Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wru18

Czego potrzebuje kobieta po porodzie?

Polecane posty

Moja siostra urodziła miesiąc temu synka. Niedługo obchodzi urodziny. Potrzebuje pomysłu na prezent. Chcę żeby to było coś dla niej, nie dla dziecka. Jako młoda dziewczyna, nie wiem jakie potrzeby ma kobieta po porodzie. Więc zwracam się do Koleżanek które są juz mamami. Czego najbardziej potrzebowałyście dla siebie po porodzie ? Wiem że przydałaby się jej chwila dla siebie, relax, ale np. wizyty w SPA odpadają ze wzgl na maluszka. Myślałam o bieliźnie ale to chyba zbyt osobisty prezent. Kosmetyki odpadają ... Pomóżcie proszę .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobieeee
popilnuj siostrzeńca przez dwa dni to na pewno będzie ci wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
jesli karmi piersia to mozesz kupic fajny biustonosz;) sa ladne ale kosztuja ok 300zł moze jakas koszule nocna?wez pod uwage ze w tym czasie kobieta nie czuje sie najlepiej;) z kosmetykow polecam korektor pod oczy garniera:) na pewno sie przyda, a dla melego i dla niej fasolke do karmienia wyjatkowa ulga dla jej kregoslupa bliskosc maluszka i wygoda ok 50-60zł mam wiec wiem co mowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakaś poduszka do karmienia,wygodna koszula tak jak pisze dziewczyna wyżej..może taki zestaw pod prysznic/do kąpieli w którego skład wchodzi np.szorstka rękawica do masażu,jakiś peeling,olejek..? Może uprzyjemnić czas spędzony podczas kąpieli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapewne podobnych rzeczy
jak kobieta nie mająca dzieci, albo mająca starsze dzieci. Może wykup jej jakąś kartę podarunkową do salonu kosmetycznego, SPA - z reguły te karty mają długi termin ważności. Poza tym nie wiemy czym siostra się interesuje. Może dobra książka, fajna chillout'owa płyta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem młodą mamą i ja bym się ucieszyła z mp3 ;) Bo karmienie zajmuje dużo czasu, a tak mama może sobie słuchać np. audiobooków, muzyczki czy radia;) . Z innych rzeczy to jakąś płytę muzykę relaksującą, jeśli nie znasz preferencji muzycznych obdarowywanej osoby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem młodą mamą i ja bym się ucieszyła z mp3 ;) Bo karmienie zajmuje dużo czasu, a tak mama może sobie słuchać np. audiobooków, muzyczki czy radia;) . Z innych rzeczy to jakąś płytę muzykę relaksującą, jeśli nie znasz preferencji muzycznych obdarowywanej osoby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanaja - czym jest fasolka do karmienia? czy to to samo co poduszka do karmienia ? gdzie mozna to zakupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapewne podobnych rzeczy
w zasadzie to powinno być na pierwszym miejscu w odpowiedzi... skoro to Twoja siostra to zapytaj, tak będzie najbezpieczniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacie taty
Torba na wozek,zorientuj sie czy ma.Dla mnie niezbedna rzecz dla kazdej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzeszwagirkiijuzzzzzzzz
a czemu kosmetyki odpadaja?? byłyby idealne np jakies balsamy, olejki itp a jesli nie to to moze domowy zestaw olejkow zapachowych z podgrzewaczem, ale nie takie dziadostwo ze sklepu za 6 zł ;/ poza tym: ekspres do kawy- dobry po nieprzespanyh nocach -jakis porzadny i ladny wygodny dres albo szlafrok -ksiazka 9choc nie wiem czy znajdzie czas na czytanie), plyty, -moze jakis ciuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 mp3 świetny pomysł .! mogłam o tym pomyśleć ... dziekuje Ci strasznie :) a co z tymi poduchami? czy to naprawde przydatne? nie chce jej dorzucać kolejnej rzeczy, która niebardzo jej się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta po porodzie potzrebuje SNU!!!! a co do prezentu to ja proponuje bon do empika :D wybierze sobie sama co chce :) ja bylam bardzo zadowolona z takiego prezentu :) a gdyby mnie dzis ktos zapytal co chce to marzy mi sie jakis karnet na masaz albo jakies mini spa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacie taty
