Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Roccolinio

Burdel, prywatne ogłoszenia kobiet....

Polecane posty

Gość Roccolinio

Witajcie. Cały czas mam w głowie wyskok do burdelu, jednak nie wiem co z czym sie je:) tzn. moze napiszecie co i jak, bo nie chce sie osmieszyc. Co robic, czego nie mozna, za co placisz itd. czyli wszystko po przekreoczeniu wejscia. tak samo z ogłoszeniami prywatnymi w mieszkaniu. Moze do tego też dopsizcie za co ile płaciliscie i czy warto. Niech te informacje będą pomocne wszystkim Tak samo nurtuje mnie kwestia higieny oraz to co mozna dziwce zrobic a czego nie. OSOBY NIE PISZACE W TEMACIE DZIEKUJE!! Nie musicie mi pisac czy to wypada czy nie wypada itd. Chce isc do burdelu koniec kropka, wiec bez głupiego pisania. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prywatnie to wchodzisz, mówisz cześć, laska pokazuje ci gdzie o łazienka, kąpiesz się i wychodzisz w slipkach. Laska czeka już w łóżku więc wchodzisz i do dzieła. Acha, przedtem zazwyczaj płacisz z góry. Ale zdarzyło mi się że po płaciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lata 80-te pominę, później też, a obecnie: Faktyczna prywata (niewiele) raczej z polecenia i tym samym znam warunki ceny od 200/h. Niby domówki, czyli ala sekretarka umawia do konkretnych lub wybranych przez nią dziewczyn. Wówczas łazienka, drink, rozmowa, zabawa (ja lubię masaże z dodatkami), prysznic , płatność, pożegnanie. W ramach zabawy jest różnie. Ceny kosmiczny podział od 100 (też coś się dostanie) do 2000 za godzinę, ale realnie najczęściej korzystam ~150 za masaż z dodatkami. W czymś ala klub od 70 (poważnie) w górę do ok 500/h i zwykle są dopłaty. Czyli wchodzę, wybieram z dostępnych pań, płace podstawę, myju myju i po powrocie do pokoju ustalamy szczegóły. dopłaty są bardzo zróżnicowane czyli w tym samym lokalu za to samo można dopłacić 30 i 100, pani 1 robi X, a pani Y za mniejszą dopłatę godzi się na wszystko na co przyjdzie ochota. Czy warto? Warto uważać na nieuczciwy marketing. To pani ze zdjęcia nijak się ma do osoby w pokoju. To zakres all bez dopłat okazuje się nic za dopłatą. Ja korzystam z usług raczej stałych pań, ale rotacja jest, a czasem przyjdzie ochota na zmianę i potem powrót w sprawdzone miejsca. Lepsze to niż spędzenie czasu samemu, a za masaż gdzie chodzę bez dodatków mniej bym nie zapłacił. Nie wszystkie dziewczyny co prawda tak tam masują, ale wiem do kogo się umawiać. Omijam miejsca nowe, bez opinii. Odwiedzam tylko w pełni zdrowy bez nad ziębienia itp. Dziewczyn przeziębionych, chorych nie odwiedzam - wychodzę. Bez poprawiaczy humoru, ale tych i tak nie używam. Do umawiania używam telefonu tylko do tego. Nie podaję prawdziwych danych tylko pseudonim. Dwa dni przed mniej mięsa, bez niektórych przypraw, piję soki. Dzień - dwa wcześniej depilacja. Dwa dni przed manicure, pedicure. Rano golenie zarostu. Tuż przed dodatkowe odświeżenie jamy ustnej. Używam ulubionych perfum. Zawsze przed i po prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest wyczerpująca odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam kobiety do stalych relacji znudzilo  mi sie dotyczczasowe zycie postanowilem cos zmienic  jetsem niezalezrzny jesli masz chec sprubowa zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2018 o 14:09, kurdupel napisał:

Dzień - dwa wcześniej depilacja. Dwa dni przed manicure, pedicure. Rano golenie zarostu. Tuż przed dodatkowe odświeżenie jamy ustnej. Używam ulubionych perfum. Zawsze przed i po prysznic.

to jest klasa - tak się przygotować

a znudzone brakiem mężczyzny panie czekają

https://image.tmdb.org/t/p/original/b2J9MoHpzOcgpqvlO8r5turF7jn.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2021 o 09:02, ddt60 napisał:

a znudzone brakiem mężczyzny panie czekają

Sąsiadowalem kiedyś z takim przybytkiem. Kilka kobiet wizualnie "wysoka półka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, acordeon napisał:

Sąsiadowalem kiedyś z takim przybytkiem. Kilka kobiet wizualnie "wysoka półka"

dziś chyba tak to wygląda ....

https://i.ytimg.com/vi/ttIERE6omr8/maxresdefault.jpg

https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2018/10/NINTCHDBPICT000442307426.jpg

https://img.adultsearch.com/brothel/t/J6FfsFdoye9C3FzckAEC_15.jpg

owszem tak mogło być ale ekskluzywne panie nie mieszkają w ogóle burdelu tylko mieszkaniu i są albo utrzymankami, albo mają kilku stałych "zaledwie" sponsorów i najczęściej nikt nie podejrzewałby je o taki zarobek bo oczywiście albo są studentkami albo są też wykształcone i pracują "dla niepoznaki" w zawodzie.

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, ddt60 napisał:

owszem tak mogło być ale ekskluzywne panie nie mieszkają w ogóle burdelu tylko mieszkaniu i są albo utrzymankami, albo mają kilku stałych "zaledwie" sponsorów i najczęściej nikt nie podejrzewałby je o taki zarobek bo oczywiście albo są studentkami albo są też wykształcone i pracują "dla niepoznaki" w zawodzie.

 

One tam nie mieszkały. Przyjeżdżały zawsze około 9 rano i wychodziły z reguły przed północą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, acordeon napisał:

One tam nie mieszkały. Przyjeżdżały zawsze około 9 rano i wychodziły z reguły przed północą

no tak ... czasami fajnie może tak jest ... burdelowy seks i ta atmosfera czasami może wciągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ddt60 napisał:

no tak ... czasami fajnie może tak jest ... burdelowy seks i ta atmosfera czasami może wciągać

Byłbym chyba ...ą, żeby korzystać z tej instytucji "po sąsiedzku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, acordeon napisał:

Byłbym chyba ...ą, żeby korzystać z tej instytucji "po sąsiedzku"

nie chodzi się do burdelu po sąsiedzku bo się wyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż, zawsze sie dorabiały na nas te babska i jeszcze że niby wykorzystywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×