Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedobraznajoma

Podkablowac zlodziei czy nie

Polecane posty

Gość rerekumkum abcdefgh
Skąd wy macie tyle czasu, żeby siedziec na tym forum? Przecież pisanie uprzejmych donosów jest czasochłonne. Chyba po nocach musicie siedziec i nadrabiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do ciebie nie dociera ze zabierają ludziom benefity bo za dużo ich wypłacaja, ty kuzwa systemu nie rozumiesz i żeby ci to młotkiem w łeb wbijal to nie pojmiesz, błędy orgtograficzne walisz w każdym poście, widać nie douczony jesteś , angielskiego tez żeś pewnie liznal spod śmietnika wiec skąd ty masz wiedzieć ze ucinaja benefity jak przeczytać nie umiesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka0009
Szok! ja tez jestem zagranica w IE ,mam syna,moj partner tylko pracuje,ma mala firme..placi 35% podatku od zlecenia..nie pobieramy zadnych benefitow bo nam sie nie naleza,poza tym on sie rozlicza jako singiel.. Czasem bywa tak ze robi robote na czarno by sobie odbic troche tych podatkow..i tez jest zlodziejem? Ja nigdy bym nie doniosla na nikogo,niech jezdzi nawe Merolem 011 rok..gowno mnie to obchodzi,mniej szacunku ma do tych co siedzia na zasilkach calymi latami i nawet nie dorobia na czarno....to sa wlasnie nieroby..nigdy w zyciu nigdzie to nie pracowalo i jeczy.. A ty NIEDOBRAZNAJOMO powiem Ci ze tylko tyle"kto pod kim dolki kopie sam w nie wpada"..nie wierze ze jestes taka krysztalowa ze swoim mezem....Masz prawo doniesc,a przyjdzie czas ze i na Ciebie ktos,gdzies doniesie..a bedzie to ten z TWoich dobrych popierajacych Cie znajomych..bo sa tacy sami jak TY..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komaranga
"dalej do twojej makowki nie dochodzi ze nie ma czegos takiego ze dla kogos zabraknie na benefity" Juz zabraklo. Benefity sa ciete, czesc juz w ogole nie istnieje. Np. EMA, Incapacity Benefit. Pieniadze na benefity biora sie z podatkow, one nie rosna na drzewach. Czaisz? :P Osoby, uczciwie pracujace i placace podatki maja rowniez mozliwosc skorzystania z pewnych doplat (np: WTC, CTC itd). Benefity otrzymuja rowniez osoby nie pracujace z uzasadnionych powodow. Jezeli ktos pobiera benefity nielegalnie (a tych osob jest wiele) robi sie "dziura" w tej zlotej skarbonce ;-) i trzeba ciac, zmniejszac, zabierac. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze cierpia osoby, ktore sa uprawnione do tych benefitow. Cierpia przez cwaniakow, zlodziei, kombinatorow i leserow. Tak, takie postepowanie nalezy tepic i jako przestepstwo zglaszac odpowiednim wladzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kolezanka 0009
jezeli autorka nie oszukuje to kto ma ja podpierdolic?? nic jej nie zrobia.jaka ty glupia jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfbfgbnfgnghnghngnghjghjhjhgjg
benefity sa cieta przez tych pierdolonych brudasow,jak bylam w Londynie na wakacjach, to myslalam ze kontynety pomylilam, czy to aby czasami w Afryce nie wyladowalam, autorko powinnas byc zla na tych prawdziwych pasozytow jakimi sa rozplodowe muslimy, oni kradna kase w bialy dzien to co z tym zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale..
polakow w uk jest wiecej niz arabow:O tak statystyki mowia.a benefity sa ciete przez oszustow i przez krowy rozplodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpruta spodnica
nie wazne czy to polacy czy czarni czy azjaci, jak kardna trzeba podkablowac i tyle, jakbym wiedziala, ze moj sasiad kradnie bym nie miala zadnych skrupolow, aby doniesc, tak samo jak bym widziala kradziez z mieszkania czy samochodu tak samo jak bym doniosla o kradziezy benefitow,mozecie sobie wieszac psy na mnie, ale ja nie znosze zlodziejstwa i kombinatorstwa (ktore to niektorzy uwazaja tutaj za przejaw zaradnosci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale..
zdesperowana,moja matka miala tylko 2 dzieci,a nie tak jak niektore angielki lub arabki po 6 lub wiecej,lub kilkanascie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do koleżanka 0009
Szok to jest to co Ty i Tobie podobni tu wypisujecie , wstyd żeby złodziei popierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie...
to zdesperowana nazwala moja matke krowa rozplodowa.ja nikogo konkretnego tak nie nazwalam,tylko ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie...
"sami sie odslonili jak ufny pies w nadzieji dobrych intencji" hahahahaha zaraz sie posikam ze smiechu durniu jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefir 22222
adolfie tak dla twojej wiadomosci: poziom czlowieka mierzy sie nie po tym ile zarabia, ale po tym jak sie wyslawia, nie wiem czym ty tu sie chwalisz, ze umiesz dogadac sie z chavem i z pikey (nie mam pojecia o co chodzi) a nie umiesz sie wyslowic poprawnie w swoim ojczystym jezyku, ja bym sie wstydzila, poza tym poczytaj sobie te twoje posty, ciezko cokolwiek zrozumiec z twojego belkotu, co autor mial na mysli??? moze lepiej pisz w innym jezyku to cie lepiej zroumiemy p.s. apropos zamieszek i twojej domniemanej teorii spiskowej, syf nie byl tylko w biednych dzielnicach, clapham junction to raczej do biednych nie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia w londynie
