Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KmailazPoznania

Zielona kawa a odchudzanie

Polecane posty

Gość majkap88
w ciąży przytyłam 20 kg, a mój metabolizm stał w miejscu mimo, że dużo się ruszałam bo przy małym dziecku pracy jest naprawdę sporo, do tego dużo spacerów i zdrowe odżywianie. natknęłam się kiedyś na forum na wątek o zielonej kawie i zaczęłam szukac tabletek na jej bazie, mnóstwo osób polecało IQGREEN więc stwierdziłam, że zaryzykuję i zamówię - nie pożałowałam :) w 2 miesiące schudłam 12 kg i zamierzam dobić do -20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszak1988
Słuchajcie drogie Panie . Koleżanka poleciła mi Alphamine ze sklepu najlepszesuple.pl i jestem pod wielkim wrażeniem tego suplementu . Schudłam już 5 kg a minęło dopiero 3 tygodnie . Alphamina mocno pobudza i przyśpiesza nasz metabolizm na maksymalny poziom . Zalecam na początek brać połowę miarki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też stosowałam IQGreen ale chciałam schudnąć w miesiąc tylko jakieś 5-6 kg i udało się :) -6 kg bez efektu jojo i innych skutków ubocznych, na pewno jeśli kiedyś jeszcze będę chciała coś "zrzucić" to wrócę do tego produktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machalka
I jeszcze raz to napisze - temat zielonej kawy samej w sobie był wałkowany przez artykuły naukowe i na tym forum ze 100 razy i obie strony doszły do tego, że sama zielona kawa ma niewielki wpłw na odchudzanie lepiej stosować coś co ją zaweira ale oprócz tego jest tam więcej składników które mają mocniejszy wpływ, mogą być takiej jak wspomniane wyżej tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzatka85
Ja miałam długo problem ze zrzuceniem wagi i już straciłam nadzieję, że kiedykolwiek zgubię choć kilogram tłuszczu :( z pomocą przyszedł mi Therm Line fast. Po miesiącu zażywania zobaczyłam już pierwsze efekty, spodnie stały się luźniejsze a waga pokazała 3,5 kg mniej !! Żałuję, że wcześniej go nie zażywałam bo jest naprawdę skuteczny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona kawa bleee...:P ja znalazłam ją w produkcie Get Slim Morning Noble Health ma genialne działanie dodatkowo chrom zapobiega podjadaniu wiec rewelacja teraz dokupiłam sobie get slim daytime i night takie uzupenienie dawka na cały dzień :) bardzo fajnie się po tym czuje lekko i spade wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananassss
Odchudzałam się z zielona kawą i muszę przyznać, że to działa. Nie ma jednak co liczyć na cudowne efekty, podstawą tak czy siak musi być dieta i ćwiczenia. Piłam codziennie trzy filiżanki zielonej kawy ze swiezowypalana.pl Uważam, że znacznie lepiej postawić na naturalny napar niż faszerować się suplementami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie również wyniki głosowania internautów na najlepsze tabletki na odchudzanie, wyniki dostępne na stronie http://rtno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta 222
Dziewczyny nie dajcie się nabrać na bajki z zieloną kawa .Po prostu zielona kawa nie działa . Jak ktos chce skutecznie i szybko schudnać to polecam rewelacyjny spalacz tłuszczu http://najlepszesuple.pl/odchudzanie/697-go-slim-burner-90-kapsulek-.html. Schudłam na tym spalaczu w ciągu 3 tygodni ok 6 kilogramów a na zielonej kawie nic nie schudłam bo to wielka ściema .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama kawa, nawet nie wiadomo jak magiczna, nie pomoże. Do odchudzania konieczne są trzy czynniki - odpowiednia dieta, ćwiczenia i silna wola :) dietę układa się wg własnych potrzeb i preferencji. Ja staram się jeść zdrowo i poprawiać swój metabolizm za pomocą czerwonej herbaty (znajdziecie w każdym sklepie typu polomarket czy inne takie), dodatkowo regularnie chodzę na aerobik. No i odmawiam sobie wszelkich słodyczy! I to działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michały
