Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedobraznajoma

Podkablowac zlodziei czy nie

Polecane posty

Gość kein granze
do bloddy_eye- ale ty jestes glupia. NIe rozumiesz ,ze wszystkie benefity sa placane z PODATKOW ludzi ,ktorzy uczciwie pracuja?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupia to moze ty jestes , a ona niech sobie zyje i nie patrzy na innych . Uczciwi ludzie? hahaha no tak panstwo wiekszosc kradnie , to to jest w porzadku? dlaczego na to skarg nie skladaja? kpina! prawie 100 % ludzi ktorzy wynajmuja mieszkania nie odprowadzaja za lokatorow podatku , ludzie mieszkaja na czarno i to tez jest w porzadku??? Niech juz autorka nie bedzie taka swientoszka .. w zyciu trzeba sobie radzic , ja pierdole ale macie problemy .. typowi polacy , zawistni .. zamiast soba sie zajac to tylko robia wszystko by uprzykrzyc zycie KRZYWDZA CIE TYM ZE LEPIEJ SIE POWODZI IM NIZ TOBIE ?? BOLI CIE OJ BOLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto nadmienić, że
złodziejem jest tutaj pracodawca zatrudniający na czarno. Należy go zgłosić do odpowiednika polskiej inspekcji pracy. Prawdopodobnie Twój znajomy nie jest jedynym zatrudnianym na czarno pracownikiem i to, że on straci zasiłek czy coś tam, nie zmieni faktu, że nadal będą wypłacane zasiłki osobom wysoko zarabiający. Dlatego należy konsekwentnie takich pracodawców karać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK TAK ,, nie podoba sie tu to wracajcie do pl , ciekawo jak bedziecie tak zarabiac 1000 zl na miesiac , to czy nei bedziecie kombinowac , by zylo sie lzej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.BillI
niektórzy tu przyjechali, żeby nie musieć kombinować ani patrzeć na tych co kradną i smieją się innym w twarz, że tacy zaradni - nie rozumiesz tego? naprawdę wam się wydaje, że jak ktoś inny kradnie to i wam można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bloody_eye
a jednak jestes BARDZO glupia. :O :o :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj patrza na innych to starczy... niech kazdy zajmie sie soba .. a nie patrzy na innych , zawistni jestescie i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlethaa
jak mozna popierac laske ktora pasozytuje na was i za wasza kase robi sobie silikony i sztuczne pazury? posranie jestescie i gratuluje rozumu hahaha ciekawe czy jak by wam sasiad codziennie podkradal paliwo z samochodu albo wasz wspolokator wyjmowal po 1 z portfela czy tez byscie byli wyrozumiali...kombinatorstwo i zlodziejstwo to nie jest zadna zaradnosc!!! moge jeszcze rozumiec biedaka ktory ukradnie bulke ze sklepu bo glodny ale ci ludzie okradaja was i za to zyja jak krole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bloody eye typowe polactwo to ty reprezentujesz.to taka polska mentalnosc.jak ukradniesz 1 funta to jestes zlodziejem,jak ukradniesz milion to jestes zlodziejem tylko jestes zaradny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze wam nie ubywa z tego powodu ze ktos sobie zrobi cycki, a kombinatorstwo bedzie zawsze chocbyscie staneli na glowie i nie tylko wsrod nieuczciwych beneficiarzy. ja place podatki i jestem uczciwa ale szczerze mowiac mam to gdzies jak ktos kombinuje, to jest ryzyko na ktore mnie nie stac ale jak ktos chce to prosze bardzo, klamstwo ma krotkie nogi. mnie to akurat, ze tak powiem krotko, jebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble vreder
a moim zdaniem zawsze każdy ma coś na sumieniu, chocby jazdę na gapę, pracę na czarno, itp tylko najłatwiej oceniac innych i nazywac zlodziejami, a u siebie nic się nie widzi. Nie wierzę że wszyscy co się tak tu bulwersują, nigdy nic nie przeskrobali... To się nazywa "moralnośc Pani Dulskiej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiuhu8hy
To się nazywa "moralnośc Pani Dulskiej". aha, czyli uwazasz, ze tylko dlatego, ze nie istnieje czlowiek w 100% bez skazy, to nikt nie ma prawa zauwazac zlodziejstwa innych tak? Tylko dlatego, ze kiedys pojechalam na gape, to nie mam zglosic tego, ze moj sasiad zarabal komus mercedesa, tak?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy z Was to tacy idioci ze czytać sie tego co piszecie nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym skad wiesz autorko, ze nie sciemniaja ci z zarobkami, ze jak wiekszosc Polakow w UK nie robia z siebie bogaczy majac tak naprawde czastke tego? Skad wiesz, ze jest tak jak piszesz? Masz jakies dowody poza tym co ci mowia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble vreder
