Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KoralowaPatinka

Nerwica lękowa szukam osób z województwa kujawsko pomorskiego.

Polecane posty

ja mam nerwice naczynkowa. mam 17 lat, mam to od jakis 4 lat, od kiedy moja mam umarła i moje zycie totalnie sie zmienilo. kiedy sie stresuje na moich policzkach i dekoldzie wyskakują czerowne plamki, tez to macie? pozdrawiam :):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. ja nie mam plamek, tylko plamy takie wieksze czerwone... i w sumie nie tylko jak sie stresuje, tez czesto jak wchodze np. z zimnego pomieszczenia do 'cieplejszego'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem... Nie slyszalam o czyms takim szczerze mowiac... Ale zauwazylam ,ze jak zaczelam leczyc nerwice lekowa.. to i te plamki sie rzadziej pojawiaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w sumie jak sie boje to momentalnie robie sie czerwona,ale to raczej nie to samo :/ Paula wiem,ze nie powinnam ;/ ale jestem czasami zla sama na siebie,ze nie moge nigdzie w weekend wyjsc ze znajomymi,bo to cholerstwo mi dokucza ;( Chcialabym zyc normalnie jak inni...i cieszyc sie zyciem..niestety sie nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie piję spooorooo :) I jakoś żyję :) Mogłabym nie pić nawet przez hohoho ale żeby tylko wyzdrowieć :) Nerwice lekowa leczy sie farmakologią + terapią najczesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja poki nie 'zachorowalam' to wychodzilam ze znajomimi do pubu czy na dyskoteke raz w tygodniu czy raz na 2tyg.A teraz zal mi samej siebie jak widze,ze wszyscy ida sie bawic ciagnal mnie,ale ja oczywiscie nie ide,bo sie boje ,ze dostane ataku :( wiadomo..zdrowie najwazniejsze..i tez dlatego nie pije od kad biore leki :/ a ten drink to nie wiem...ze zlosci chyba,ze 'nie moge' wyjsc...ale co to dalo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Smietankaa , ilo Cie poznac :) Ja dzis bylem nieoczekiwania , na grillu i rybach.Powiem Wam , ze zastanawialem sie czy jechac , ale pojechalem i .........nie zaluje :D Naprawde , ani razu nie bylo ataku paniki czy leku praktycznie. Powiem Wam , ze te tabletki mi pomagaja oraz wizyty u psychologa , mimo iz terapii jeszcze nie mam , ale czuje , ze jest lepiej , choc wiadomo do wyzdrowienia droga daleka , ale jestem pelen optymizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebku! Naprawde milo to 'slyszec' :) oby tak dalej...Ja niestety zaczynam watpic w moje leki,ale coz moze jutro bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala , to pewnie chwilowe pogorszenie , albo ten drink mial na to wplyw.Zobaczysz , ze wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,ze chwilowe,bo mi znowu glowe rozsadza :o chyba moge wziasc jakas tabletke przeciwbolowa?Jak myslicie? :( nie raczej nie..drinka pilam w piatek i tylko pol wiec nie wydaje mi sie,zeby to mialo az taki wplyw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ co tu taka cisza od 2dni?Jak tam sie czujecie?Mam juz wasze blogi i codziennie czytam :) ale na blogu chyba nie da sie pogadac co?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Natalko na blogach jedynie przez dodawanie komentarzy :) Wiec jakos mozna. U mnie dzis zmeczenie wiieeeelkie. Poza tym jestem z siebie dumna bo wyszlam sama znowu na terapie,pozniej sama poszlam do lekarza :)) Pozniej robilam sesje :) zakupy... heh :) Padnieta jestem. U mnie sie polepszylo,u Bastka tez :P Moge chyba odpowiadac za niego :) A Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie cieszy za Was.bb kochani...Wkoncu :) 🌼 ja juz nie chce marudzic hehe ale zle (; jeszcze jakies przeziebienie mnie dopadlo..Postanowilam,ze wracam do mamy,bo potrzebuje sie wyciszyc a tu niestety tylko slysze,ze spie i nic nie robie :) No I tez na terapie chcialabym zaczac chodzic...Tylko nie wiem czy znajde odpowiedniego psychologa do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Szkoda,ze niestety topik pada,ale mam nadzieje,ze nie ktorzy z Was jeszcze tu czasem zagladaja :) musze sie pochwalic,ze mialam wspanialy dzien dzisiaj :D oblecialam cale miasto bylam na interwiu w szkole, ktore zajelo mi 2h :) ) a jutro ide na rozmowe o prace :D Praca nie za ciezka bo w recepcji w spa,ale na poczatek zawsze cos :) Kochani trzymajcie za mnie kciuki 🌼 pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Szkoda,ze niestety topik pada,ale mam nadzieje,ze nie ktorzy z Was jeszcze tu czasem zagladaja :) musze sie pochwalic,ze mialam wspanialy dzien dzisiaj :D oblecialam cale miasto bylam na interwiu w szkole, ktore zajelo mi 2h :) ) a jutro ide na rozmowe o prace :D Praca nie za ciezka bo w recepcji w spa,ale na poczatek zawsze cos :) Kochani trzymajcie za mnie kciuki 🌼 pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalko! Hoho! No to super :) Cieszę się,że są tak duże postępy :) Oczywiście życzę powodzenia jutro :) I napisz oczywiscie co i jak ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basti85...
