Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jose_Murinho

Moja żona zbyt żadk uprawia ze mną sex

Polecane posty

Gość Jose_Murinho

Mojej żonie wystarczy jak kochamy się 3 razy w tygodniu, ale dla mnie to stanowczo za mało. Ja chciałbym się kochać codziennie, a przynajmniej co drugi dzień jak przed ślubem. Teraz często mi odmawia, po pracy zawsze mówi, że jest zmęczona i musi odpocząć, rano to tylko w weekendy itd. Czy to normalne dla kobiety w wieku 27 lat? Czy ona może nie ma zbyt niskiego libido? Jak mam ją przekonać żebyśmy kochali się częściej? Dodam, że mój kolega uprawia ze swoją sex codziennie i ona ma 32 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet, kobieta nie jest jak sklep 24h/dobę. Wyluzuj, żadna kobieta nie ma ochoty na seks codziennie. I zrozum, że też może być zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marco_pol@
a czemu to ona ma mieć za niskie libido?? może ty jesteś erotomanem hmmm?? na pewno męską szowinistyczną świnią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałabym kochać się z moim tak jak wcześniej ( codziennie a czasem dwa razy dziennie). teraz niestety kochamy się raz w tygodniu, czasem wieęcej ale rzadko. Dla mnie niestety to za mało ale mój ciągle jest zmęczony ( dużo pracuje). Może to śmieszne ale nie tylko faceci myślą o seksie co 7 sekund:) Bądź wytrwały i pogadaj z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jose_Murinho
hahaha! Pytam kobiety i mężczyzn, a nie feministki, którym do obu płci daleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wcześniej wiedziałeś (przed ślubem) że ona ma niższe libido niż Ty ? Czy wiedziałeś, że po ślubie przeważnie poziom libido spada (wiecej obowiązków domowych - wieksze zmeczenie - mniejsza ochota) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jose_Murinho
ewks, a ile macie lat? Jacek przed ślubem nie było żadnych problemów, zawsze miała ochotę. Wiem głupi byłem, że wziąłem ślub, ale posłuchałem rodziców, którzy naciskali :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 25 i wcale nie musze się leczyć jeśli ktoś tak uważa. To normalne, ze ktoś ma ochotę , niektórzy mają częściej , inni rzadziej i tacy już jesteśmy:) Bo uśmiech dziecka jest najważniejszy Bo uśmiech dziecka jest najważniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Jose Nie, nie oceniam Twojej decyzji o ślubie. Tylko chodzi mi o to, że takie trendy które opisałem są powszechne i dobrze o tym wiedzieć. Widzisz, dla nas facetów to jest PODSTAWOWA potrzeba w małżeństwie. Dla Twojej żony raczej nie. To się nie zmieni. Możesz się z tym pogodzić albo rozstać z Żoną. Wiem że to wyzwanie, ale cóż nikt nie mówił że będzie łatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jose_Murinho
obym nie musiał za pare lat skorzystać z trzeciego wyjścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic na to nie poradzisz
U mnie odwrotnie. Ja mogłabym spokojnie co drugi dzień, nawet częściej, a mojemu mężowi wystarczy raz, moze dwa na tydzień. Zwykle na weekend. Takie życie. Prziecież nie zostawie go przez to. NIc na to nie poradzę. Ma mniejsze libido ode mnie. Twoja żona pewnie też:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daroa2132312
Może po prostu z nią porozmawiaj na ten temat, może wtedy dowiesz się o co naprawde chodzi i w czym tkwi problem. Naprawdę warto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddddddddddddddddddm
a co to 3 razy w tyg to mało - nie przesadzaj... inni maja gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhun
to co ma sie zmuszac, nie pRzesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvjvkgskjvgshkjv
Pierwsza sprawa kretynie!!!- rozmawiałeś ze swoją żona, czy tylko tu z Nami gadasz? Jesteś żałosny!!1 Pogadaj z żoną, zrób sam kolację, kup jej ładną bieliznę, to będziesz miał seks 10 razy dziennie, tak jak przed ślubem. A Ty zamiast z żoną gadać to o dziwkach myślisz- jesteś żałosny bydlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×