Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość callanthee

Sportowym samochodem do ślubu?

Polecane posty

Gość callanthee

Witam wszystkich. Jestem nowa na forum, ale mam Wielki problem. Otóż planujemy z moim narzeczonym wesele i wkradł się pomiędzy Nas konflikt. Mój narzeczony jest wielkim fanem rajdów samochodowych, właściwie to poświęca samochodom każda wolną chwilę. I bardzo nalega żebyśmy pojechali czymś takim do ślubu: http://samochodnaokazje.pl/oferta?nazwa=Subaru%20Exclusive&id=14 Osobiście uważam, że ten pomysł jest wybitnie głupi, ale jak mój narzeczony się uprze to ciężko go do czegokolwiek przekonać Co byście zrobiły na moim miejscu? Może to auto nie jest tak beznadziejne jak mi się wydaję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna wrzesniowka
Chodzi o tego czarnego rovera? Nie wiem co w nim głupiego :) Ja szczerze mówiąć ślub mam za tydzień i problemem samochodu w ogóle się nie zajmowałam, zostawiłam to facetowi i ostatecznie jedziemy jakimś mercedesem s pożyczonym od kolegi. Poza tym przy tylu wydatkach IMHO nie ma sensu wydawać pieniędzy na wypożyczanie samochodu, chyba że ktoś faktycznie bardzo chce i mu na tym zależy :) Daj mu wolną rękę, niech się cieszy ;) To też jego dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna wrzesniowka
Oj widzę że w linku masz słowo subaru więc pewnie chodzi o to niebieskie auto? Moim zdaniem jest całkiem odjechane, będzie się wyróżniać wśród tych wszystkich czarnych limuzyn ;) Jestem na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callanthee
Zły samochód zlinkowałam. Miał być ten: http://samochodnaokazje.pl/oferta?nazwa=Subaru%20Impreza%20STI&id=76 Ten Rover byłby bardzo fajny, ale mój facegt upiera się przy tym. Wiem, że to też jego dzień, ale obejrzyj sobie ten samochód. Wedlug mnie jest okropny :/. Wiem, wiem, wydatków jest cała masa, ale to jeden taki dzień w życiu :). Nie warto na nim oszczędzać według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna wrzesniowka
Tak myślałam właśnie, że chodzi o ten samochód. Ale wiesz, tydzień temu byłam pod kościołem, w którym za tydzień mamy ślub obczaić sobie jak to wszystko wygląda i na którą przyjechała para młoda z naszej godziny ;) . Przy okazji zobaczyłam 4 inne pary młode wysiadające z samochodów i każdy był prawie taki sam: czarny, długi, ewentualnie retro ( zresztą nasz też taki będzie ale jak mówiłam mnie było wszystko jedno no i nie chciałam płacić). Wyobrażasz sobie, jak przyciągnełaby wzrok para młoda wysiadająca z takiego subaru? Myślę, że wszyscy byliby pozytywnie zaskoczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_narzeczona
bylam na weselu, gdzie Para Mloda jechala wlasnie takim samochodem. Goscie byli zachwyceni i pod wrazeniem. Wrecz bym powiedziala, ze to auto zrobilo furore wsrod wszystkich gosci. Sama wolalabym jechac sportowym samochodem do slubu, niz tymi oklepanymi limuzynami. Wiec popieram Twojego narzeczonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callanthee
Myślałam, że użytkowniczki mnie poprą, a widzę, że namawiacie mnie by wybrać to Subaru. Osobiście wolałabym wybrać jakiegoś fajnego klasyka: http://samochodnaokazje.pl/oferta?nazwa=Alfa%20Romeo%20Nestor&id=90 lub sportową limuzyny np. Jaguara XJ. Co myślicie o takich autkach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_narzeczona
co kto lubi :) ale tak jak juz ktos tu napisal- daj sie cieszyc tez tym dniem swojemu narzeczonemu, niech tez ma jakis wklad w organizacje wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callanthee
Po zastanowieniu się uważam, że tą jedną decyzją mogę iść z nim na ugodę :P. Jednak chętnie poznam opinie innych użytkowników forum, także jeszcze poczekam zanim go o tym powiadomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callanthee
Choć jedna użytkowniczka mnie popiera :P. Ten samochód jest okropny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin28
Mysmy mieli jechac czarnym Cadillaciem do slubu ale na 30 min przed slubem sie zepsul i jechalismy autem swiadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadówa z tą reklamą
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten spoiler wygląda jak
w wiochmeńskich tuningach :O porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj, że samochód musi być wygodny i przestronny aby pomieścić Was i świadków. Ja wybrałam eleganckie BMW 430. Widać, że auto robiło wrażenie na gościach weselnych. Pojazd wynajęłam na dwa dni z wypożyczalni www.bexclusive.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia po co tak wymyślać. Dla mnie zbyteczny wydatek takie samochody do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ywohe
Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. ul. Żurawia 10/12/1 60-860 Poznań Wielkopolska Tel.: +48601581400, +48661623700, +48618476716 info@wypozyczalnia-samochodow.com https://wypozyczalnia-borexpo.pl/ Tani wynajem aut osobowych, dostawczych, busów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×