Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiatm witam i o zdrowie pytam

Jaki skuteczny krem na rozstępy w ciąży?

Polecane posty

Gość gość
Bio öl. Warto ściągnąć z zachodu. Nie ma lepszego środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czegos takiego jak krem na rozstępy bo krem nie przenika do środka skóry a rozstępy pojawiają sie i robią się wewnątrz skóry tam gdzie krem nie dociera -niestety , tak mi powiedział lekarz dermatolog .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu żel do masażu HB i wszystko będzie w porządku. Żeby nie dopuścić do pojawienia się śladów, trzeba dopilnować absolutnych podstaw. Docelowo będzie w porządku. Ciało powinno wyglądać normalnie, tylko musicie tego pilnować przez całą ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zastanawiałam jaki krem wybrać. Koleżanka poleciła mi krem przeciw rozstępom z serii mamas, mają swoją strone internetową można rzucić okiem ;) Ładnie działał, byłam zadowolona, ale oczywiście przy takich produktach bardzo ważna jest systematyczność, bez tego raczej cięzko oczekiwać jakiś rewelacyjnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytyłam z 1 dzieckiem 20 kg,waga przed ciąża 40 kg i wzrost 152 więc dla mnie to ogromna zmiana,stosowałam I trymestr bio Oil a później Elancyl, nie jest tani ale rozstępów na brzuchu nie mam,a był ogromny( młody 4140 kg i 58 dl) warto wydać trochę na krem i stosować regularnie! A tekst typu :jak masz mieć rozstępy to i tak bd to dla mnie głupota! Jeśli stosuje się dobry kosmetyk i systematycznie to można tego unikać :) teraz przy drugiej ciąży mam zamiar zrobić tak samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu trzeba systematycznie używać tego samego, jakościowego kosmetyku i wtedy wszystko będzie w porządku. Naturalny żel do masażu HB - powiedzmy sobie szczerze, rozwiązało to mi problemy rozstępów, tzn. nie doprowadziłam do nich. A teraz mam już święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żel do masażu od HB. Trzeba używać go przez cały okres ciąży i wtedy wszystko powinno wyglądać normalnie. Wymaga to jedynie dotrzymania podstawowej systematyczności. Po prostu - masujesz brzuch codziennie. Ja miałam naprawdę duży, a mimo wszystko rozstępy się nie pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już przed zajściem w ciąże zaufałam kosmetykom firmy UMAMI. Mam bardzo cienka wrażliwa skore, skłonna do alergi. Kiedy zaszłam w ciąże bardzo bałam się ze będę miała straszne rozstępy ponieważ już wcześniej , wraz ze skokiem wagi w okresie dojrzewania takowe pojawiły się na pośladkach i biodrach. Od samego początku oliwkowalam skore brzucha oliwka z serii rumiankowej i masłem paczula i złoto. Dziś jestem 3 tyg po porodzie i cieszę się piękna gładka skóra brzucha bez rozstępów! Z czystym sumieniem polecam kosmetyki UMAMI przyszłym mama ale i nie tylko.. każdym kto szuka produktów w 100%naturalnych do pielęgnacji całego ciała , na pewno wybierze cos dla siebie. https://umaminaturalcosmetics.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam termin porodu za 3 dni i brak rozstępów. Nie wiem czy to wynika z genów czy z tego że dbałam o brzuch, ale opiszę jak ja to robiłam. Od 5 miesiąca podczas prysznica używałam takiego olejka pod prysznic dove i masowałam sobie nim brzuch. Nie robiłam tego codziennie, bo czasami się gdzieś spieszyłam i nie miałam na to czasu. Ale gdy pojawiły się pierwsze krągłości codziennie rano i wieczorem smarowałam brzuch, pupę i piersi kremem nivea soft - tym zwykłym w białym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jest jakiś mniej lub bardziej skuteczny krem na rozstępy, ale takiego co całkowicie je usunie to chyba nie ma. https://cutt.ly/rw3UM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
mi kremy nie pomagały więc przerzuciłam się na ten olejek bio oil i już smaruje nim ponad miesiąc i powiem, że jestem mile zaskoczona. skóra troszkę mi się zaczyna ujędrniać, a rozstępy jeszcze są widoczne, ale nie tak jak były. zobaczymy co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość iwona dziś Dużo ci płacą za spam tego góoowna? Bo to jest szajs za grube pieniądze, lepsze rzeczy mają polskie marki za 1/4 tej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_kasiulaaa88
mam już bardzo długo te rozstępy, głownie przez nagłe spadki wagi i przybranie kg.. teraz jak już okazało się, że moja ciąża jest bliźniacza wiem że będę miała 2x większy problem z rozstępami ... znalazłam dziś ciekawy artykuł na ten temat, może komuś się przyda: https://strialys.pl/blog/rozstepy-w-ciazy-jak-im-zapobiegac-jak-usuwac-rozstepy-po-ciazy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Bardzo dobry jest  żel do masażu marki Hildegard Braukmann.  Taki żel można stosować zarówno w trakcie ciąży aby zapobiec powstawaniu rozstępów jaki po porodzie by skóra szybciej wróciła do dawnej formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Smarowałam oliwka dla dzieci, miałam skłonność do rozstepow. Przez całą ciążę się nie pojawiły aż zaczęłam ostatni tydzień i wyszły. Także jak będą się miały pojawić to się pojawia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rewelacyjne działanie ma olejek Busajna, znajoma mi go poleciła. Zakochałam sie w tym specyfiku. Skóra po nim jest delikatna, jedwabista, jedrna. Stosowałam już w ciąży , później po i ani sladu po rozstępach. Bardzo korzystne działanie. A co wazne moga używać też alergicy. i na rozstępy, i na zmarszczki, ogólnie na podrażnioną wysyszoną skóre. Łagodzi podrażnienia. A jaki wydajny, troszeczkę wystarczy nałozyć i wmasować, wklepac. Uwielbiam ,prawdziwy kosmetyk dla królowej takiej jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×