Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...happyMymmy...

Majóweczki 2011

Polecane posty

mozecie jakies fajne zabawki dla naszych dzieciaków polecic:)? mam troche do załatwenia spraw w zwiazku z chrzcinami, moja mała dosc wymagajacym dzieckiem jest:)na raczkach non stop i mały rozdarciuch az sie boje co to w kosciele bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia witaj, moja po kąpieli idzie spac, przewaznie jest to po 19, o 22 daje jej cycka przez sen ,pozniej pobudka o 2.30, 5 i 7 na nogach. pokica godzine i idzie spas a w dzien to roznie bywa czasami spi 2 razy po 2 godziny a czasami po 40 min. wiecie co moja to sie mały kinomaniak robi, rozglada sie tylko za telewizorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja8710
hej. dziewczyny:):) i ja do was dołacze. moja Amelka urodziala sie 10 maja o 23.30 z waga 3120 i 55cm. to moja pierwsza dzidzia :):) wymarzony maly skarb!!! pozdrawaim wszystkie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgos widze ze masz duzo czasu dla siebie jak maluszek spi po 2 godz. moja spi roznie wczoraj jej sie udalo zasnac na 3 godz. bylam pod wrazeniem.a tak to ja mam taki plan 1,5 godziny sie bawimy i idziemy na dzemke bo potem juz jest bardzo marudna i musi sie przespac a spi roznie ale godzina to jest juz duzo wiec tez nie moge nazekac a moja mala jak sie urodzila to miala 49cm i wazyla3550 taka malenka byla a teraz to juz jest smoczyca my juz jestesmy po chrzcinach mielismy 21 sierpnia i tez bardzo krzyczala ale to wkoncu byla jej msza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia.., anastazja-witajcie:) edzia-moja mała śpi w nocy ok, tzn. zasypia ok 20-21, pobudka na cyca k.4, a potem jeszcze spanko do ok.6-7. Więc źle nie jest:) ale za to w ciągu dnia śpi niewiele, zalicza tylko krótkie drzemki takie pół godzinne max. malgos222-moja też lubi telewizor, zwłaszcza wieczorem jak sie szykujemy do spanka i włączę na chwilę tv to leży na naszym łóżku i się gapi w ekran:P a co do zabawek to moją nic nie interesuje więc nic nie mogę polecić. Grzechotką zainteresuje się tylko na chwilę, mata edukacyjna be, huśtawka też...Może jest jeszcze za mała na takie atrakcje?:P sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jb moja lubi grzechotki(bardz ja interesula nawet sama sie zabawi) ksiazeczki gumowe, maty tez bardzo lubi a o hustawce nie wspomne i telewizor to oczywiste takze w sumie wszystko ja interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja na poczatku wstawala w nocy do cyca 2 razy kolo 3 i 6 rano i spala do 11 a teraz jej sie cos owidzialo i idziemy spac kolo 21 a wstaje o 8 rano w tym ze 4 razy na cyca sie budzi nawet czasami wiece razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia..-Milena zasypia sama w swoim łóżeczku, nawet nie protestuje bardzo tylko chwilkę się porzuca i zasypia:) tak że z tym na szczęście problemu nie mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jb ale ci zazdroszcze moja nawet nie spi w lozeczku tylko z nami bo nie placze zaraz jak ja tam klade no nachwilke polezy ale bardzo suszarke lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jb twoja Milenka urodzila sie 25 maja a moja Juleczka 30 maja :) hehe a jak rodzilas sn czy cc?? to twoje 1 dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Juleczka ma teraz katarek i jest przeziebiona :( tak mi jej szkoda bo ciezko sie jej oddycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 dni różnicy między naszymi szkrabami:) rodziłam przez cc, to moje pierwsze dzieciątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodzilam sn i bardzo dlugo i ciezko bo az 14 godzin ale bylo warto a to mije 2 dziciatko bo pierwsza ciaza okazala sie obumarla wiec ciesze sie ze moja Juleczka jest zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgos, my wlasnie jestesmy w trakcie przygotowan bo robimy chrzciny w domku wiec wlasnie mysle nad lista zakupow. Michalinka tez nie za bardzo lubi zabawki, ale na macie chetnie lezy, wczoraj dostala hustawke od babci i tez bardzo jej sie podoba :) Co do usypiania to od samego urodzenia, po kapieli klade do lozeczka, smoczek pieluszka i cisza - niunia spi. w nocy na poczatku wstawala raz badź dwa - na cyca, teraz juz spi cala noc, budzi sie ok 6-7 - cyc - i dalej spimy do 9 :) Spi w swoim lozeczku ale nad ranem jak sie budzi to przenosze ja do nas :) W domu moge wszystko zrobic, ale to tez pewnie dlatego ze maz nie pracuje i duzo mi pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ediza..to faktycznie długi poród, ale jak piszesz warto to wszystko znieść tym bardziej że wcześniej spotkała Cię taka przykra historia.Ja mam 27 lat, a Ty? mama_michaliny- zazdroszczę, że mała przesypia Ci już całą nockę, ja nie wiem kiedy się tego doczekam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję też jestem bardzo szczęsliwa z tego powodu bo śpioch ze mnie a to moje pierwsze dziecko :) Dziewczyny prosimy o głos na moja Michalinke http://pl.lennylamb.com/user/show_photo/3871 a czy wasze pociechy śmieją się w głos, bo moja kilka razy się śmiala, a teraz już dawno nie, buźka od ucha do ucha ale zadnego dźwięku nie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama-michaliny-oddałam głosik na Twoją prełkę:) Milena śmieje się na głos dość często, ogólnie to śmieszek z niej taki mały. Natomiast ostatnio mało "guga".Był taki okres, że "gadała" non stop a teraz jakoś tak rzadziej. Nie wiem dlaczego? Mówimy do niej cały czas a ona nas olewa po prostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jb ja mam 24 lata :) i moja gaworzy teraz strasznie praktycznie caly czas a smieje sie na glos jak ja bardzo cos rozsmieszy:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalinka tez tak miala, gadala gadala , pozniej cisza, ale teraz znowu gaworzy, najczesciej jak sie obudzi. wczesniej bylo piszczenie i krzyczenie, a teraz rozmowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama_Michaliny ja tez oddalam glosik na twoja pocieche bardzo ladna dziewczynka, ale moja to ma tyle wloskow w przeciwienstwie do twojeje ale jest prze sliczna i ladnie jej w czerwonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas jest właśnie krzyk po przebudzeniu, nie tyle nawet krzyk co marudzenie...Zawsze!Jeszcze sie chyba nie zdarzyło żeby moje dziecko wstało szczęśliwe:P Zje i dopiero wtedy uśmiech sie pojawia.Dziewczyny a podnosicie jeszcze wasze maluchy do odbicia? Bo ja za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak to mały łysolek , a mowia ze jak zgaga w ciazy to bedzie miala duzo wloskow. ja miałam taka ogromna ze myslalam ze bedzie miala conajmniej do pasa ! A tu oo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja tez podnosze, tylko nad ranem jak karmie na lezaco to nie, bo obie spimy. Ale tak to zawsze. Czasem bardzo dlugo jej sie nie odbije ale cierpliwie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w nocy też sobie daruję odbijanie bo nie chcę jej rozbudzić. Jejciu lecę do Milenki bo właśnie budzi się po kolejnej krótkiej drzemce i zaraz będzie alaaarm!!buziaki i do potem:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×