Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedobraznajoma

Podkablowac zlodziei czy nie

Polecane posty

Gość przerazajace jest to....
jak Polska was zdeprawowala :O Nazwac zlodziejstow cwaniactwem a tchorzostwo nie wtykaniem nosa w nie swoje sprawy, to doprawdy malo kto wymysli (oprocz Polaka ;-) ) Uswiadomcie sobie w koncu, ze pochodzicie z chorego panstwa, z panstwa ktore nie bylo (i nie jest zreszta nadal) przyjazne obywatelom. Tu panstwo jest opiekuncze, jest masa zasilkow ale dla osob biednych. Cwaniacy, zdrowi, pracujacy moga sie utrzymac. Czy wam sie wydaje, ze to nieszcesne UK ma skarbonke bez dna, z ktorej bedzie wam sypac zasilki na nowe cycki, dodatkowe ciuchy itd? Podcinacie sami galaz na ktorej siedzicie. A jak zlecicie juz i bedziecie wrzeszczec, ze dupy was bola to pretensje miejcie najpierw do siebie! Po otwarciu granic dla Polakow czasami mi wstyd przyznawac sie, ze jestem Polka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa bordoaaa
no tak, kazdy ma sumieniu jakis zly uczynek bo taka ludzka natura jest, ale nie porownujcie tutaj jazdy na gape do pobierania co miesiac bezprawnie benefitow, to tak jakby porownac zabicie komara to zabicia psa, ci ludzie okradaja bezczelnie panstwo czyli tez nas obywateli i to nie sa odosobnione przypadki bo takich kretaczy jest duzo, ja jestem jak najbardziej za zglaszaniem tego typu przestepstw (tak moi drodzy to przestepstwo), taka znieczulica powoduje ze potem wlasnie nie zauwazamy ze komus na serio sie dzieje krzywda bo kazdy wyznaje zasade nie wtracam sie i mam wszytsko w dupie, a nieraz wystarczy jeden telefon by uratowac komus zdrowie czy zycie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma ratowanie zycia do podpierdalania kogos? ja jestem zdania ze od cudzego to wara, mnie to nie interesi, chca przeginac to prosze bardzo, na wlasne ryzyko. i to wcale nie polacy jak bylo sugerowane kreca, i tak, niestety, kazdy z nas ma cos na sumieniu, mniejsze czy wieksze kwoty, cos tam u kazdego by sie pewnie znalazlo, i u brytyjczykow i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaxaxa
Zdesperowana a gdybys dzisiaj pijac kawke zobaczyla jak zlodziej okrada dom twojego sasiada to nie mieszalabys sie w to, nie zadzwonilabys na policje aby nie byc "konfidentem" :O? Bylabys swiadkiem przestepstwa przeciez. Bezprawne pobieranie benefitow w prawie angielskim jest wlasnie przestepstwem. Czyli nie reagujesz na przestepstwo popelniane na twoich oczach, tak? Smutne po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa bordoaaa
"ja jestem zdania ze od cudzego to wara, mnie to nie interesi" pierdoly gadasz zona bo to nie jest cudze tylko nasze, wspolne mienie placone z podatkow, podazajac twoim tokiem myslenia to np. gdyby twoj facet codziennie cie okladal a sasiedzi slyszac twoje krzyki i widzac limo pod okiem by pomysleli aa co tam nie moja sprawa, nie bede wtracac sie w ich zycie ciekawe czy bys tez tak myslala jak teraz, ale co tu sie dziwic bo sama napisalas ze tez oszukujesz wiec ciebie to nie razi ze ktos kradnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wasze porownania sa nietrafione. jak mozna wogole porownywac wyludzanie benefitow do niereagowania na bicie kogos???? to tak jak z kradzieza w supermarkecie... gdyby to byla kradziez w lokalnym sklepiku a bylabym swiadkiem to bym dala znac wlascicielowi, zapewnie owy wlasciciel ma male dochody ze taka wykryta kradziez to dla niego zbawienie, a co innego kradziez w wielkim wielomilionowym supermarkecie, jak widze, ze ktos cos wynosi ze sklepu to nie rzucam sie za nim biegiem, takie kradzieze sa wliczone