Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KmailazPoznania

Zielona kawa a odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
Zapiszcie się na www.getslimclub.com - zdrowe i naturalne odchudzanie pod okiem ekspertów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość werona
Stosowałam na odchudzanie zielony jęczmień ale jednak po zielonej kawie widziałam zdecydowanie lepsze efekty. Kiedyś piłam zieloną kawę - codziennie parzyłam. Teraz biorę Green Coffee 5K i mam widocznie mniejszy brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlkaM
Zamiast zielonej kawki bo mężowi smak nie odpowiada-Therm Line Man-dużo słyszałam właśnie na temat tego suplementu i to same pozytywne opinie.Nie pozostało nic jak pędzić do apteki niech ten mój mężczyzna ma to co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko orginalna zielona kawa naprawdę działa!! zroxzumcie to. troche kosztuje ale tylko ta daje dobre i szybkie efekty. sama stosowałam w ciagu 20dni schudałam 4kg uwazam ze jest to dobry wynik. nie kupujcie zielonek kawy w marketach bo ta nic nie daje sama stosowałam. tylko orginalną kawę kupujcie tu macie link do strony gdzie ja zamawiam http://zielonakawa3.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka4120
mi bardzo nie smakowała, wypicie filiżanki zielonej kawy było masakrą :/ no a ze względu na to że chciałam schudnąc a ma ona taki dobry na to wpływ no to kupiłam tabletki z m.in. zieloną kawą w składzie o nazwie iqgreen no i rzeczywiście ta zielona kawa działa bo w miesiac schudłam 6.5 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna6971
agnieszka a czy mozna je kupic normalnie w aptece? rozgladam sie wlasnie na rynku tabletek z zielona kawa i zalezaloby mi na tym aby moc je kupic w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka4120
można je zamówić tylko na stronie producenta z tego co wiem, nei wydaje mi się aby można je było kupić stacjonarnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna6971
pytałam właśnie dzisiaj o nie w kilku miejscach i tak jak piszesz nie są nigdzie dostępne także zamówię online, dzieki za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrt
Problem nie powiem zada łeś dość skomplikowany. Jeżeli chcesz uniknąć dziwnych spojrzeń żony to zainteresuj się preparatami do picia, np. naśladującymi w smaku i wyglądzie kawę. Jeżeli chodzi o składniki pobudzające potencję to najlepiej i naturalnie działa cynk, żeń – szeń, duża dawka magnezu i tak naprawdę błonnik, który reguluje trawienie. Trochę poszukałem z ciekawości i wszystkie te właściwości łączy w sobie kawa zbożowa Galca. Spróbuj, powinno pomóc. Oferta wygląda nieźle. Tutaj znajdziesz polorama.org i bdsklep.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddw
to zainteresuj się preparatami do picia, np. naśladującymi w smaku i wyglądzie kawę. Jeżeli chodzi o składniki pobudzające potencję to najlepiej i naturalnie działa cynk, żeń – szeń, duża dawka magnezu i tak naprawdę błonnik, który reguluje trawienie. Trochę poszukałem z ciekawości i wszystkie te właściwości łączy w sobie kawa zbożowa Galca. Spróbuj, powinno pomóc. Oferta wygląda nieźle. Tutaj znajdziesz polorama.org i bdsklep.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam 20kg w 2 Miesiące dzięki African Mango. Zamiast diet które nic nie dają polecam prosty i skuteczny sposób :) http://nplink.net/lbWjNrDF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, tak cztam i czytam i powiem szczerze że próbowałam zielonej kawy(jak dla mnie ochyda)a w magiczne tabletki jakos nie wierze,zaczełam wiec diete warzywno-owocowa efekty oczałamiajace i samopoczucie w trakcie diety tez.Musiałam jednak znalezc cos co bedzie dla mnie nagrodą w ciagu dnia i znalazlam a własciwie to kolezanka mi znalazła!poszłam do niej na plotki i tam pierwszy raz sie skusiłam na kawe zbożową i była to właśnie Galca o ktorej ktoś tu wczesniej wspomniał.Normalnie dla mnie cud miód i orzeszki jak dla mnie smakuje praie jak prawdziwa kawa a ma tez własciwosci odchudzające!!!Polecam!a tak wogole to juz 10 w dół jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kredki_kolorowe!może mit juz dawno obalony ale ludzie ida po najnizszel lini oporu zawsze i licza na cud,zamiast wziążc sie ostro za siebie i wspomagac sie czyms naturalnym np.wspomniana przezemnie kawa zbozowa.Te wszystkie tabletki nie dosc ze drogie to i tak raczej nie pomoga,ktos tylko kreci kase na naiwnych ludziach!Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,wszystkim! Ja już normalnie nie mam siły z tym odchudzanie!!!gabi1986 cały czas na tej diecie jesteś?może i ja spróbuję tą dietę i wspomoge się tą Galca,bo faktycznie poczytalam i ma dobre opinie a do tego cena mniej boli niż tej zielonej i pewnie zdrowsza niż tabletki jakiekolwiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam zbożową Galce. Ja się co prawda nie odchudam, ale zdrowo odżywiam i dlatego właśnie zamieniłam wszelkie kawy na Galce, znalazłam w necie informacje i sie przekonałam, jest taniej i składniki sa lepsze niż w innych kawach zbożowych, wiec polecam jesli ktos nie chce rezygnowac z kawy to niech sie przerzuci na tą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 1979
