Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zonka bronka

Ile zarabiaja Wasi meżczyźni na budowie za granicą?

Polecane posty

Gość zonka bronka

Mój się wybiera, praca po 10-12 godzin przez 6-7 dni w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka bronka
nikt nie pracuje na budowie np. w Niemczech, Włoszech...etc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfds
nikt . Jakby wyjechał to straciłby tu prace , a ma swietna robote .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, poczatkujacy im dluzej pracujesz tym wiecej dostajesz. znajomi mojego partnera ktorzy pracuja po kilka lat dostaja ok 20 tys,zl to tez zalezy od firmy. do tego dochodzi bilet miesieczny na przejazdy, w firmie stoi maszyna do roznego rodzaju kaw- mozna pic ile wejdzi, co piatek owoce, ciasto lody- roznie. zwrot za karnet do silowni czy na basen. co miesiac zabieraja z wyplaty troche kasy i po roku dostajesz rownowartosc wyplaty na wakacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka bronka
oj, rozmawiamy o robocie na budowach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czekaj, ja tez mieszkam poza granicami, i nie slyszalam zeby robole zarabiali 2500 na reke... hmmmm.... niezle niezle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niemczech zarobki pomocnikow na budwowie zaczynaja sie od 900 euro netto a koncza gora jak robotnik ma kwalifikacje i pracuje w poludniowych Niemczech na kwocie 1800 euro..wiec bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli pracujesz po kilka lat w danej firmie to jestes traktowany jako specjalista- tak to nazywaja. do tego mozesz byc kierownikiem czy nadroca budowy itp. kasa leci. wszystko zalezy od firmy i kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierownikiem, czy nadzorca budowy sa raczej budowalncy po studiach, wtedy jasne, moga zarobic kupe kasy, ale robotnicy pracujacy fizycznie, nie zarabiaja raczej wiecej jak 2000 eur... przynajmniej w DE ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka bronka
chodzi mi o zwykłego robotnika, przy montażu okien, solarów..etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjxhsiuwheiuduygruy
niemalo ale nieduzo tak akurat moj ma 270 funtow tygodniowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarobki i sytuacje jakie opisalam dotycza okien. montaz, demontaż, renowacja itp. mieszkam w szwecji :) znikam na jakis czas. jesli macie jakies pytania- piszcie. na pewno odpowiem po powrocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka bronka
upp...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj partner ma swoje mieszkanie i zywi sie sam. podobnie jak wszyscy w firmie. kilka lat temu pracowal dla innej firmy i mieszkal w firmowym mieszkaniu za grosze. wtedy pracodawca odtracal mu oplate za mieszkanie i na czysto dostawal wyplate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój narzeczony jeździ raz na 4 raz na 5-6 tygodni, płaci za internet,wywóz śmieci na mieszkaniu itp,jedzenie wozi z Polski zagranicę, tam jest wszystko zbyt drogie by ciągle płacić, tak samo jak papierosy 2-3 kartony na miesiąc wystarczają spokojnie :) Zarabia jakieś 9,10 tys,zależy ile jest zagranicą,ile godzin ma przepracowanych i czy pracuję także w sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] frentii quis, dlaczego podajesz pensje w zlotowkach, skoro facet zyje i wydaje kase za granica?? Cos kojarze, ze w Szwecji, a tam koszty zycia sa ogromne jesli chce sie zyc na jakims poziomie. Oczywiscie sa delikwenci, ktorzy jedza gowno, nigdzie nie wychodza, a potem podniecaja sie rosnaca suma na koncie, ale to chyba nie zycie, a wegetacja. a jaki problem przeliczyc na korony.:P my nie mieszkamy w pl. wyjechalismy i nie zamierzamy zyc na dwa karaje. bo to prowadzi do tego o czym piszesz. dotowanie zupy na 4 dni itp. stac nas na kino, markowe ubrania, nowy tel, komputer