w straty, wiele produktow jest wyrzucanych codziennie mimo wszystko i na nikim wrazenia nie zrobi kradziez tacki miesa, a ja nie bede sie w to wtracac bo potem ten ktos mnie spotka na miescie i mi spusci lomot. tym samym po prostu nie widze w jaki sposob panstwo sie wzbogaci na owej kolezance skoro rocznie na benefity przeznacza grube miliony funtow, a ja nie szukam sobie klopotow i dlatego mnie to wogole nie obchodzi. moze to i niedobrze, ale te wasze donoszenie na owa kolezanke w imie sprawiedliwosci spolecznej i polepszenia systemu to ja rzucenie sie galazka na smoka. nic wam to nie da, ani nie bedziecie wiecej zarabiac ani nikt wam nic za to nie da. jedynie narazacie sie na nieprzyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tAk ...dajecie beznadziejne argumenty !! zgadzam sie z przedmwca , medal za to dostanie?? kazdy ale to kazdy ma na sumieniu jakies przewinienie mniejsze badz wieksze ale ma. a ty jest opisana typowa zawiesc ... ani ty sie na tym nie wzbogacisz ani nie zbiedniejszesz , poczujesz sie lepiej?? zazdrosc cie zjada babo ... bo boli cie Ze ktos dobrze zyje , ja rozumiem ze szlak trafia czlowieka jak pracuje i ledwo wiaze koniec z koncem ale zeby od razu byc takim zawystnym i biec podpierdolic??? dopiero wtedy uwazaj bo napewno ci sie odwdziencza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie niektore jestescie
to moze polowa spoleczenstwa pojdzie pracowac na czarno i brak zasilki a wy harujcie na nich. Oczywiscie podatki sie podniesie bo z czegos te benefity na nowe cycki polacic trzeba. Durne jestescie. Kasa na benefity nie rosnie na drzewach, ona jest z podatkow. A ja mam dziwny kaprys aby nie placic na cycki i ciuchy obcych bab. A tym co pytaja czy cos "ubedzie". Tak, ubedzie, kapusciane lby. Ubedzie pieniedzy socjalnych ktore powinny byc przeznaczone na osoby naprawde potrzebujace. Jednak...Polaczek z PL wyjechac moze ale polactwo z Polaczka nie wylezie nigdy :D Dla was kradziez rowna sie sprytowi? O tempora, o mores! Wyludzanie benefitow to przestepstwo. Popieracie przestepcow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njinjn
ja rozumiem ze szlak trafia czlowieka a jak dokladnie ten szkak trafia czlowieka? odrywa sie od podloza i wali w leb? pytam powaznie... Smutne jest to, ze dla polaczkow radzenie sobie w zyciu to siedzenie na benefitach, a nie zdobywanie wyksztalcenia i pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njinjn
nie przetlumaczy sie takim, ze to kradziez. Aby miec taka mentalnosc trzeba wychowac sie w rodzinie kombinatorow i leni, a skoro rodzice tak postepuja, to dzieci sa takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy tak z tymi polaczkami? wiekszosc nielegalnych benefitow pobieraja sami rodowici, biali brytyjczycy. i ide o zaklad ze prawie kazdy z was zna kogos kto pobiera cos co mu sie nie nalezy albo za duzo albo kombinuje w inny sposob i nic z tym nie robi. na forum kazdy chce byc bohaterem, byle by gadac, a sami nic nie robia. pobieranie filmow oraz muzyki z internetu tez jest nielegalne i tez jest kradzieza. jakies 90% z was pobiera cos od czasu do czasu. na pewno wiekszosci z was zdarzylo sie ze pracodawca policzyl wam o kilka godzin za duzo i nadplacil. ciekawa jestem czy tak kazdy z was polecialby teraz i ta sprawe "wyjasnial". kazdy z nas kombinuje w ten czy inny sposob. a to co autorka chce zrobic to po prostu z tego wzgledu ze kurwica ja strzela ze tamci tyle maja a ona musi zapierdalac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njinjn
