazdy duren wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow , albo podszywie autorki:) ... w cuda wierzysz? O 14.31 DZWONIla do lekarki , umowila sie a dojazd a kolejka a nawet jak kolejki nie bylo to badanie i dojazd do domu ? to zajelo jej 40 minut??? dziwne heheheheheheeh bez kitu , nie wiedzialam ze te mlode to takie motorki maja w tylkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×