Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...happyMymmy...

Majóweczki 2011

Polecane posty

marga dzieki za przywitanie. Tak pisalam na poprzednich majowkach, ale tylko na poczatku, a pozniej bylam tylko cichym obserwatorem. Pozatym pisalam na forach zwiazanych z nieplodnoscia bo maja droga po moja dziecinke byla naprawde dluga i wyboista ale na szczescie dobrze sie skonczyla. Mam 33 lata wiec jak na pierwsze dziecko to nie malo, moja milenka ma 4ipolmiesiaca i jest wciaz karmiona piersia. od 2 tyg podaje jej zupki jarzynowe domowej roboty, a od tygodnia dodaje do nich kasze manna (gluten) i malej nic nie jest. zjada ok 100ml gestej zupki. a ha i jest klocuszkiem wazy juz 8kg. Dziewczyny widze ze zakladacie prywatne forum, prosze Was ajcie mi tez szanse zeby sie do Was dolaczyc, mam nadzieje ze nie jest jeszcze zapozno, bo zalezy mi na wymianie doswiadczen z Wami majowymi mamami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalyscie o przechowywaniu pokarmow ja zupki gotuje, przelewam do sloiczkow i gotuje ok 15 min, tak zawekowane dodatkowo przechowuje w lodowce tak na wszelki wypadek. Robie taki zapas na tydzien. Nie mam nic przeciwko sloiczkom od czau do czasu, ale tak codziennie to szkoda kasy, a nasze dzieciaczki beda jesc coraz wiecej. Jesli chodzi o deserki to tylko sloiczi nie wiem jakos boje podac sie takie surowe starte jablko? mowilyscie o mrozeniu w pojemniczkach na mocz, ja wlasnie tak przechowywuje swoje mleko i mojej nic nie jest, zreszta kolezanki tez tak robily, a pjemniczki sa sterylne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzin z tym forum dziewczyny ???????????????????????? bo nie kumam???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marga, remi macie już dostęp milka78 myślę, że namiary na forum możemy ci wysłać, ale na dostęp do maila jeszcze za wczesnie, ale zobaczymy co na to inne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia wejdź sobie na naszą pocztę, tam Urke przesłała linka do forum prywatnego, które założyła:)musisz sie tam zarejestrować.Na razie jesteśmy jeszcze tutaj, przenosimy się na priva żeby nikt niepotrzebnie się nie wtrącał. Wiesz co było z majówkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia na skrzynce masz link do forum. zarejestruj sie na nim. jak to zrobisz ja jako admin dam ci dostep do tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urke to bardzo sie ciesze ale mozesz mnie poinstruowac jak dostac sie na Poczte zeby zarejestrowac sie na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka78 jeżeli nikt nie zaprotestuje przeciwko twojemu udziałowi w naszym forum, to podasz mi swojego maila i ja ci wyślę namiary :) na naszą wspólną skrzynkę będziesz musiała poczekać, poudzielać się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jb ja jestem z białegostoku, a pogoda piękna tak jak pisze marga w Poznaniu tez dzisiaj w krótkim rekawku :) w sumie to w tym i tamtym tyg. to był chyba z jeden dzień taki pochmurny i deszcz przelotny dziewczyny dzieki za info odnosnie specyfików na gorączkę pewnie tez cos kupie w czopkach, bo to chyba najbardziej pewna droga podania :P hej milka witaj w naszym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pediatra poleciła syrop panadol dla dzieci ale jeszcze nie miałam okazji wypróbować i oby tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania nad Bielskiem słoneczko też się zlitowało i wreszcie zaświeciło:) Milka-witaj,czyli wśród dzieciaków już 2 Milenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urke no mam nadzieje że jak najdłużej nie bedziemy musiały tymi świństwami naszych szkrabów faszerować... ja juz sie tez zalogowałam na priv teraz czekam na dostep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na tym linku i co dalej.... probuje sie zarejestrowac ale mi nie wychodzi jakie haslo mam wpisac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia wpisz swój nick i swoje hasło jakim sie bedziesz posługiwała przy rejestracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania000 juz masz dostep edzia login i hasło wymyślasz swoje prywatne jak sie zarejestrujesz to dam ci dostep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello piate przez dziesiate przeczytałam,mala daje popalic dzisiaj.caly dzien bylysmy na dworze bo pogoda u nas super 25 stopni.dam młodemu obiad i siade do Was:) mania goraczka to jak powyzej 38 to sie daje przeciwgoraczkowe, chyba najlepiej czopki, a na katar to nasivin i masc majerankowa daawałam.i smarowalam stopy pulmex baby. ide obczic skrzynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz tez jestem na prywatnym :) trzeba bedzie sie przestawic:P czyli od jutra juz sie tam logujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero co ogarnełam nasze mieszkanko m zajął się małym, więc mogłam to zrobić na spokojnie. Mania ja mam tak jak jb84 czopki paracetamol polecam, bardzo szybko działają. Milka 78 witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgos no trzeba korzystać z tych ostatnich tchnień lata:) a Twój młody na dziś nie ma przygotowanego jakiegoś suprajsa??:)miesiące pewnie poszły Wam wczoraj jak z płatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jb ja mieszkam w okolicach bielska :) a moj maz mieszkal tam 20lat a ja jestem z buczkowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia no prosze, jaki swiat mały:)szkoda ze wybyłaś tak daleko bo mogłybyśmy śmigać razem z naszymi majowymi dzieciątkami na spacerki:)ja w Bielsku mieszkam od 4 lat,dom rodzinny mam w Tymbarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowalam sie a czy sie w tym polapie to sie okaze hehe a tak na marginesie to ja mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×