z tego wzgledu ze k**wica ja strzela ze tamci tyle maja a ona musi zapie**alac. No i co w tym dziwnego? Jesli ktos uczciwie pracuje, to ma prawo go kurwica strzelac, ze inni nic nie robia i pobieraja bezprawnie pieniadze, ktore przeciez panstwo nie drukuje sobie ot tak, to sa pieniadze z podatkow. na forum kazdy chce byc bohaterem, byle by gadac, a sami nic nie robia. gdybym znala kogos takiego i widziala, ze ten ktos jest wdzieczny za pomoc i i robi wszystko, aby poprawic swoja sytuacje i samemu sobie radzic, to bym slowa nie powiedziala. Gdyby jednak tacy ludzie obnosili sie z tym, ze sa tacy coool zajebisci, ze nic nie musza robic, a kase maja i jeszcze by sie z tego smiali, to jasne, ze bym to zglosila, nie musialabym sie z pewnoscia konsultowac na forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana ja nie znam nikogo z polakow czy brytyjczykow kto by cos wyludzal.poza tym piszesz ze ktos z malym sklepikiem ma male dochody-obys sie nie zdziwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja odpowiedz; poinformowac odpowiednie urzedy (w jezyku wiekszosci z was;doniesc). Jak naprawde sa niewinni tak jak tutaj ktos sugeruje, ze niby sie przechwalaja to nic im sie nie stanie. Jak jednak okaze sie ze oszukuja, to beda musieli poniesc tego konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam taka jedna co kupiła piękne mieszkanie w bardzo drogiej dzielnicy w Londynie, kupiła je oczywiście za pożyczkę jakieś 30 lat temu,kosztowało ja 50 tys funtów , oszukiwala przez jakies 15 lat ze rozstała sie z mężem i ze nie pracuje, ze jest samotna matka, państwo splacilo jej pożyczkę a ona rok temu sprzedała to mieszkanie za 600 tys funtów, wyprowadziła sie nad morze gdzie kupiła dom za 200 tys , kupiła sobie drugi dom i go wynajmuje, do tego kupiła sobie mieszkanie w Hiszpanii, teraz jadą na 4 miesiące w podróż dookoła swiata a na koncie jeszcze ze 100 tys zostało, zajebiscie co ? Nikt jej przez te lata nie podkablowal , a teraz sobie zyje jak bogacz dzięki podatnikom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojoij
a dlaczego panstwo splacilo jej pozyczke? przeciez jak ktos przestaje splacac raty, to zabieraja dom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie samotnej bezrobotnej matce panstwo pozyczke splaca, nie wiem nie interesuje sie tym bo ani nie jestem bezrobotna ani samotna, ale wiem ze jej wpłacili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz panstwo nie splaca pozyczek samotnym pewnie bo sa mieszkania counsillowskie.a to byla polka czy angielka? teraz jej nie mozna podac? tez chyba mozna po latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"teraz jej nie mozna podac? tez chyba mozna po latach." siren prosze cie nie kompromituj sie juz wiecej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem sie dziwicie ze mowia, ze polak polakowi wilkiem, a bo ona zapierdala i ja kurwica strzela wiec ja podkabluje... jezu.. ludziom o jednak jepiej nic nie mowic tylko trzymac dziob na klodke.. szczegolnie polakowi. rowniez co innego jakbys sie sama dowiedziala ale tak jak jej powiedziala to dla mnie to jest swinstwo jak wykorzystujesz cos co ci ktos powierzyl w zaufaniu. masakra ludzie jacy jestescie konfidenci to az sie zal do rodakow przyznawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona a ty myślisz ze tylko Polacy sie na wzajem podpierdzielaja? Angole robią to samo, moja koleżanka Angielka była 2 tygodnie sledzona przez kogoś z councilu bo ktoś na nianakablowal ,podejrzewa znajoma Angielke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem , Anglicy są bardzo fałszywi wiec nie zdziwilabym sie jakby mieli takie same tendencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×