Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...happyMymmy...

Majóweczki 2011

Polecane posty

Uff , dziewczyny ,to ja HAPPYMYMMY . W końcu udało mi się zaczernic hihi Teraz zatem to będzie mój pseudonim . Malgos też mam nadzieje ,ze dotrwam do Top.. ale spanko już mnie łamie . Anastazja , fajnie ,że nas coraz więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza córeczka od urodzenia pięknie sypia, karmię ją piersią, budzi się ze 2 razy w ciagu nocy, w 5 minut się najada i spi dalej.Kładę ją spać ok 19,30 a budzi się ok 7.30 a w dzien co 2 godziny spi przynajmniej godzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie ,że mi to się czasem tęskni za brzuszkowymi czasami . Za tymi kopniakami w żebra , falującym brzuchem i ogromem czasu dla siebie :-) zawsze byłam nocny marek :-) Tak do 3 przed tv sobie siedziałam ,czy coś robiłam , a teraz 23 a ja już w łóżku wykończona :-) Też tak macie ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała żabcia śpi już od godziny, ale 2 razy obudziła mi się z dzikim wrzaskiem. Normalnie pomaga smoczuś ale dziś nic nie dał. Musiałam ją wyciągać z łóżeczka i polulać trochę, aż się uspokoiła. Sama nie wiem co się dzieje... Myślę,że ząbki albo skok rozwojowy. Mało dziś spała w dzień, a jak jej się oczka kleiły to ja ją myk do wózka. Ale mała zamiast spać to wrzaski. I tak kilka razy:-( W końcu musiałam z nią wyjść na dwór to padła na 25 min. Nawet jej dziś nie kąpałam, co mi się nie zdarza, bo taka była senna i marudna. Ach kiedy wyjdą te zęby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie staram się nie lulać tylko się z nią kładę i się przytulamy, ale czasem tak wychodzi ze tylko raczki są fajne:) dzis wieczorem lulał mąż:)bo chyba ząbki zaczynają dawać o sobie znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja8710
gagatek oj tak ja moze nocny marek nie jestem ale te kopniaki cala ciaza byla cudowna dla mnie podkreslanie brzuszka tak lubialam to pokazywac :):) a przeciez juz kwiecien i poczatek maja byl ladny sloneczny wiec ja z domu wychodzilam pelna zycia z wystajacym brzusiem choc wcale duzego nie mialam bo przytylam raptem 11kg ale ciesze sie ze mam ja juz przy sobie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o nasz poród to nasza Pola urodziła się przez cc, z tego względu że po kilkunastu godzinach porodu sn dzieciątko nie chciało się ustawić w kanale rodnym, więc nasza pani doktor zadecydowała o cc. I całe szczęście, że tak się stało bo okazało się że miałyśmy dosyć krótką pępowinę, a poza tym Polcia była ułożona z rączką do góry,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marga a widac ,żeby ząbki już szły ? Skąd jestes ? Może u Ciebie też taka pogoda pod psem jak u nas i dzieciaki jakies takie niespokojne ? Anastazja otóż to :-) Ja swoją ciąże tez milo wspominam . A przytyłam 7 kg . Po ciąży mialam -13 . Agata u nas rytual ,ze mąż lula . Rzadko ja do snu nosze ;-) Kąpiecie Bąble codziennie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata ładne imie ma córeczka . Też mi się podobało,ale mąż nie chciał :-( Buu No to poród faktycznie miałaś nieciekawy Ci powiem .To Wasze pierwsze bejbe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek też czasami tęsknię za moim brzuszkiem, ale jak spojrze na miją małą, to cieszę się, że mogę ją przytulić... Moja starsza też już w łóżku, ehhh chwila dla siebie. Mam wielką stertą prasowania, ale dziś chyba nie dam rady. Codziennie tak to przekładam;-) Też sobie obejrzę tom model. A co mi tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki gagatko:) pierwsze dzieciątko, a planujemy 3:) poród nieciekawy ale się nie zniechęciłam bo dziecko cudowne i największa nasza radość.a jak Wasza dziewczynka się nazywa? bo chyba niedoczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , też ciesze się ,że Oli jest już z nami . To niesamowite jak mocno je kocham :-) Ty masz dwojeczke . Podziwiam ,że ogarniasz wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatekgagatek ja tez tesknie za brzuszkiem, wspominałam mezowi ze moze za pare lat trzeci dzidzius :) ale on cos poki co nie jest chetny po tej ciazy to mowi ze by osiwiał -do 5 m-ca plamiłam i lezałam w łózku Pola moja mama strasznie chciała zeby tak sie moja corcia nazywała ale my mielismy juz przed ciaza Kaline zaplanowana:) http://allegro.pl/little-tikes-1621-muzyczny-ogrodek-zabaw-5-gratis-i1789774415.html zamówiłam własnie, wydaje mi sie ze super zabaweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chciałabym dołączyć do waszego grona, bo podobnie, jak wy wszystkie czytałam regularnie forum maj2011 i brakować mi będzie cennych porad.Synka urodziłam 5 maja przez cc. Ciążę znosiłam raz lepiej, raz gorzej. Pod koniec ciąży okazało się, że dziecko przestaje rosnąć, dostawałam leki itd. Ale urodziło się całe i zdrowe. Przyczyną nie rośnięcia była być może nadczynność tarczycy, którą lekarze nie wykryli w ciąży, a która ujawniła się podstępnie p porodzie.Ogólnie trochę po porodzie przeszłam "niespodzianek", bo wylądowałam z dzieckiem w szpitalu na zapalenie płuc w 1 miesiącu jego życia, gdzie przesiedzieliśmy 2 tygodnie. Potem ta moja tarczyca, uczulenie na wszystkie możliwe leki i straszenie pobytem w szpitalu i podawaniem jodu (co oznaczałoby nie widzenie się z dzieckiem przez miesiąc). To tak pokrótce tyle o mnie. Postaram się wczytać, w to, co piszecie, aby lepiej was poznać i móc personalnie odpowiadać każdej na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata nasza Oliwia . Takie obydowje wybraliśmy , chociaż ja jeszcze chciałam Kinge hehe Trójka w planach ? No , no , powodzenia ! My chyba na jednej księżniczce poprzestaniemy, bo połóg mnie przeraził ! Czym się zajmujesz ? Oglądanie Rodzink.pl? Co ja się z nich uśmieje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGATEK ząbków nie widać ale Helenia ciągle grzebie w tej buzi i grzebie. Może coś ją tam boli. A ja mieszkam w Poznaniu i pogoda rzeczywiście do kitu. Podziwiam dziewczymy, że tak mało przytyłyście w ciąży. Ja 20 kg... Ale ponoć nie było po mnie widać bo przed ciążą byłam szczupła. W pierwszej ciąży przytyłam 25 kg. Kto mnie przebije:-). Ale z tych kilogramów zostały mi 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo super ta zabaweczka . Muszę pokazac mężowi i chyba się też skuszę ją kupic . Narazie nasz salon wygląda jak plac zabaw :-) Tu mata , tam leżaczek , koło kanapy kołyska , kolo kominka kojec i wszędzie coś się wala .. Wrr :-) Mich.. Cześc . Łooj , z tego co piszesz , to nie zaciekawie . Mam nadzieję ,że już okej ? To Twoja pierwsze dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michciu całe szczescie ze wszystko sie dobrze skonczyło:) ogladam tez Rodzinke:)daja, daja chłopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marga30 ja przytyłam tylko 8 kg, z czego nic mi już nie zostało, no właśnie chyba przez tarczycę. A przed zajściem w ciążę tak się obawiałam, że się roztyję itd. Po ciąży, jak jeszcze brzuch mi nie znikł, to myślałam, że i tak będę musiała wymienić garderobę, ale na szczęście wszystko się wchłonęło i teraz dopinam się w dawne spodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatekgagatek88- tak, w miarę się wszystko prostuje, choć uczulenie na leki nadal mam, a brać je dalej muszę. Za to z synkiem wszystko w porządku. Rośnie silny i zdrowy. To moje pierwsze dziecko, ale na pewno nie ostatnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michciu to się cieszę ! Szkoda ,że tyle na dzien dobry musieliście przejsc. Teraz już tylko do przodu . Ja podczas porodu zostałam nacięta ,a mimo to pękla mi obustronnie pochwa i szyli mi to wszystko . Póki znieczulenie działalo ,to luz , gorzej potem.. no i przypalętał mi się ropień na szyciu . Nie mogłam stac , siedziec , korzystac z toalety . Masakra .. Znow mnie nacinali i zagoiło się . Cale szczęscie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×