Cześć o zielonej kawie mam jak najbardziej pozytywne odczucia odnośnie jej stosowania. Sylwetka się wyrzeźbiła, cellulit ustąpił. Koszt niewielki, a same pozytywy, bo jeszcze zielona kawa ma dużo prozdrowotnych antyoxydantów. Oczywiście nie ukrywam, że aktywność fizyczną tez stosowałam, ale ledwie kilka razy w miesiącu jak miałam czas. Tu kupiłam: http://allegro.pl/spalacz-tluszczu-zielona-kawa-z-cga-800-120-kaps-i5793094580.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona kawa -100% arabiki-oryginalna peruwiańska. Jest młotkowana / nie jest mielona ,ani w tabletkach / -zapobiega to osadzaniu miału w ustach . Jednorazowa porcja zamknieta jest w szyfonowym woreczku. Cena -18,50 /20 torebeczek/ w naszym sklepie . kontakt n.plawnicka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w 100% że zielona kawa odchudza. Co prawda na początku próbowałam parzyć taką naturalną kawę z zielonych ziaren ale jest przy tym naprawdę całe mnóstwo roboty bo trzeba je mielić itd. Poza tym taka kawa w smaku jest ohydna :D ale na szczęście jest suplement diety z ekstraktem z zielonej kawy który sobie zresztą zamówiłam na stronie producenta http://nplink.net/Ykb0gUK2 . Efekty są widoczne gołym okiem dlatego każdemu polecam zieloną kawę. Nieważne czy w ziarenkach czy w tabletkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze że GALCA zaczyna sie przewijac coraz czesciej na forach!nie powiem ja tez sie skusiłam i przyznaje ze to naprawde dobre kawy.mam ostatnio manie czytania etykiet na opakowaniach roznych produktów i wybieram te ktore maja dobry skład no a Galce mozna zdecydowanie zaliczyc do tego grona!Brawo dla producenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja cały czas szukam złotego srodka na odchudzanie:)czytam,szperam,testuje i trafiłam na -(jak to nazywa dystrybutor tych kaw)prozdrowotne produkty przypominajace w smaku kawe zbożowa!widziłm ze na forum juz ktos pisal o tym.miałam przyjemnosc przetestowac kilka produktów tej Galcy no i musze przyznac ze sa bardzo smaczne no i do tego zdrowe!a co do zielonej kawy to ta firma ma tez kawe rozpuszczalna z domieszka zielonych ziaren kawy,smak i cena rewelacyjna!widze ze produkty tej marki ciesza sie coraz wiekasza popularnoscia na portalach http://urodaizdrowie.pl/ i blogach http://www.mojegotowanieiblogowanie.pl/2015/10/kawa-zbozowa-zyciodajna-z-echinacea.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omunistka
Najgorsze jest to , że zielona kawa okropnie smakuje... ja po prostu nie dałam rady jej pić a potrzebuję jej bo strasznie mam podwyższone łaknienie niestety wieczorami zwłaszcza przed tv dużo jem bardzo dużo no i właśnie dlatego potrzebna jest mi zielona kawa ale z racji ze jest tak bardzo niedobra kupiłam sobie tabletki iq green które mają w sobie największe stężenie zielonej kawy na rynku czekam na efekty mam nadzieję że będą zbliżone do działania czystej zielonej kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katesingler
Czy mogłabyś napisać gdzie można kupić te tabletki? Ja bardzo chciałabym zrzucić jakie 10 - 12 kg bo trochę słabo się czuje z tymi dodatkowymi kilogramami.. Nie wiem czy to przez rzucenie palenie czy przez co, ale wcześniej nie miałam takiej strasznej oponki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzewczyny nie ma sie co meczyć tabletkami itp.wazna jest zdrowa dieta !ja tak zrobilam waga zaczeła spadac.jem sobie zdrowo,nie za duzo zaczełam tez cwiczyc i sa efekty.same tabletki nie zadziałaja oj nie...pije tez kawe z domieszka zielonej bo sama zielona to nie do przełkniecia dla mnie.znalazłam w necie kawy Galca z domieszka zielonych ziaren kawy( pysznosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omunistka
Wiesz co moim zdaniem najlepiej zamówić je na stronie producenta iqgreen.pl Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona przynajmniej masz gwarancje jakości i oryginalności produktu. Efekty chyba początkowe już są odezwę się po miesiącu stosowania Ty jeśli zamówisz też daj znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pisałam że takie tabletki nie działają i że tylko dieta... teraz wiem że jedno nie wyklucza drugiego. Stosuje Slimcea i mam dalej swoją diete a efekty są dużo lepsze co potwierdza ich działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katesingler
No chwilowo nie miałam w domu internetu :( ale już wszystko działa dziś rano zamówiłam iq green z tej strony którą podałaś z niecierpliwością czekam na przesyłkę i będę dawała znać jak efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×