Człowieczki kochane... Chcąc zrzucić zbędne kilogramy nie wystarczy branie "magicznego" preparatu, wciąganie chipsów i zapijanie piwem przed TV... Preparat ma jedynie wspomóc działanie ćwiczeń i diety na organizm. Zielona kawa jest tu "suplementem" który ma za zadanie uwydatnienie efektów treningu i diety. Polecam na przykład (aktualnie w promocji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela
Ja stosowałam od lutego dwa miesiące, zrobiłam miesiąc przerwy i znów biorę. Od lutego schudłam 7,5 kg. Przy tym nie używam cukru, nie jem słodyczy, białego pieczywa i żadnych masełek do smarowania pieczywa. Na razie bez żadnych ćwiczeń. Także dla mnie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że cuda się nie wydarzą jeśli nie weźmiemy się w garść. Trzeba się ruszać i zdrowo odżywiać. U mnie kawa zielona mielona http://www.sklepzezdrowiem.pl/kawa_zielona_mielona_santos_250g_smart_cafe.html była takim dodatkiem do diety, sprawdziła się ale bardzo zmieniłam też moje nawyki żywieniowe i zaczęłam biegać. Poza tym musimy dać sobie trochę czasu, nie ma co liczyć, że zgubimy w dwa tygodnie 10 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motywujacakarolina
To samo piszą tutaj: http://opinieozielonejkawie.pl - osoby które potraktują zieloną kawę jako cud i środek który odwali za nich całą robotę z góry są skazane na niepowodzenie i rozczarowanie. Tak naprawdę to trzeba mieć chęć i brać się "do roboty", chociaż zielona kawa oczywiście może dodać trochę motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na samej górze strony dziewczyna pisze: stosowałam lek meridia. Ludzie meridia nie jest lekiem! Meridia to środek działający na obszar mozgu, powodujacy zahamowanie czucia głodu. Poza tym wiele efektów ubocznych. To nie leczy, ale wszystko, co ma kształt tabletki, to dla was lek. Gratuluję. Lek to warzywa, owoce, orzechy, nasiona, zioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od zawsze uważałam, że temat zielonej kawy jako środka na odchudzanie budzi wiele kontrowersji do momentu kiedy sama potrzebowałam pomocy. Nie wiedziałam zbyt wiele na ten temat ale uwierzyłam, że ziarenka kawy niepalonej są moim zbawieniem. Kawa mi wyjątkowo nie smakowała, aczkolwiek schudłam 2kg. Znalazłam zamiennik w postaci tabletek, np. Green Coffee 5K. Czy któraś z was stosowała ten preparat? Nie mogę już znieść smaku kawy a Green Coffee 5K ma wiele pozytywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna395
na tej stronie znaleźć można http://tabletki-odchudzanie.info.pl zieloną kawą green coffee plus oraz green coffee 5k które skutecznie wspomaga odchudzanie, szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również zakupiłam Green Coffee 5k na stronie producenta : http://nplink.net/Ykb0gUK2 . W zasadzie czekałam na przesyłkę tylko 2 dni. Od dziś zaczynam kurację. Mam zamiasr schudnąć 20 kg chociaż w pół roku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleAlexiandra
Ja straciłam 4kg w tydzień :) Polecam dobry dodatek. Pamiętajcie aby kupujcie tylko i wyłącznie na oficjalnej stronie http://nplink.net/XlAF336Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paszoł won z reklamą!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszałyście o zielonym jęczmieniu. Ja skusiłam się na tabletki z ekstraktem z młodego jęczmienia Green Barley Slim i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona bo otrzymałam też dietę i zestaw ćwiczeń co razem daje fajne efekty. W trzecim miesiącu kuracji mam już 12 kg mniej. Jestem weselsza, rano chętniej wstaję z łóżka i jakoś mam lepsze nastawienie do świata. Polecam zielony jęczmień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×