Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KmailazPoznania

Zielona kawa a odchudzanie

Polecane posty

Gość omunistka
@katesingler cieszę się, że zaufałaś mojej opinii :) Ja chyba widzę już pierwsze efekty działania iq green poprzez znaczne zmniejszenie apetytu. Wiesz to wszystko chyba faktycznie przez tą zieloną kawę na szczęście nie musimy jej pić mówię Ci taka jest okropna, że szok! Daj znać jak Ty zauważysz jakieś zmiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katesingler
Od tygodnia już biorę iq green a sama paczka przyszła bardzo szybko! Nie wiem czy to placebo czy co, ale już chyba czuję delikatne zmiany m. in w apetycie i od dziwo w samopoczuciu. Myślisz, że to już mogło zacząć działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkaaaa
Czesc , ja zaczełam odchudzanie ,dzisaj 5 dzień. Zaczełam bez zadnych specyfików,schudłam 2 kilogramy,oczywiscie jedzac w miare zdrowo(ryże,kasze, sałatki ,kurczak ,chleb pełnoziarnisty co drugi dzien) soki sama wyciskam. Dzisiaj zaczełam brać zielona kawe w tabletkach,i jeszcze biore Garcinia cambogia. Zobaczymy co z tego wyjdzie.Waże 90 kg, jestem matka 3 dzieci, jadłam tylko na noc bo w dzien nie było czasu ,i jest efekt.... 20 kg,plusy macierzyńtwa :D Mam nadzieje że dawna waga powróci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkaaaa
zamawiałam z tejj stronki moze sie komuś przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omunistka
To zależy jak długo już je bierzesz, ale myślę że pierwsze odczucia możesz już trochę czuć wiesz to zależy też od organizmu jeden potrzebuje więcej drugi mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak narazie 1,5 kg mniej od wczoraj, pewnie nadmiar wody zsedł z organizmu . Ale przynajmniej czuje się lepiej ,a nie tak ciężko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkafom
Dziewczyn! BŁAGAM powiedzcie mi czy iq green pomogą mi z walką z tym strasznym efektem yoyo?! Jestem po prostu załamana wyglądam jak jakaś świnka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaBuena
Ja stosowałam zieloną kawę ale niestety nie odpowiadał mi jej smak i nie czułam się po niej najlepiej.Obecnie wykonałam badanie genetyczne code of me dzięki,któremu dietetyk ułożył mi odpowiednią dietę i na szczęście nie znalazła się w niej zielona kawa a waga spada mimo,iż jem wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomagać pomaga, ale trzeba pamiętać żeby popijając zieloną kawę nie zagryzać pączków. Znam takie przypadki, że kobieta je ile wlezie i myśli że schudnie bo połyka suplementy, Tu jest niedrogo zielona kawa http://bitly.pl/Ugr6j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
cytat "Zgadzam się w 100% że zielona kawa odchudza. Co prawda na początku próbowałam parzyć taką naturalną kawę z zielonych ziaren ale jest przy tym naprawdę całe mnóstwo roboty bo trzeba je mielić itd. Poza tym taka kawa w smaku jest ohydna smiech.gif ale na szczęście jest suplement diety z ekstraktem z zielonej kawy który sobie zresztą zamówiłam na stronie producenta http://nplink.net/Ykb0gUK2 . Efekty są widoczne gołym okiem dlatego każdemu polecam zieloną kawę. Nieważne czy w ziarenkach czy w tabletkach :)" no właśnie zamówiłam te tabletki dziś, mam nadzieję, że okażą się smaczniejsze niż sama kawa. Mam nadzieję, że będą działać tak jak opisane jest na tej stronie producenta i liczę że schudnę chociaż 10 kg do wakacji.. Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://f.kafeteria.pl/temat/f1/blagam-pomozcie-p_6461704 - jest nas tyle na kafe że jakby każdy wysłał tego jednego smsa to szybko uzbierałabym potrzebną sumę na operację. Bardzo wszystkich proszę o pomoc. Błagam o smsy oraz przekazywanie 1 % Chętnie się odwdzięczę w jakiś możliwy sposób (mogę np. rozliczyć pit-a w zamian za wysłanie sma i wpisanie w formularz pit 1% podatku dla mnie) lub może coś zaproponujecie? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleria4
