Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca mamaaaa

Dziecko nie chce swojego imienia...

Polecane posty

"Po co Ci rozum, jak masz dresik" nie wiadomo, czy ten dresik nie jest tylko wirtualny i tak naprawdę nie ma ani jednego, ani drugiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fGHJHJJ
Piata klepko...też tak sądze, ale okazałam sie miłosierna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihaczkaaa
I na każdym forum musisz zakładać forum o tej swojej Tyresie?Żenada. BTW.nie dziwę się dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfadfafadf
Rada- zmień nick z "pytająca mamaaaa" "pojebana mamaaaa" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się wstrzymam przed
no przecież to prowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhlciua
P R O W O K A C J A N A I W N I L U D Z I E, D O C H * J A P A N A ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgddddddddd
"Nie wiem jak babciom wytłumaczymy że chcemy zmienić dziecku imię... " Przecież Teresa i Tyresa to nie jest to samo! Jakim cudem w ogóle się udało w Polsce takie dziwadło zarejestrować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lignokaina x
jedno czy prowo , czy nie - ale komentarze ciekawe!!! Wszystkie imiona wam przeszkadzaja , to wymyslne , to zagraniczne a to staroswieckie - a odwalcie sie ludzie ! Moja propozycja -wszystkich chlopcow nazwac - Jan -dziewczynki - Maria bedzie sprawiedliwie - nikt nikogo wysmiewac nie bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan i Marysia
Dobry pomysł, ale Ania gdzie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka XYZ
Droga autorko postu, i jak się "zakończyła" ta historia? Mała Tyresa nadal jest Tyresą, czy zmieniliście jej na Ada? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www forumdyskusyjne y0 pl W miejsce spacji wstaw kropki!  Serdecznie zapraszamy do ciekawych dyskusji i rozmów :D Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajecie dziwne imiona, a później szukacie usprawiedliwienia i się oburzacie, bo większość krytykuje. Większość wygrywa. Skoro imię jest brzydkie, śmieszne dla większości to tak widocznie jest! Imię to wizytówka człowieka, która zostaje z nim do końca życia. Dzieci są okrutne i bezwzględne, a takiej traumy swojemu dziecku nie wymażecie gumką do mazania! I wszędzie dzieci są bezwzględne i w publicznej szkole i w publicznej, a w tej drugiej jeszcze bardziej, bo może są nawet bardziej inteligentne. To na wypadek, gdyby chciała znowu mnie zaatakować mamuśka, która wyżej sra niż dupę ma i stwierdzi, że jej synuś czy córusia nie będzie się uczyć z publicznym plebsem. Poza tym imię musi mieć odpowiednie nazwisko. Dolores czy Vivienne to może być Parker, a nie kvrwa Miska, Kapustka, Czerniak czy Koza.... A tak w ogóle (chociaż autorka już tego pewnie nie przeczyta) zdajecie sobie sprawę, że wszelkie takie zamiany o na ó (coś-cóś), ej na aj i w tym przypadku e na y (też-tyż) itd. to są cechy niektórych dialektów i mogą zostać odebrane jako po prostu nizina, gwara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*tzn miałam na myśli i w publicznej i w prywaciarzu, gdzie w drugiej te dzieci może są bardziej bystre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×