Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

84baska84

co z rzeczami w szpitalu

Polecane posty

tak się zastanawiam, za ok 2 tygodnie rodzę, a co z rzeczami moimi? Sala chyba jest wieloosobowa, przecież nie pójdę na porodówkę z komórką w ręku, czy z torebką na ramieniu. Czy na takich salach są szafki na klucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komórka to dobry pomysł. Ja tam miałam na porodówce. Mogłam smsy popisać. Zreszta cala torba mialam na porodowce i dopiero jak przewozili mnie na sale to rzeczy tam przeniesli. A portfela w ogóle nie miałam. Jak się zaczęło to spakowałam do torby tylko dowód i badania wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvgsfgd
to wez chlopa, niech pilnuje dobytku:D I przez cały pobyt w szpitalu nie śpij bo cię pacjentki z sali okradną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Portfela nie miałam, dokumenty w bocznej kieszeni torby, komórkę też. Jak poszłam na cc, to położne przeniosły torbe do sali pooperacyjnej. Nic nie zginęło. Rzeczy mogą tez zostać w przedporodowej, później zabierze je ktoś z rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torebke zabierasz ze sobą. Przynajmniej w "moim" szpitalu tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czasie porodu zostawiłam swoje rzeczy w sali, w której leżałam zanim dostałam oksytocynę. Jakoś do głowy mi nie przyszło, żeby brać ze sobą. To samo jak brałam prysznic, komórka zostawała. Byłam w sali 2os. 3 dni z inną dziewczyną, a 3dni sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam nieraz na patologii ciazy i mialam nawet droga komorke mojego chlopaka. kazda z nas (3 czy4 kobiet na sali) zostawiała komórki i resztę i nie wiem, ja się nie bałam. a na porodówkę biorę komórkę- te parę godzin jednak będę tam leżała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikal
na porodowke wzielam plecak z komorka,ksiazka,woda,jedzeniem,ladowarka,bielizna na zmiane,szlafrokiem ipt. Skarpetki mi sie pomoczyly to zmienilam,no i klapki pod prysznic,recznik.Ciuchy z patologii przyniosl maz ale polozne tez to robia jak tylko akcja sie zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×