Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedobraznajoma

Podkablowac zlodziei czy nie

Polecane posty

Gość kefir 22222
Zona nie osmieszaj sie nawet bo szkoda slow, Adolf wybral sobie odpowiednia ksywke bo wy wpatrzone w niego jak we wladce wszechwiedzacego, co on powie to dla ciebie i natali jak slowo namaszczone....a ty adolf zaden wielki biznesmen tylko typowy polski ciulacz materialista, jak dla ciebie pieniadze rownaja sie z klasa to dokladnie pokazuje jaka jestes osoba, a jesli chodzi o poziom mojego angielskiego to wydaje mi sie, ze jest o wiele wyzszy niz twoj, gdyz pracuje jako tlumacz...poprostu adolfie nie widzisz ironi w moich postach a jesli chodzi o te cale zamieszki to wlasnie chciwosc i materliazm przemawial przez tych ludzi bo nie kradli z biedy czy glodu (ciekawe czy smaczne byly te plazmy i iphony), tak wiec ewidentnie tu widac, ze dla tych ludzi licza sie tylko wymierne wartosci materliane tak jak i dla ciebie, jesli uwazasz, ze dziecku dzieje sie niesamowita krzywda bo nie ma takiego samego rowerka jak kolega to tylko wina rodzicow, ze wychowuja dzieci w przekonaniu ze materialne rzeczy sa najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefir 22222
hahahah ty chyba na serio nie rozumiesz o czym ja pisalam (bo wyobraz sobie adolfie, ze jestem kobieta a nie jak sugerujesz facetem), zdaje sobie doskonale sprawe kto to jest chav i pikey, ale rozsmieszasz mnie chwalac sie, ze umiesz sie z nimi dogadac...a coz to za sztuka? a ja sie potrafie dogadac z pijakiem belkoczacym w cockney i co z tego? jesli chodzi o kase i klase to juz nawet nie chce mi sie tlumaczyc bo widze, ze masz zupelnie inne wartosci w zyciu niz ja, zeby wspierac sieroty i bezdomnych wcale nie trzeba miec duzych pieniedzy, ja pracuje jako wolontariusz z dziecmi niepelnosprawnymi i mysle, ze moja pomoc jest tak samo wazna jakbym dala pare tysiecy funtow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamarynowany grzyb
"na szczescie ty wiesz jak jesc kebaba z klasa w green wood np " - a tutaj to niby o co chodzi? Adolf powiem Ci tyle, ze KLASE sie ma a KASE sie miewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×