Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KmailazPoznania

Zielona kawa a odchudzanie

Polecane posty

Gość marttta
ja też szukałam jej w tabletkach bo picie zielonej kawy to nie dla mnie. ale wiem, że daje efekty, widziałam na koleżankach, które dawały radę to pić :D no i właśnie też trafiłam na IQGreen, zamówiłam na próbę i w dwa miesiące 12.5 kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianadriana
Monia_8899 ja też jestem na diecie Sandruni, schudłam podobnie bo 7 kg, zaczęłam też więcej czasu spędzać aktywnie i efekty widoczne gołym okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spokojnie mogę Wam polecić ten sklep https://ekoitalia.pl/ Ja własnie najczesciej kupuje tutaj kawę. Wybór kaw jest bardzo duży, sa wysokiej jakości i w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaJ
ej dziewczyny a czy te wasze iq green pomagaja na celulit? Założyłam ostatnio krótkie spodenki i po prostu przeżyłam szok gdy ujrzałam moje nogi HEEELPPP!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka11
Myślę, że powinny pomóc naturalność iq green i ich wpływ na cały organizm robią dużo. Celulit jest ciężką sprawą ale też do zwalczenia nie ma co się poddawać a z iq na pewno będzie Ci łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na odchudzanie z dużej wagi to tylko oryginalny a....x, schudłam już 8 kg i dobrze się czuję, polecam kasia8807@vp.pl jak ktoś nie stosował to niech spróbuje, pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowałam pić zieloną kawe, ale jej smak mnei odrzuca :/ dlatego siegam po pastylki be slim zielona akwa ktore przyspieszaja przemiane materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolaelsner
mnie też od jej picia totalnie odrzuca... :P wczoraj miałam kolejne podejście i prawie puściłam pawia :P dlatego zamawiam te iqgreen o których piszecie bo już tyle się naczekałam że kilka dni na dostawę też poczekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tak średnio smakuje. Piłam ostatnio pomarańczową i jest lepsza w smaku, ale wolę kiedy mam ją w tabletkach. Kupuję Cellutellę i tak jest m.in. zielna kawa i herbata. Moja mama mówi, że woli zielną niż zwykłą czarną. Są gusta i guściki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia993
Piłam zieloną kawę i smak jakoś mi nie podchodził więc zakupiłam w tabletkach ale efektów brak myślałam że może potrzeba czasu ale stosowałam 2 miesiące i nic więc zaprzestałam bo mimo mojego wysiłku fizycznego i diety jakoś nic nie szło w dół czasami nawet się podniosło mimo że jadłam ciągle podobne potrawy... tygodniami szukałam czegoś zastępczego co by pomogło moje zbić moje narastające kilogramy i tak trafiłam na african mango http://szczupla-kobieta.pl nie nastawiałam się jakoś na super efekty bo byłam po prostu zniesmaczona poprzednimi suplementami ale myliłam się zakup afrykańskiego mango był strzałem w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzonaa
No to teraz moja relacja - prawdziwa, nie będąca reklamą. Piję świeżo mieloną zieloną kawę od 2 tygodni, 2-3 kubki na dzień. Bez głodzenia i przesadnego przemęczania, mimo niedoczynności tarczycy, straciłam 8 kilo (możliwe że można wyciągnąć nawet więcej ale to raczej niezdrowe). Kawa to taki wspomagacz - ćwiczę też po pół godziny dziennie (rowerek lub aerobik), ale odkąd ją piję znacznie przyspieszyło chudnięcie i mam dużo więcej energii, czuję się lżej, przyspieszył metabolizm. Co do diety nie zmieniła mi się bardzo, już wcześniej zrezygnowałam w dużej mierze z cukru, soli i ograniczyłam tłuszcze, nie głodzę się, jem normalne posiłki. Część problemów związanych z niedoczynnością się rozwiązała - nie jestem już taka senna, nie mam zaparć, puchnących nóg. Bardzo możliwe że po prostu to za dużo kofeiny, prosiłabym kogoś bardziej obeznanego w temacie o wyjaśnienie i komentarz na ile jest to szkodliwe dla organizmu i jaki czas można stosować. Generalnie moje porady dla chcących spróbować takiego wspomagacza - wybierzcie kawę do zaparzania (nie zalewa się jej wrzątkiem!), w tabletkach jest za mało tych substancji. Nie przedawkujcie, nie stosujcie gdy macie problemy z ciśnieniem! Skutkiem ubocznym może być właśnie bicie serca jak oszalałe, skok ciśnienia, jak