Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...happyMymmy...

Majóweczki 2011

Polecane posty

podobno tzw. smierc lozeczkowa jest do 3.miesiaca i sa dzieci o podwyzszonym ryzyku , lekarz by ci powiedzial ze masz uwazac i pilnowac dzidzie, ale racja, przez pierwsze dwa tygodnie tez tak mialam ze co chwile zagladalam do malej ale teraz juz nie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez dziś wyjatkowo śpiący, niedawno się obudził. Niedługo kąpiel i mam nadzieję, że nie będzie wojny przy usypianiu. Mąż idzie na noc do pracy, więc będę sama. Anastazja na początku bardzo się bałam o małego, tym bardziej że miał zapalenie płuc. W szpitalu spałam tylko po kilka godzin, bo bałam się, ze coś mu się stanie. Poźniej jak wróciłam do domu i byłam z mężem, to już było lepiej. Teraz już tak często nie sprawdzam, ale jak długo śpi to się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kolokokta :) Jasne przyłącz się i napisz coś o sobie :) Z tego co kojarze to miałas chyba dalej pisać z tamtymi majówkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nasz już po kąpieli, kąpię małą ok 19.30 potem jedzonko i już wlasnie leży w swoim łóżeczku, a ja mam troche czasu dla siebie, zabieram się za maniciure, bo jutro idziemy z męzem na wesele :) tak więc czeka nas rodzinna imprezka, mam nadzieje że będzie fajnie, a wy dziewczyny, wychodzicie gdzieś czasem z domu bez dziecka??? jakiś ploteczki z koleżnakami czy coś??? ja to wcześniej jak gdzieś sama wychodziłam, czy na zakupy czy coś załatwić to ciągle myślalam o Zośce, teraz jest juz trochę "lepiej" hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff.. długi dzień był. I coś czuje ,że się jeszcze nie skończył :-) Młoda śpi ,ale nie jestem przekonana ,żeby to był już ten nocny sen.. No nic Kobietki , lecę was poczytac w takim razie póki mogę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauktualizowałam tabelkę ale postów nie nadrobie chyba do nocy:)) Majóweczki 2011 NICK: DATA URODZENIA: IMIĘ DZIECKA: agatekgagatek 88__ ......._______________Oliwia mama_michaliny____14 maj_______________Michalina jb84______________25 maj_______________Milena lenaaa_29_________ 27 maj_______________ Adam remi173___________ 31maj_______________ córka majowamama_______ 25 maj______________ Adrian małgos222_________ 31 maj_______________ Kalina edzia______________ 30 maj______________ Julia anastazja8710______ 10 maj______________ Amelka marga30___________ 2 czerwiec__________ Helena aneczka0611_______ 10 maj______________ Lilianna a_gata2____________ 29 kwiecień_________ córka Michciu_28_________ 5 maj__________________Michał mania000_________15 maj _________________Zosia justyska608_______5 maj_________________Marysia .ania2011___________22maj________________syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania no to życzymy udanej zabawy na weselu :) W sumie na dłużej to zostawiłam tylko raz małego (na około 3 godziny) w rocznicę ślubu mały został u babci. Było ciężko cały czas o nim myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam napisac wam odnośnie tej rehabilitacji , więc jeśli wasze maluchy generalnie mają niewielką skłonnośc do np. trzymania główki w jedną stronę , to moim zdaniem nie trzeba dziecka męczyc cwiczonkami z obcą osobą , a samemu można zaradzic :-) Ważne jest to co chyba Lena napisala ,aby dziecko spalo naprzemiennie raz na jednej raz na drugiej stronie , a podczas dnia motywowac malucha ,aby patrzyło w stronę przeciwną do ulubionej . Takie przykurcze mięśni na tym etapie rozwoju są możliwe jeszcze . No i jesli chodzi o asymetrie - żaden człowiek się od niej nie uchroni :-) To całkiem naturalne , uwierzcie mi . Nie slyszalam nic o tych szeleczkach , więc nie będę sie wypowiadała . A jak jakieś dziecko z asymetrią nie odwodzi dobrze nóżki , to wystarczy w pachwince delikatnie rozmasowac i delikatnie powolutku zataczac kóleczka nogą zgiętą w kolanie . Przy kazdym przewijanku przez chwilę i po miesiącu będzie spokój :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczki 2011 NICK: DATA URODZENIA: IMIĘ DZIECKA: agatekgagatek 88__ 30 kwietnia_______________Oliwia mama_michaliny____14 maj_______________Michalina jb84______________25 maj_______________Milena