Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aga90

Coś słodkiego na szare dni- Kulki z płatków owsianych

Polecane posty

Gość aga90

Składniki: kostka margaryny, szklanka cukru, 8-10 łyżek mleka, 2-4 łyżki kakao, 50dag płatków owsianych, pare kropel zapachu arakowego. Tłuszcz roztopic w garbnklu, dodac cukier, mleko, kakao i mieszajac zagotowac. Zdjąć z ognia, wsypac płatki owsiane, dokladnie wymieszac, przykryc i odstawic do ostudzenia . Do schlodzonej masy dodać arak, wymieszac i formowac kulki wielkosci orzecha włoskiego. Kuleczki ułożyć na półmisku i zastudzic w lodówce. SMACZNEGO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób podobnie
tylko zamiast płatków owsianych daj ryż preparowany albo płatki kukurydziane corn flakes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robię identyczne od
dziecka :D To były moje ulubione ciacha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga90
Są bardzo smaczne i szybkie w wykonaniu i nie zbyt kosztowne. Oczywiście mozna zamiast margaryny maało ale wcale nie jest prawda to ze margaryna psuje smak a juz napewno nie smak tych kulek. Osobiście odradzam płatki kukurydziane i ryz preparowany lepsze sa z płatkami owsianymi ale oczywiscie kazdy ma inny gust wiec mozna robic je na różne sposoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem po ile jest w
A jest jakaś wersja dla alergika? :) Czy mogę zamiast mleka krowiego dać Alpro unsweetened? A zamiast masła Florę light? Wyjdzie? Czy lepiej się nawet nie zabierać za próbowanie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga90
Myslę ze mozna sprobowac:) powinno wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też robiłam coś takiego, tylko że zamiast płatków dodawałam pokruszone herbatniki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×