napijecie się zbyt późno będziecie mieć problem z zasypianiem. Nie ignorujcie bólu brzucha, niektórym mogą się po tym robić wrzody. Nie przesadzajcie z tempem i dawką, bo pewnie skończy się efektem jojo. Polecam jako wspomagacz i dla osób z niedoczynnością tarczycy o ile zgodzi się wasz lekarz. Jeśli przeszkadza wam smak (według mnie jest podobny do niektórych yerb - taki siankowaty) możecie na początku dodawać odrobinę miodu, potem się przyzwyczaicie. Ja mieszałam czasem z yerbą owocową (tu pewnie trzeba uważać z dawką!), cynamonem dla smaku. Tak więc - razem z ćwiczeniami i dobrą dietą działa, ale pamiętajcie że to nie jest obojętne dla zdrowia musicie być pod kontrolą lekarza żeby sobie nie zrobić krzywdy zbyt dużą dawką. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paniewelina889
Nie wiem czemu wszyscy myślą,że jak ktoś poleca suplement to zaraz reklama!!! Ja jestem zwykła kobietą która ma nadwagę i przyjmuję suplement Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl właśnie z tej stronki zamówiłam bo mają super promocję i wcale to nie reklamy tylko zwykła pomoc innym którzy się odchudzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kometa27
Wiele osób jest zdania że zielona kawa nie działa, jednak tyle samo jest odwrotnego. Ja postanowiłam sprawdzić sama na sobie i miałam racje co do tego wyboru. Schudłam 8kg w miesiąc, producent obiecywał więcej ale efekt też jest super biorąc pod uwagę że próbowałam już różnych preparatów, tabletek itp środków. Znajoma przesłała mi link do strony z preparatem i tak się zaczeło. Jestem jej wdzięczna za to, jeśli tylko komuś pomoże jak i mi, to proszę dla was. Green-Coffee-Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Anka
Piłam zieloną kawę ale efektów nie zauważyłam. Potem przeszłam na dietę Karolci, schudłam 8 kg. Zmieniłam swoje odżywianie na zdrowsze, zero fast foodów i słodyczy. Teraz jem dużo warzyw, owoców, ryb i roślin strączkowych. Więcej się ruszam niż kiedyś i efekty widoczne gołym okiem i czuje się też lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że zielona kawa działa (przynajmniej w kwestii) odchudzania to nie zostawia wątpliwości. Kofeina + kwas chlorogenowy (który blokuje wchłanianie cukrów z przewodu pokarmowego) są skuteczne. Problemem jest tylko smak zielonej kawy lub jej cena. Więcej o właściwościach możecie przeczytać na http://odchudzamy.net.pl/odchudzajaca-magia-zielonej-kawy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota12
Zielona kawa nie dla mnie :/ spróbowałam diety Sandruni i nie żałuję, bo pozbyłam się już 10 kg i dalej walczę, bo jeszcze mam trochę do zrzucenia ;) https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka 123
Ja też wybrałam IQgreen zamiast tradycyjnej zielonej kawy, bo nie dało się tego paskudztwa pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art123
Ja kawę zieloną kupuję w www.swiatkawyiherbaty.com.pl Oczywiście by schudnąć trochę jej pomagam biegając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę wspomagać się suplementami z naturalnymi składnikami. GET SLIM MORNING & NIGHT z zieloną kawą u mnie rewelacyjnie się sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonsia3
Zielona kawa oprócz właściwości wspomagających odchudzanie ma jeszcze kilka innych, a w dodatku sama w sobie jest po prostu dobra. Wszystkim ciekawskim polecam zajrzeć na https://adamed.expert/zielona-kawa-jak-dziala-kwas-chlorogenowy-zawarty-w-wyciagu-z-zielonej-kawy/ i dowiedzieć się więcej nie tylko o zielonej kawie, ale także o kwasie chlorogenowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kilka miesięcy świat obiega informacja o nowym składniku odchudzającym: wyciągu z gorzkiej pomarańczy, CLA, yerba mate, african mango, acai berry, ketonach malinowych. I zaczyna się swoista histeria. Czytaj więcej: http://kobietapo30.pl/zielona-kawa-pomaga-odchudzaniu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam kiedyś zieloną kawę i powiem szczerze, że nie zauważyłam wielkich efektów. Od nie dawna mam fitt spray, co mi sprawia największą radość? Nie mam już problemu z podjadaniem. Zawsze musiałam toczyć walkę z różnym skutkiem. Teraz jest o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×