Uważam że Polacy zawsze widzą coś u kogoś a swoich wyczynów nie pamiętają, jak im się życie zmieni, ale w ocenianiu i nazywaniu złodziejami są dobrzy. Dzisiaj autorka zgłosi ich, może jutro ktoś zobaczy ją, jak siedzą w ogrodzie i piją wino, obok bawi się dziecko i ktoś zglosi patologię w rodzinie, może ktoś zobaczy jak dadzą klapa dziecku i zglosi przemoc. Różnie to bywa. A może los się odmieni, sama straci pracę, mąż będzie pracowac na czarno i wezmą zasiłek żeby związac koniec z końcem, a ktoś powie co mnie to obchodzi, przecież mnie okrada itd. Los czasami potrafi zaskoczyc konfidentów i wtedy płaczą i pytają dlaczego ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze doniesc
polaczki pojechaly do GB i niedlugo doprowadza ich do ruiny :D nic nie robia tylko wyludzaja zasilki i produkuja dzieci aby dostawac jeszcze wieksze zasilki. lenie,darmozjady i pasozyty.wszedzie sie za nich trzeba wstydzic nich ich wywala nawet na ulice skoro na to zasluguja. nie ma sensu zastanawiac sie nad losem zlodzieje. porownania do ormo idiotyczne bo ormo nie zajmowalo sie zlodziejami tylko bylo czescia systemu represji okupanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiuhu8hy
Kto jest bez winy, niechaj pierwszy rzuci kamień.... Teksty beneficiarzy mnie rozwalaja:D Ok, moge rzucic i piec kamieni, bo NIGDY w zyciu nikogo nie wykorzystalam, nie wzielam grosza, ktory do mnie nie nalezal. Widze, ze w niektorych srodowiskach to niemalze swietosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie rozwalił twój tekst. Nic tylko inkarnacja Kaszpirowskiego :D Sorry, ale przy zarobku 22000 rocznie, bo tyle w UK ma pielęgniarka, nie należą mi się żadne benefity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble vreder
A mi się podoba że autorka miała odwagę im zwrócic uwagę i powiedziec co o tym sądzi i tu dopiero rozumiem jej moralnośc, a nie jak inni podpierdalacze, pójdą anonimowo i są z siebie dumni. Takie szczury atakujące od tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 22000 rocznie mozesz dostawac child tax credit czyli cos ci sie moze nalezec.chyba ze cos sie zmienilo.zalezy tez ile maz zarabia.child benefit rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze doniesc
nie ma sie czym chwlaic zarabiasz 22 000 ale zawsze ty i towoja rodzina bedziecie tam na marginesie spolecznym. twoje dzieci beda chodzily do szkol z pakistanczykami i bedziecie mieszkac w dzielnicach drobnych zlodziei i cwaniakow.. bedziesz tam zyla na takim poziomie jak w pl ci ktorzy zarabiaja 20zl na osobe. nie ma czego zazdroscic wiec i nie ma sie czym chwalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belle de Jour co innego mieć odmienne ale madre zdanie , a co innego pisać idiotyzmy jak piszą ble vreder lub sdryfhujykuil lub paru innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siren naprawdę? Na wirtualne dzieci też dostanę benefity? Bo innych nie posiadam. Mąż zarabia przeciętnie. Jak piszę, że ŻADNE benefity mi się nie należą, to znaczy, że wiem, o czym piszę :rol:l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble vreder
Posuchaj buraku, idiotyzmy to może ty piszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drugiej strony duzo krzycza osoby na panstwowych stanowiskach ze placa podatki na beneficiarzy :O przeciez wy sami dostajecie wyplaty z podatkow ludzie!! :O i to za duze wyplaty. nie wiem czy tu na kafe sa tacy ale to tak ogolnie.znalam irola ( irlandczyka:O nie lubie ich ale to szczegol ) ktory przyjechal do uk 6 lat temu i pracuje jako civil servant.jak on napierdalal na osoby ktore sa na zasilkach.a sam emigrant taki sam jak i my i to jeszcze na panstwowym stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli nie masz dzieci to ci sie nie naleza ale jakbys miala to beda ci sie nalezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×