Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiatm witam i o zdrowie pytam

Jaki skuteczny krem na rozstępy w ciąży?

Polecane posty

Gość Wiatm witam i o zdrowie pytam

Doświadczone mamusie, jak używałyście kremów na rozstępy to napiszcie czy faktycznie pomogły i jakie? Acha, od którego miesiąca się nim smarowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiatm witam i o zdrowie pytam
Jak chcę wiedzieć, która się smarowała i po ciąży nie ma rozstępów/bądź też ma niewielkie. Sprawdzone kremy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa z buszu
tylko oliwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiatm witam i o zdrowie pytam
taka dla niemowląt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa z buszu
obojętnie jaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa z buszu
tak dla niemowląt. Nawet w szkołach rodzenia ją polecają przeciw rozstępom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witasica
ja używałam Mustela na przemian ze zwykłą oliwką. rozstępów nie mam a predyspozycje owszem bo w wieku dojrzewania sporo się ich nabawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa z buszu
tylko, żeby nie mieć rozstępów musisz się nią smarować dwa razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma takowego
jesli masz miec rozstępy to bedziesz je mieć choćbyś i smarowała się cudem za 2000 zł jesli nie masz do nich tendencji (czesto jest to uwarunkowane genetycznie) to choćbyś chodziła z suchą pościąganą skóra, to sie nie zrobią wiem po sobie, mało się smaruję i w zadnej ciązy nie wyszedł mi ani jeden (moja mama tez nie ma) natomiast mam mega bogatą kolezankę, która miała bzika na tym punkcie i całą ciąże spedziła na wsmarowywaniu w siebie róznych rózności, czesto za straszne pieniądze, nawet sprowadzała z zagranicy i mimo ze przytyła tylko 12 kg brzuch, piersi, nawet uda ma w paski ;) Nic nie poradzisz... Te kremy waidomo, cuda dzisiejszej farmaceutyki, czyli jak wszystko "opróżniacze kieszeni":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba tez zależy od
wielkości brzucha, jak będziesz mieć bardzo duży to i o wiele większe szanse na rozstępy no i do tego geny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywałam musteli 9 m-cy
dokładnie tego który jest w linku wyzej,i nie mam ani jednego rozstepu na brzuchu i piersiach, ale czytalam ze duzy wpływ maja tez geny i sklonnosci po prostu. sporo tez sie ruszalam, do 30 tyg ciazy chodzilam na specjalne cwiczenia dla ciezarnych (potem lekarz nie pozwolil) warto dbac o siebie w ciazy aha, dopoki brzuch nie zaczal rosnac stosowalam oliwke po wieczornej kapieli,na mokra skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to można
rozstępy laserem usunąć więc nie jest to już taki problem jak kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.Bill
ciekawe jaki wpływ ma solarium i opalanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witasica
do "nie ma takowego" trochę jest w tym racji, ale nie wiesz jak byś wyglądała gdybyś w ogóle się nie smarowała, koleżanka także zawsze można pomóc skórze utrzymać elastyczność. ja jestem przekonana, że smarowanie mi pomogło bo rozstępy potrafiły mi się robić bo przytyciu 5 kg w zbyt szybkim tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowa koperta....
kurde ta mustela ponad 100 zl kosztuje. strasznie duzo. ja uwazam, ze nalezy duzo sie balsamowac/oliwkowac i to tez pomaga. moja kuzynka cala ciaze uzywala zwyklej oliwki i zero rozstepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
Ja stosowałam Ziajkę na rozstępy od 4mies. nie codziennie, nie mam ani jednego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Pharmaceris na rozstępy, używam od 2 m-ca naprzemiennie z oliwką, jestem w 8 i póki co nic sie nie pojawiło. Koleżanka urodziła 2 tyg temu, równiez używała ten preparat i również nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałam w ciązy Musteli i Pharmaceris, rozstępy pojawiły sie około 36 tygodnia, jest ich niewiele po bokach brzucha ale jednak. Najwięcej w ostatnich tygodniach, urodziłam w 41. Miałam niewielki brzuch, przytyłam 14 kg, moja mama ma cały brzuch w rozstępach. Coś pewnie mi te kremy dały. Teraz stosuje Revitol Strech marks i jakby bledna trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozesz kurdeeeeeeeeeee
o skore na brzuchu trzeba dbac jeszcze przed ciaza bo jak byla nieodpowiednio nawilazana wczesniej to potem i tak juz nic nie pomoze dziewczyny po prostu dbajcie o skore zawsze!a nie dopiero zaczynecie boje jak zajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz mieć
rozstępy to i tak wyjdą, nie ma na to super recepty bo wówczas nie istniałby taki problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takiego kremu! Zadne oliwki nie pomogą jeśli przytujesz 15 czy 20 kg. Bo skóra tak się rozciąga że nie ma możliwości uniknięcia ich. Ja przutyłam 8 kg. Miałam bardzo mały brzuch, a rozstępy się pojawiły, mimo że się smarowałam. Teraz po 5 latach są biale i niewidoczne z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
nie ma takiego remu, jezeli bedziesz miala miec rozstepy to nie ma bata i tak dostaniesz, nic nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia_85
Ja smarowałabym się od samego początku!!! Potem nic dziwnego, że wam te kremy nic nie dają. Bierzecie się za to zbyt późno. Skórę trzeba od początku dobrze przygotować, a wszelkim negatywnym skutkom ciąży powinno się zapobiegać, a nie zwalczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowalam oliwke Bambino rano i wieczorem a teraz stosuje krem Babydream z rosmana dla kobiet w ciazy,nie mam ani jednego rozstepu ale nie wiem czy to kwestia tego ze smarowalam sie od razu ,od poczatku ciazy czy kwestia genow bo moja mama dwoje dzieci urodzila i tez nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko dowiedziałam się o ciąży to zaczełam smarować się oliwką od czwartego miesiąca zaczełam używać kremy na rozstępy na przemian Gerber, Ziaja, Fissan no i co???? Nic nie pomogło cały tyłek, uda, piersi mam pokryte rozstępami nie smaruje od 6miesiąca się niczym bo stwierdzilam że czym bym sie nie posmarowała to i tak wyjdą taka już moja genetyka póki co brzuch mam czysty ale kto wie jeszcze 3 tygodnie zostały do rozwiązania. Także smarować się można wszystkim ale jeżeli mają wyjść to i tak wyjdą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może któryś z tych kremów http://rozstepykrem.pl/ pomoże? Ja z takiego rankingu nieraz korzystałam i faktycznie dobre produkty rekomendują. Ale pewnie wszystko zależy od rozstępów i od tego jaka jest skóra. Dla pocieszenia powiem, że oliwka na mnie też nie zadziałała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam PALMERS cocoa coś tam. Ja go kupuje w aptece. W porównaniu z innymi wcale nie jest drogi bo ok 30kilku zł i jestem w 9 miesiącu a smarowałam się od 5 może 6 miesiąca bo nie znosiłam nawet kremu do twarzy poczatkowo ;] i na razie zero rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam PALMERS cocoa coś tam. Ja go kupuje w aptece. W porównaniu z innymi wcale nie jest drogi bo ok 30kilku zł i jestem w 9 miesiącu a smarowałam się od 5 może 6 miesiąca bo nie znosiłam nawet kremu do twarzy poczatkowo ;] i na razie zero rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×