Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca mamaaaa

Dziecko nie chce swojego imienia...

Polecane posty

Gość ggwegwe
Dokładnie. Prostaki nazywają dzieci: Jessika czy Brajan, za to snobi: Franciszek czy Jadwiga (często spotykane u przemądrzałych aktorów). Jak nie przeginka w jedną stronę, to w drugą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Stanisław czy Antonina, też przeginają tylko w inny sposób" i tu mamy właśnie kwestę de gustibus non disputandum est, bo mnie się na ten przykład podobają no ale jest jeszcze kwestia świadomości, ze ludzie są tylko ludźmi (a juz dzieci w szkole w szczególności) i należy się liczyć z faktem, ze potomek będzie musiał życ w społeczeństwie, a nie na pałacowych salonach dajmy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daiia
Często w centrum miasta albo galerii (aby duzo ludzi było i zrobić popisówe jakim to jest się oryginalnym i ambitnym) młodzi rodzice drą się np. na całą hale "DENIS !!! WIKTOR chodźcie tu! I gdzie wasza siostra Alex poszła?!" kur** "NA POLE TRZA WRACAĆ"... Czy polskie imiona nie są ładne? Zwykłe i popularne Ania jest bardzo ładne, albo Magdalena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo właśnie
dokładnie, trzeba się wczuć bardziej w przyszłe otoczenie a nie tylko własny gust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daiia
Póki co w tym temacie najbardziej rozwaliło mnie imie "Xyryza" brawa, brawa, BRAWA dla ambitnej matki, załamać się można. Jak to wymówić o.O Może zamin zaczniecie nadawać dzieciom imiona zastanówcie sie, moze lepiej do psa będzie pasować... choć.. to mogłaby być i tak niezła obraza dla zwierzątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna jesteś autorko
no to będę orginalniejsza niż mama XYRYZy nazwę moją córcię Hydroxiziną ewentualnie Gazoliną bo bardzo mi się podobała ta piosenka....no i tak oryginalnie i po zagranicznemu będzie....nieważne że córa będzie "benzyną"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fGHJHJJ
Syn - Tormentiol. Córka - Chlamydia. Podoba mi się i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabunia...rosia
Bożeeeeeeeeeee ale zazdrościcie :O :O a teksty że to tylko patologia daje takie imiona to sobie w tyłek wsadź, dziunio. Michał Wiśniewski to też dla ciebie patologia? daj lepiej adres to przyjade i zobaczymy czy taka odważna będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna jesteś autorko
fajnie, podoba mi się Chlamydia..... Tormentiol też niezły ehkm już widzę miny mamusiek jak na placu zabaw ktoś zawoła Tormentiol chodź do mamusi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna jesteś autorko
hmmmm Michał Wiśniewski to jest patologia, facet z domu dziecka który mimo złych doświadczeń sam nie zadbał by jego dzieci żyły w stabilnej, szczęśliwej rodzinie jak nazwać kogoś kto po raz 3 zmienia partnerkę i najprawdopodobniej z nią też doczeka się kolejnej dwójki dzieci ? jeśli dla Ciebie Pan Wiśniewski jest wzorem moralnym to ja nie mam pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Michał Wiśniewski to jest patologia" to inna para kaloszy, ja tylko zaznaczyłam, że mu imiona zarejestrowali (bo ktoś dał argument o sprzeciwie USC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo właśnie
dlatego, że ma niemieckie pochodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole nie podawać czyichś
15:31 [zgłoś do usunięcia] żabunia...rosia Bożeeeeeeeeeee ale zazdrościcie a teksty że to tylko patologia daje takie imiona to sobie w tyłek wsadź, dziunio. Michał Wiśniewski to też dla ciebie patologia? daj lepiej adres to przyjade i zobaczymy czy taka odważna będziesz A co nie? Może nie chleje pod sklepem i nie bije żony, ale do normalności mu daleko :o Jak dla mnie to patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo właśnie
Michał Wiśniewski i dlatego w Polsce może w USC zarejetrować takie imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna jesteś autorko
no też się zastnawiałam czy chodzi o niemieckie pochodzenie Wiśniewskiego (o kórym nic mi do tej pory nie było wiadomo) czy o niemieckie pochodzenie jakiegoś imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo właśnie
wiem że nieskładnie pisze ale nie che mi się :-P ponoć ma podwójne obywatelstwo, mieszkał tam wiele lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo właśnie
to że ktoś z obywatelstwem obcym, może nadać obcobrzmiące imię w polsce, ale wcale nie ze swojego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna jesteś autorko
zresztą nadawajcie swoim dzieciom takie imiona jak chcecie tylko potem się nie dziwcie jak będą miały kompleksy na pół życia i traumę trzeba być pozbawionym wyobraźni by nie pamiętać z własnego dzieciństwa jak okrutne potrafią być dzieciaki w szkole i jak reagują na każdą odmienność.... brak wyobraźni i tyle nadawanie dziwacznego imienia to jak ubieranie chłopca w sukienkę i tłumaczenie mu że w ten sposób będzie oryginalny....i że dzieci mylą śmiejąc się z niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole nie podawać czyichś
14:55 [zgłoś do usunięcia] pytająca mamaaaa Nie wiem jak babciom wytłumaczymy że chcemy zmienić dziecku imię... Poczekamy jeszcze trochę, jeśli psycholog nie pomoże... Ech, prowokacja :) Tym się autorka zdradziła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo właśnie
no brzmi, ale jak już wcześniej wspomniałam nie powinni tak zarejestrować, a przynajmniej teraz nie mogą bo ileś lat temuwiele takich imion nadawano, przepisy nie były ujednolicone... Ale w polsce przecież co można a co się robi to dwie różne rzeczy no i dochodzi po prostu interpretacja urzednika usc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stad argument ze sprzeciwem USC odpada ale to i tak drugorzędna sprawa, ten konkretny przypadek. Raczej chodzi o fakt, ze nie wszystkie imiona dla wszystkich, i lepiej czasem wykazywać się oryginalnością osobową niż opisową (w sensie nazewnictwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fGHJHJJ
"Bożeeeeeeeeeee ale zazdrościcie a teksty że to tylko patologia daje takie imiona to sobie w tyłek wsadź, dziunio. Michał Wiśniewski to też dla ciebie patologia? daj lepiej adres to przyjade i zobaczymy czy taka odważna będziesz" I wszystko jasne. Jak się nie ma w głowie to ma się w pięściach. Po co Ci rozum, jak masz dresik. Imiona adekwatne do mamusi. A tatusia znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×