hej adolf i nie broniac nikogo, mam takie samo zdanie na temat ostatnich zamieszek, Twoje zdanie odpowiada mojemu dziwne, ludzie chca widziec to co chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia w londynie
i dlatego zacznijcie czytac posty tego czlowieka ze zrozumieniem, a nie checia przyciecia komus ma chlop racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia w londynie
i bez urazy, mieszkalam na clapham junction 2 lata u bardzo posh rodziny, bali sie wychodzic do sklepu po 19, a jaguary byly monitorowane 24/d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia w londynie
swoja droga, bardzo przyjemny pub jest, moj ulubiony "falcon" na clapham junction, dosc dobry shopping centre, mili ludzie, jak ktos nie lubi, bardzo malo afroamerykanow( staram sie byc poprawnie polityczna) no i oczywiscie grantham , najlepszy klub w okolicy, cudny, uwielbialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefir 22222
skoro natalio mieszkalas na clapham junction to chyba wiesz, ze to nie jest wcale taka zla i patologiczna dzielnica, powiem wiecej, jak popatrzec na ceny wynajmu to sa one raczej dosc wysokie tak wiec nie powiem zeby mieszkala tam patologia a jednak do zamieszek doszlo ps. dziwne, ze zawsze ty, adolf i zona popieracie siebie nawzajem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kefir --> ale trzeba byc naprawde tepawym (nie chcialam napisac tepym bo nie lubie rzucac epitetami na prawo i lewo jak ktos na to ewidentnie nie zasluzyl), zeby nie rozumiec postow adolfa. koles jest wyjatkowo kumatych w przeciwienstwie do wiekszosci z was i potrafi wyjatkowo dobrze i prosto wytlumaczyc o co mu chodzi. a ma sporo racji, wiec zanim komus najpierw nawrzucasz belkotanie najpierw moze przeczytac te 3 razy i przeanalizuj, bo skoro ty nie rozumiesz co on pisze, to naprawde cieniutko z toba (bez obrazy bejbe..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia w londynie
zona, dziekuje nie chce mi sie pisac epistolow, bo dziecko spi, i czasu z mezem nie zamierzam sobie odbierac, ale trzeba troche wyjsc ze swojego podworka i popatrzec na realnosc adolf troche bluzga, ja tez jak mam zly humor to potrafie, ale gosc pisze co sie naprawde dzieje ide , bo seks lubie, i nie zamierzam tego marnowac na kafeterie (bez urazy)# do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka0009
Jesliby chcialo sie nazwac "zlodziejstwem" pobieranie benefitow ..to wszystkie tego rodzaju przekrety rowniez..pani w biurze ktora zlozy dwa podpisy ..i przez 7h siedzi i pierdzi w krzeslo....przeciez jej placa za 8h/pracy..a to budzetowka..z naszych podatkow,ludzie na wiecznym chorobowym..wiele jest takich przykladow..rencisci i emeryci..a dorabiaja...zaloze sie ze niejednego z Was,ktorys rodzic bedac na rencie,emeryturze ..dorabia na czarno.. Idz i podwal go do ZUS-u bo sobie dorabia do rencinki..a to zlodziejstwo Zaraz mi tu ktos powie ze na rencie mozna,owszem mozna ale na ktorej grupie inwalidzkiej,ilu jest takich co stracili prace w iweku 50-60lat,kto go do pracy przyjmie?zaklady pracy pomagaly aby taki delikwent choc jakas rente sobie zalatwil i dorobil za 500zl pilnujac dzieciaka sasiadki... To Waszym systemem myslenia to okradanie panstwa,to trzeba podwalic.. i z drugiej strony ,ile z Was wynajmowalo nanke do dziecka..oplacila jedna z druga ubezpieczenie,podatek?..to tez zlodziejstwo...i jak mozna kogos do pracy na czarno przyjac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz adolf
po tej przytoczonej przez ciebie historyjce widac jak na dłoni, ze ty naprawde nie rozumiesz co to znaczy byc kulturalnym człowiekiem i miec klase , po prostu. To coś czego najzwyklej nie czujesz i nigdy nie zrozumiesz, i tłumczenie ci tego jest najzupełniej bez sensu. Zawsze bedziesz drobnym cwaniaczkiem o wybujałym ego a słowa" kultura" to dla ciebie pusty dzwiek. A słowo "wogóle' pisze sie nie tylko ze spacją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywrocisz a nie wywrucisz, no nie moge tych bykow czytac , ty wroc adolf do Polski ortografii sie naucz jak chcesz te swoje madrosci tu wyglaszac , bo szkoda , taki madry jestes a tak glupio piszesz lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
ja cwaniaków i oszustów tez nie znoszę, nie wiem czy bym takich podkablowała, możliwe...ale na pewno nie broniłabym ich jak adolf czy Zona Domowa. Rok temu byłam w Grecji.Jak wynajmowałam skuter facet skrzywił sie że płace kartą bo wtedy musi zapłacić od tego podatek:o I wiadomo w jakim ten kraj jest stanie dzięki takim cwaniaczkom jak on.A Unia to nie jest studnia bez dna. To samo sie tyczy benefitów w UK. Rachunek jest prosty.Do skarbonki ktoś musi wkładać żeby można bylo z niej wyciągnąć.I nie wszyscy maja lekką pracę siedząc na dupie.Wiele ludzi musi nieźle zapieprzać na tych nierobów.I niech kablują, maja do tego pełne prawo i moje błogosławieństwo:) Dodam ze w moim przypadku nie chodzi tu o zazdrość że inni cos mają za darmo maja a ja nie.Ja po prostu szczerze brzydzę się takimi ludźmi jak wyobrażę sobie że leżą w łózkach codziennie do południa,wpieprzają i chleją z nudów non stop i ich dzieci rosną na takich samych pasożytów.Oby takich ludzi jak najmniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×