itp. a potrzebne do zycia produkty czesto mozna kupic po cenach z polski :) tak, koszty sa duze, ale wyplata starczyt ci na wieeeele. wiadomo jak masz dzieci, samochod, duze m kjoszty sa jeszcze wieksze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się mogę wypowiedzieć w tym temacie z własnego doświadczenia, chociaż nie mam męża :P Zależy co jest do zrobienia. Zaczynając od mieszkań i remontu od Trockenbau po elektrykę, kafelki i wszystko inne ja biorę stawkę i potem daje pracownikom część. Przykład: za jedno mieszkanie bierzesz 5000 euro odliczane są koszta za materiał zostaje 4000 i dwóm ludziom daję 3000 a resztę masz dla siebie - to tylko przykład. Jeśli są ceny za godzinę to pomocnik dostanie od 8 euro do 10 za godzinę, normalnie 12 do 15 euro za godzinę. W Niemczech aby np. malować ściany musisz mieć Malermeister, a np. podłogi, stawianie regipsów itd. może każdy kto ma to wpisane w Gewerbe swojej. Jeśli chodzi o budowy typu odnawianie Fasady to są to ceny Pauschal i np. można wziąć 30 tyś nie licząc MwSt z tego odlicz materiały potrzebne do wykonania pracy, no a to co zostaje dziel na pracowników którzy to zrobią i na siebie. Wbrew pozorom na takiej pracy można właśnie baaardzo dużo zarobić - jeden fachowiec wychodzi w firmie akurat 2300 do 2500 tyś euro no pomocnik mniej bo dopiero wszystkiego się uczy w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze ważny fakt - jeśli się pracuje dla dużej firmy to wiadomo chcą jak najwięcej zdzierać i płacą grosze. Nie rzadko wykorzystują Polaków, bo Polacy sami zadowalają się najmniejszymi kwotami bo przeliczają na złotówki i są zadowoleni. Wówczas taka firma ma obraz Polaka jako taniej siły roboczej bo zadowoli go mniejszy pieniądz niż człowieka z kraju, czy z zachodu. Stąd np. 900 euro. Najlepszy interes to Gewerbe i po prostu przyjmowanie zleceń i ich wykonywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jest w Norwegii na chwilę. Pracuje w firmie transportowej, wozi meble. Przeliczając 50zł/h . Na budowie są pewnie większe stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
600 funtow nie cale 3000 tysiace na tydzien, ale jak ktos dobrze pokreslil nie ma co przeliczac na polskie pieniadze bo zycie jest drogie na same mieszkanie 1000 funtow i jesc .. pierdolki , choc nie powiem jak na zarobki bardzo dobrze zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponad 4 lata temu
pracowałem pół roku na budowie w holandii (jestem zbrojarzem) miałem 12 euro/h na rękę. Oficjalnie 2800 zł brutto, byłem zatrudniony w polsce jako eksportowy. praca po 12h dziennie, w soboty po 8. zakwaterowanie miałem darmo plus samochód (na trzech, w tylu mieszkaliśmy)do dyzpozycji i 200 euro na paliwo. ogólnie spoko było ale sam zrezygnowałem, wkurzało mnie, że najniższą stawką u jugoli (też przez swoich zatrudnionych) było 15 a dla polaka najwyższą 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka bronka
Odpowiadam: Niebanalna dziewczyna---> zatrudni go Polska firma, na najniższą krajową:( Nie, to nie firma Solar..... .Ma rękę ma zarabiac od 5-8 tys. na miesiąc. PLN oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka bronka
podnoszę, bo muszę się dowiedzieć od Was co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zono czyli tyle musi dostac do reki..to pensja netto.Oni zapewniaja hotel.wyzywienie i dojazd.To powinno byc napisane w umowie..ale prosze sprawdzic czy jest napisane netto..ja juz nie jednej osobie tlum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mojej opinii jeśli pracuje i soboty i niedziele to powinien zarobić z 2300 albo 2500 bo na weekend powinni mu płacić więcej. Nie wiem jak to jest poprzez polską firmę, oceniam przez siebie. Uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest właśnie Gewerbe. Ma jakiś Fach ukończony czy nic kompletnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×