Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jesienna zawiecha

lubicie wełniane ciuszki?

Polecane posty

Gość jesienna zawiecha

hej... ciekawi mnie co myslicie o swetrach... ponchach... czapach, szalach... rekawicach a moze i nawet spodnicach welnianych? macie w swojej szafie? kupilybyscie? albo czy byscie chodzily w takich rzeczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
no jak? nie lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubicie :-)
w końcu zimą też trzeba coś nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale jak prac swetry
już chodzisz w wełnianych czapach , to skąd Ty jesteś z Syberii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze za wcześnie na wełne
marzniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna zawiecha
moze i za wczesnie - ale w sklepach juz sa kolekcje jesienno - zimowe - wiec mysle ze pytanie nie jest nie na miejscu :) a chodzic - chodze juz w swetrze - rozpinanym - dlugim do kolan bo ostatnie dni przyziebilo (14 stopni to raczej nie duzo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak poszanowania dla głupoty
ja mam z tamtego roku jeszcze czapki i szaliki , chyba musiałabym ochujać ,żeby przepłacać za czapki z nowych kolekcji bóg wie ile ;) wiem ,że mnie zjadą jakieś pustaki ,że jestem nie modna i zacofana ale mam to gdzieś własny styl z mody nie wychodzi i posiadanie swojego rozumu i czegoś więcej w głowie raczej nie jest jakimś strasznym defektem jak np brak mózgu:Pnie masz innych zmartwień tylko takie jakie czapki będą modne? az tak masz marne życie?współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna zawiecha
kochana "brak poszanowania dla głupoty" heh... widze ze z kolei u Ciebie brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem... nie pytalam co bedzie modne (ze niby nie mam wlasnego gustu?) pytam bo jestem ciekawa - czy w zimniejsze dni nosicie swetry czy polary... a moze jeszcze co innego... chodzi o zwykla wymiane pogladow i wypowiedzenia sie... znam osoby ktore nie lubia welnianych rzeczy bo je "drapie" - z zalozenia i nawet nie przymierza a jak wiadomo sa rozne sklady i kazdy sweter inaczej sie zachowuje. dodatkowo pytanie - chodzilo mi by sie wypowiedziec czy np wolicie swetry dopasowane, czy luzne, ze sciagaczami czy bez... wiesz... to jak z krojami wielu innych rzeczy - nie wszystkie sa takie same.. roznia sie wieloma detalami,... i chocby sciegiem... a mnie interesuje wszystko :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna zawiecha
boze! jak tu wszyscy atakuja... po to sa fora by wymieniac sie pogladami... no napisalam ze sa juz jesienne kolekcje co ma oznaczac ze nie pytam na poczatku lata w czym beda chodzily zima. tylko czy lubia nosic swetry np jesienia - zanim wprowadza jeszcze zimowe kurtki/plaszcze... albo i nawet pod nie. tak ciezko zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weekend :D
nie martw sie! to standard tutaj... albo rozmowa sie rozkreca albo sie znajdzie kilka takich osob ktore zaraz zbesztaja! ech ja kocham swetry ale te duze (tzn te dluzsze np do kolan - ale nie tylko) mam ich kilka w szafie no i kilka mniejszych sweterkow... wiekszosc w kolorze rudo-brazowym, ale sa tez kobaltowe, czarne i zielone - wszystkie z lumpexow :)) w tym roku spodobalo mi sie pare rzeczy "swetrowych" jak chocby torebka z sOlivera z reniferkami :) hehe i chcialabym poncho ale niestety w lumpexach jak na razie nic ciekawego nie ma... wiec moze uderze do jakiejs sieciowki czy cos :) ale to tez nie jest pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubicie :-)
Ja właśnie powyciągałam swetry ze schowka - i piorę, żeby odświeżyć, bo potem nie będę mieć czasu. Niech już sobie leżą w szafie i pachną :-) Oczywiście mam takie, które noszę na bieżąco, latem też się przyda jakiś lżejszy sweterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybysmy takie puste były
ja tez mam ciuchy z lumpeksów a najlepsze są tam swetry ;) i sie tego nie wstydze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubicie :-)
ja co prawda rzadko kupuje w lumpeksach, ale miałam taką przygodę ostatnio: W jakimś sklepie były fajne sweterki. Nie mogłam się zdecydować na kolor: granat czy beżowy. Na dwa nie było mnie stać. W końcu wybrałam granatowy, bo był w wyprzedaży, a bezowy, chociaż taki sam - nie. Po kilku dniach w lumpeksie wypatrzyłam identyczny w kroju sweterek, beżowy właśnie, tylko dużo lepszej jakości! I kupiłam za.... 4 zł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ,że w lumpeksach to są takie skarby ,że hoho , może i nie spotkałam się z ciuchami versace i channel , tego typu górna półka ;) ale co mozna czasem znaleźć to tyle.Ja mam z ciuchlandów może ze 4 swetry i powiem ,że jakościowo są najlepsze ze wszystkich co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejdej
no wlasnie wiec nie ma co sie ograniczac tylko na sklepy :) ale nawet dobre lumpexy teraz ciezko znalezc - moje ulubione ostatnio sie strasznie zeszmacily :( wiec zaczynam szukac po sklepach - ostatnio cos takiego sobie upatrzylam i moze nawet zakupie bo sie zakochalam :) https://lh5.googleusercontent.com/-nNRq5QvqNkY/TlzQfiRy8bI/AAAAAAAAAwA/F77pICbEUcs/s640/sOliver_CAS_01_13x18.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o włąsnie o to chodziło
u mnie są ale te dobre lumpki podbijają bardzo ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryminalna poduszka
fajny - nie-fajny... dzis akurat ladny ale poranki i wieczory nie naleza do najfajniejszych... poza tym pogoda w kratke raz ladnie raz gorzej... tez juz mysle nad zakupem jakiegos swetrowego czegos ;) ladny ten sweterek z foto... z reszta spodnei tez mi sie podobaja... skad to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arhun
Cos mi sie zdaje kobiety, ze tej jesieni/zimy polubicie welniane ciuszki. Pogodynki prognozuja piekna zime :). Pewnie dlatego ze juz 3 rok gorale zbieraja chrust ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryminalna poduszka
a no to pozazdroscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełniane ciuszki jeszcze troszkę i w tym tempie szybko będzie zima.. w nocy po 10 stopni to zbyt ciepło nie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar janka
no wlasnie... ja dzis caly dzien urzeduje w moim ukochanym swetrze... i chyba kupie sobie jeszcze jeden taki dlugi :) wtedy zamiast plaszczyka :) tylko teraz moze w innym kolorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama i ja
wiesz... wlasnie lepiej zeby nie pokropywalo... bo sam sweter nie jest najlepszym rozwiazaniem na deszczyk... zas bdb na mniejszy badz wiekszy chlodek - jesli oczywiscie nie masz zamiaru nic na niego nie zakladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupup.....
kocham swetry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mis Push-upek
Ja tyz kocham Sweterki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka otoka ;)
no u nas juz nieprzyjemnie wiec chetnie smigam w sweterkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesien pelna geba...
...ale na szczescie dosc ciepla - co nie zmienia faktu ze milo jest juz miec przy sobie jakis sweterek... ogolnie bardzo lubie swetry - nabank bardziej niz polary i inne wynalazki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×