jesli karmi piersia to kosmetyki raczej odpadaja.raczej nie ma sensu zmieniac zapachu,bo maluszek bedzie zdezorientowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego własnie kosmetyki odpadaja, poza tym ona nigdy się nie malowała, nawet przed ciążą, a balsamy itp. ona nie lubi takich rzeczy, predzej zafundowałabym jej wizyte u fryzjera, ale chciałam rozważyć jeszcze inne mozliwości :) bedzie zadowolona z takiego wyjścia? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko;) Przydaje się, bo sama mam,ale od początku nie słuchałam, bo nie wpadłam na ten pomysł, ale teraz słucham muzyczki i kursu angielskiego. Na mp3 mam też muzyczkę dla dziecka i często podłączam mp3 kablem usb pod wieżę i słuchamy muzyczki. Nie tracę czasu na szukanie płyt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacie taty
jesli mialabym wybierac to albo rogal do karmienia,albo torba na wozek.ja lubie karmic dziecko i z nim rozmawiac nawet jesli jest takie malutkie,wiec mp3 odpada,ale to twoj wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale mp3 pzreciez jest w kazdej komorce, wiezy,radiu, tv to po co komu odtwarzacz dodatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszsza ale
Cie tu dawno nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz ale nie całkiem
z tym fryzjerem to też uważaj, ostatnio koleżanka opowiadała mi jak to pierwszy raz wybrała się do fryzjera po urodzeniu dziecka, z dzieckiem został mąż, który ogólnie bardzo dobrze sobie radzi z opieką, ale ona u tego fryzjera siedziała jak na szpilkach i poganiała go, żeby szybciej robił, bo ona musi do dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gcuyt
Pozwól jej na chwilę wytchnienia. Ja dalabym wiele za to, żeby ktoś przypilnował moje maluszki i pozwolił mi na randkę z mężem np. do kina. Najlepiej zresztą zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
ja miałam niedługo po porodzie urodziny:) I dostałam od rodziców pudło różnych balsamów- na rozstępy, na celullit, na piersi, na pięty. Super prezent. A od męża właśnie mała MP3! Zajebisty prezent! Można się po prostu zrelaksowac. Aaa, i wgrał mi taką fajną muzę relaksacyjną (jakies morze, ptaszki) oraz moje ulubione hity. A rogal do karmienia mi się w ogóle nie przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaże i spa odpada ;/ dziecko jest zbyt małe żeby zostało pod czyjąś opieką. Żyje tylko na cycku. Jak zabiore mame to jednocześnie pozbawie go tego, co dla niego najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giweraa
ja po urodzeniu dziecka potrzebowalam wygodnej i ładnej (!) bluzki do karmienia piersia i wygodnych spodni dresowych, zeby nie łazić tylko w tej przeklętej koszuli nocnej po domu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 6 miesiecznego synka ktory tez na cycku i nadal zyje na nim ;-) ale ja bym sie najbardziej cieszyla z jakies fajnej pizamki albo ladnego dresu! Bo przez te pierwsze miesiace to naprawde duzo czasu sie spedza w domu i fajnie miec jakies ladne wygodne ciuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 6 miesiecznego synka ktory tez na cycku i nadal zyje na nim ;-) ale ja bym sie najbardziej cieszyla z jakies fajnej pizamki albo ladnego dresu! Bo przez te pierwsze miesiace to naprawde duzo czasu sie spedza w domu i fajnie miec jakies ladne wygodne ciuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to może wróce do pomysłu z bielizną. Dresik kupiła sama, ja jej kupiłam bluzki ostatnio, to może jakiś stanik. Po ciąży nic sie nie nadaje z biustonoszy dla niej. Kupiła sobie biustonosz do karmienia ale to jest dobre do chodzenia po mieszkaniu. Pod każdą bluzką wygląda tragicznie ;| tylko jaki biustonosz, żeby był wygodny dla jednak karmiącej. Może rozpinany z przodu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×