Witajcie dziewczyny 🖐️ Natalia ciesze sie rowniez , ze jest CI lepiej i mam nadzieje , ze tak pozostanie 🌼 Jesli o mnie chodzi to leci drugi tydzien brania lekow.Odkad biore cala tabletke czuje sie nie najlepiej szczerze mowiac.Mam dziwne mysli , wahania nastrojow i generalnie raz czuje sie tak naladowany , ze najlepiej to bym rozniosl mieszkanie , a raz mam swietny humor i to sie zmienia na przestrzeni minut !!!! Mam nadzieje , ze to sie unormuje.Wywiad z psychologiem zakonczony.Na koniec mialem do wypelnienia test z 567 pytaniami :D:o Jutro spotkanie z ordynatorem oddzialu dziennego leczenia nerwic , zobaczymy co mi powie.Pani psycholog powiedziala , ze najprawdopodobniej od srody bede na terapie chodzil .Jest to terapia otwarta czyli jedni odchodza , drudzy przychodza , jest taka rotacja.Wolalbym taka ktora zaczynamy i konczymy razem , bo wiadomo jakie to uczucie jak jest sie nowym :o Zobaczymy jak to bedzie , pozdrawiam dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak pewnie,ze dam znac :) Ciesze sie,ale tez z drugiej strony cholernie sie boje :( Mam nadzieje,ze pojdzie dobrze...Sebku tez tak mialam przez pierwszy tydzien jak zwiekszylam dawke...Czulam sie ogupiala.Potrafilam tulac sie po domu w jakims celu, np czegos szukalam, a nie moglam sobie przypomiec czego!! :( Albo powiedzialam cos ktos sie mnie zapytal co powiedzialam a ja nie potrafilam sobie p Rzypomiec co przed chwila mowila :| straszne uczucie...Idzie zwariowac :o w sumie do dzisiaj tak mam...Nie wiem czy za duza dawka czy jak..Ale wiadomo,ze sa gorsze i lepsze dni..Dzis sobie poradzilam rozmawiajac ponad godzine z nauczycielka po angielsku wiec powiedzialam,ze i dam sobie rade z reszta :) Zycze wam dobrego samopoczucia i zagladajcie tu czesciej :P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani dostalam ta prace :D :D od poniedzialku zaczynam ..Ale sie ciesze wooohooo.Dzien byl ciezki ale dalam rade :) 🌼 pozdrawiam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urughaijka
nerwica jest okropna, też to mialam, normalnie sie funkcjonowac nie da, czasami nie da sie nawet usiedziec na zajeciach, musialam wychodzic, w ogole nie da sie zyc normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urughaijka
To było straszne, ale powiem Wam co mi pomoglo - na sile sie przelamywalam żeby isc gdzies i wysiedzieć, moj organizm sie powoli nauczyl, ze tak naprawde nic mi nie grozi no i jeszcze nie pije w ogole alkoholu dopoki sie calkiem nie uspokoje, bo wlasnie zauwazylam, ze tak mi sie pogorszylo po tym jak w jeden dzien wypilam chyba z 5 piw, alkohol generuje lęki, wyplukuje magnez, działa tragicznie. Poza tym unikam toksycznych osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basti85...
Urughaijka - Witaj :) Witajcie dziewczyny , dzis bylem na spotkaniu z ordynatorem oddzialu nerwic.Porozmawialem z nim jak facet z facetem :D Generalnie troche dal mi do myslenia.....We wtorek mam spotkanie z Pania psychiatra ,a od srody terapia grupowa , pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebku to super :) zycze powodzenia! Urughaijka - tak zgodze sie z Toba...alkohol strasznie szkodzi przy nerwicy :/ niw idzie wytrzymac tego co sie z czlowiekiem dzieje na drogi dzien ;/ daltego tez nie pije i dziwie sie tym co pija leczac sie na nerwice,bo ja sie czuje okropnie jak wypije chociaz szklanke piwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , hej ,hello! :) Natalko cieszę się bardzo! 🌼 Ja pracę zaczynam za 6 dni :) Widzicie, powolutku zaczyna się układać ;) Co nie oznacza,że zamykamy temat i zapominamy o nim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie!Temat nie powinnien zostac zamkniety z tego wzgledu,ze moze ktos znalesc sie nowy..kto bedzie potrzebowal wsparcia..pomocy :) Pulinko ja tez sie ciesze,ze wychodzimy na prosta :) oby nam sie powiodlo! Ps.czytam caly czas Twoj i Sebka blog...Pisalas cos ostatnio,ze czujesz ze lęk traci na sile..Powiem Ci,ze tez to czuje :) sa czasem jeszcze ataki,ale o wiele slabsze niz byly wczesniej :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basti85...
Czesc dziewczynki :) Ja musze powiedziec ze kilka ostatnich dni bylo dosyc ciezkich , ale na szczescie od wczoraj jest poprawa i czuje sie nie najgorzej , dzis w sumie tez.Mam nadzieje , ze wszelkiego rodzaje leki , ataki i inne objawy zwiazane z nerwica beda coraz rzadsze , a najlepiej gdyby calkowicie odpuscily czego i Wam i sobie zycze .Na wtorek mam umowiona wizyte u Pani psychiatry , a w srode wyczekiwana terpia grupowa. Pozdrawiam Was serdecznie i zostawiam po kwiatuszku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Basti zostawiłeś jednego kwiatka,wiec na pol sie podzielimy. U mnie gorzej jakos,ale pod tym wzgledem,ze mam uczucie ,ze nie jestem soba i,ze zwariuje... ehm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×