lenaaa_29_________ 27 maj_______________ Adam remi173___________ 31maj_______________ córka majowamama_______ 25 maj______________ Adrian małgos222_________ 31 maj_______________ Kalina edzia______________ 30 maj______________ Julia anastazja8710______ 10 maj______________ Amelka marga30___________ 2 czerwiec__________ Helena aneczka0611_______ 10 maj______________ Lilianna a_gata2____________ 29 kwiecień_________ córka Michciu_28_________ 5 maj__________________Michał mania000_________15 maj _________________Zosia justyska608_______5 maj_________________Marysia .ania2011___________22maj________________syn Zapomniałas o dacie mojego bąbla :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka tez urodzilas 10 jak ja :):) moja stokroc juz spi jakis kosmos byl maz wyszedl do pracy na 12h od 18 do 6 a ta 15 minut po jego wyjsciu totalny ryk pol godziny jej nie moglalm uspokioc nie mam pojecia co jej bylo az mi sie zanosila no az ja sie poplakalam :( nigdy tak ni stad ni z owad mi sie nie rozpłak pozniej juz bylo ok teraz spi a ja sama w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mialam pisac z nimi , dostalam namiar na ich nowe forum ale do tej pory nie daly mi dostepu , pisalam maile i cisza... no nic sile :-) Moze napisze cos o sobie. Staralismy sie o dziecko rok czasu, zaczelismy w podrozy poslubnej, po paru miesiach poszlam do ginekologa i po paru wizytach sie okazalo, ze nie pekaja mi pecherzyki, dostalam CLO i podzialalo ale ciazy dalej nie bylo, okazalo sie, ze nasienie meza bardzo slabe... proponowano nam in vitro ale nie dalam sie namowic, zaczelismy pic ziola ojca sroki i po kuracji, w nasza pierwsza rocznice slubu zaszlam w ciaze :-) co do ciazy to wymiotowalam do 16 tygodnia :-/, ciagle mi sie wydawalo, ze urodze przed terminem i sie pomylilam bo urodzilam 8 dni po terminie i to przy pomocy oksy, o 10 dostalam kroplowke, o 11 odeszly mi wody i o 14.15 urodzilam Hanie :-) to bylo w dzien matki- 26 maj. Mala wazyla 3700 i dluga na 55 cm. A teraz o coreczce, wazy dosyc malo bo 5700, ma skaze i jest na pepti, od poniedzialku podaje jej kleik ryzowy i jesy w porzadku, w przyszlym tygodniu dostanie jabluszko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka tez urodzilas 10 jak ja :):) moja stokroc juz spi jakis kosmos byl maz wyszedl do pracy na 12h od 18 do 6 a ta 15 minut po jego wyjsciu totalny ryk pol godziny jej nie moglalm uspokioc nie mam pojecia co jej bylo az mi sie zanosila no az ja sie poplakalam :( nigdy tak ni stad ni z owad mi sie nie rozpłak pozniej juz bylo ok teraz spi a ja sama w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczki 2011 NICK: DATA URODZENIA: IMIĘ DZIECKA: agatekgagatek 88__ 30 kwietnia_______________Oliwia mama_michaliny____14 maj_______________Michalina jb84______________25 maj_______________Milena lenaaa_29_________ 27 maj_______________ Adam remi173___________ 31maj_______________ córka majowamama_______ 25 maj______________ Adrian małgos222_________ 31 maj_______________ Kalina edzia______________ 30 maj______________ Julia anastazja8710______ 10 maj______________ Amelka marga30___________ 2 czerwiec__________ Helena aneczka0611_______ 10 maj______________ Lilianna a_gata2____________ 29 kwiecień_________ córka Michciu_28_________ 5 maj__________________Michał mania000_________15 maj _________________Zosia justyska608_______5 maj_________________Marysia .ania2011___________22maj________________syn kolokokta___________ 26 maj________________ Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolokokta w takim razie witamy w naszym już nie takim skromnym gronie :-) A poród w porządku ? U nas też skaza i pepti . Niestety . Anastazja , może mała się przestraszyla czegoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczki 2011 NICK: DATA URODZENIA: IMIĘ DZIECKA: agatekgagatek 88__ 30 kwietnia_______________Oliwia mama_michaliny____14 maj_______________Michalina jb84______________25 maj_______________Milena lenaaa_29_________ 27 maj_______________ Adam remi173___________ 31maj_______________ córka majowamama_______ 25 maj______________ Adrian małgos222_________ 31 maj_______________ Kalina edzia______________ 30 maj______________ Julia anastazja8710______ 10 maj______________ Amelka