Tam wyżej koleżanka pisała o efekcie jojo i tabsach iq green. No wiesz myślę, że jak do tego dobierzesz odpowiednią dietę to na pewno pomogą bo tutaj wszystko rozchodzi się o regularność w spożywaniu posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_55
ja stosowałam zieloną kawę ale jak dla mnie efekt był dość słaby, dopiero schudłam i to sporo bo 7 kg w miesiąc jak zaczęłam stosować dietę Sandruni, więcej na temat diety można przeczytać na tej stronie https://dietasandruni.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira091
czy iqgreen czy coś innego, pomoże ale tylko jeśli będziesz trzymać dietę i ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleria4
DOKŁDNIE MASZ RACJĘ iq green są spoko, ale trzeba pamiętać o diecie o ćwiczeniach i całej masie innych bardo waznych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak poleciłabym zajrzeć tutaj https://ekoitalia.pl/ Co do wyboru najlepszej kawy to zdecydowanie ten sklep z pewnością będzie dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
środki na odchudzanie to zawsze był dla mnie temat do którego podchodziłam z niedowierzaniem, bardzo sceptycznie. W momencie jak z koleżanką rozmawiałam na temat jej diety oraz jej sposobów na zrzucenie wagi wspomniała mi o tabletkach Slimcea. Dopytałam ją dokładnie na jakiej zasadzie działają i czy faktycznie to one dają jej takie efekty. Potwierdziła więc zamówiłam i sama sprawdziłam. Faktycznie tabletki Slimcea powodują spory spadek wagi. Schudłam ponad 10kg w niespełna 3 miesieczną kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkagorgol
Ja też podchodziłam do nich z niedowierzaniem, ale jak użyłam iq green to moje zdanie definitywnie się zmieniło. Efekty są na prawdę widoczne nie mam tak dużego apetytu o wiele lepiej utrzymac dietę na prawdę super super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyrkonia1
MOja droga gdzie je można zamówić powiedz mi? Na aukcjach tylko czy może masz jakieś sprawdzone źródło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie było zawsze dla mnie trudne. Efekty jojo lub na tyle słabe efekty że szybko się poddawałam. Jak mam teraz slimcea jest znacznie inaczej. Samo stosowanie motywuje, a blokada łaknienia pomaga. Dwa miesiące i 10kg mniej. Kto by pomyślał że jest to możliwe dla mnie wgl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_8899
Zażywałam zieloną kawę w różnej postaci ale zawsze efekt słaby. Schudłam dopiero jak przeszłam dietę Sandruni i to 8 kg w miesiąc. Warto poczytać o tej diecie w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danaglam
mi zielona kawa pomogła schudnąć 18 kg i wrócić do dawnej sylwetki z młodych lat więc i wam na pewno dziewczyny się uda :) brałam ją w tabletkiach iqgreen bo pić niestety nie dałam rady. ale w każdej formie jest oczywiście dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalaa
No masz racje zielona kawa w czystej postaci jest wręcz obrzydliwa... Jak myślisz Ja ma problem z podjadaniem wieczornym powinny mi te iq green pomóc prawda? Ciężko mi jest ustrzymać diete stąd pomysł aby kupić takie tabletki ;p Wiem, że zielona kawa wpływa na łaknienie no ale wolę tabletki takie jak iq green niż czystą zieloną kawę które jak zgodzicie się jest ohydna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callenka
Myślę, że tak iq green powinny pomóc z tego co wyczytałam są to jedne z nielicznych tabletek które zmniejszają łaknienie a więc obniżą twój apetyt. Możesz spróbować mają naturalny skład na pewno Ci nie zaszkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja nie bardzo wierzę w działanie zielonej kawy. No i nie jestem w stanie zdzierżyć jej smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatkowo po tej kawie mialam mega zaparcia na które nic mi nie pomagało ;( musiałam używać dicopegu bo nic mi nie było w stanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgośka
też nie wierzyłam, jak piłam i wypluwałam haha bo nie dawałam rady :P przerzuciłam się na nią w postaci tabletek, konkretnie iqgreen i dopiero uwierzyłam w jej działanie bo było widać efekty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×