marga30___________ 2 czerwiec__________ Helena aneczka0611_______ 10 maj______________ Lilianna a_gata2____________ 29 kwiecień_________ Pola Michciu_28_________ 5 maj__________________Michał mania000_________15 maj _________________Zosia justyska608_______5 maj_________________Marysia .ania2011___________22maj________________syn kolokokta___________ 26 maj________________ Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oprocz bolu to ok :-) acha i moja tez ciagle glowke dawala na prawa strone i neurolog zalecila rehablitacje... jutro idziemy pierwszy raz i mam sie nauczyc co i jak i cwiczyc ja w domu, a mala bardzo duzo spala dzisiaj, sluchajcie a moze zaloze taka nasza wspolna skrzynke pocztowa, gdzie tylko my bedziemy miec dostep i bedziemy tak wysylaly fotki dzieci? wiem, ze tamte majowki taka mialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania , no to udanej zabawy :-) Ja jeszcze nie wyszłam na jakies ploteczki bez córy . Zostawiłam kilka razy mamie jak do sklepu jechaliśmy , a chciałam na spokojnie :-) A tak to biore ją ze sobą wszędzie . Pewnie jakbym chciała , to mąż by został ,ale co to za wyjście by bylo . Ciągle myślalabym co tam u niech , wiec póki co sobie daruje :-) Mama Michasi - zaglosowałam na was .Potwierdzam słowa Lenki ,że bardzo ładne z Was dziewczyny :-) Aa i bardzo najs huśtawka . My mamy bujaczek-leżaczek z FP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolokokta , myślę ,że to nie byłby zły pomysl ,ale nie wiem ,czy jeszcze nie za wcześnie na to ? Niech się wypowiedzą inne babeczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka już śpi a ja mam troszkę czasu dla siebie:) czy Wy dziewczyny też dostałyście przesyłki z Hippa? W szpitalu wypełniałam ankietę i teraz przesłali mi fajną paczkę z jabuszkiem ,łyżeczką i herbatką oraz kuponami zniżkowymi na ich produkty do rossmanna oraz kuponem na odbiór kolejnej darmowej paczki z łyżeczką, zupką i soczkiem.Skorzystałam z okazji i kupiłam dzisiaj kilka produktów dla małej, a przy okazji trafiłam tam na kaszkę do picia nestle, którą niedługo wypróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata ja nic nie wypełniałam i nic nie dostaje :-( ,ale hmm.. nie przypominam sobie ,żeby coś nam dawali z Hippa do wypełnienia . Szkoda . Mama Michasi jak zakupy się udały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zostawiałam synka z parę dobrych razy i to czasem na kilka godzin, jak musieliśmy z mężem coś ważnego załatwić. Zostawał wtedy z moją mamą. Całkiem nieźle to znosił, tylko zazwyczaj jak wracaliśmy do domu to wydawał się lekko obrażony i trzeba go było udobruchać;) Teraz będzie gorzej, bo jak pisałam, mama wróciła do pracy i nie da rady jej podrzucić dziecka, chyba, że weekend. Ale i tak mnie do tego nie ciągnie, bo bez dziecka jakoś dziwnie się czuję. Nie to, że mam straszne wyrzuty sumienia, bo czasem naprawdę nie da rady go zabrać, zwłaszcza jak idę do lekarza, ale uważam, że skoro już mam to dziecko, to powinno przebywać z rodzicami, a nie być podrzucane babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zalozylam ta skrzynke, takze jak bedziecie chcialy to dajcie znac, ide kapac mala i cos zjesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wypelnialam ale przy wyjsci ze szpitala gdy moje kochanie po nas przyjechalo moj luby zabral te kartki razem z wypisem i nic nie dostaje a ze je zabral dopiero sie w domu skapnelam jak sie rozpakowywalam :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolokokta:) co do skrzynki to pomysł fajny i jestem za, ale może popiszmy jeszcze trochę ze sobą, żebyśmy się lepiej poznały i np za tydzień lub dwa wrócimy do tematu .Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też uważam, że po tym, co się zdarzyło na tamtym forum, wszystkie jesteśmy trochę ostrożne i faktycznie, jak się trochę zżyjemy to można wrócić do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza Pola też od urodzenia cały czas jest z nami. Jeden raz została na godzinę z babcią ale dla mnie to był też duży stres (cały czas dziecko w głowie):) i od tamtej pory jej nie zostawiam. Teraz jest taki czas, który mamy tylko dla niej i ciesze się ze niunia wszędzie jest z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×