Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KoralowaPatinka

Nerwica lękowa szukam osób z województwa kujawsko pomorskiego.

Polecane posty

Na poczatku bylo dziwnie , leki , niepokoj , zawroty glowy lekkie przez ulamek sekundy , ale to minelo.Teraz czuje tylko takie mrowienie i dretwienie na glowie , ale jest ok. Pani kpt , bo to przeznaczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha czyli rozumiem,ze teraz w kazde wtorki i piatki bede widziala tu same usmiechniete twarze :) Oby...oby z kazdym dniem lepiej (; ciesze sie,ze walczymy z tym cholerstwem i sie nie dajemy! A Ci co nie dzadza sobie przetlumaczyc i nawet nie probuja szukac pomocy to juz wyrzadzaja sami sobie krzywde na swoja odpowiedzialnosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak...U mnie juz lepiej :) poza malutkimi dusznosciami i skutkami ubocznymi po lekach (tj bol glowy czy sennosci) to juz wszystko oki :) Ale z domu jak narazie nadal nie chce wychodzic :/ Tak mysle,ze jutro sie zmusze i wyjde na spacer lub zakupy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak tam dzisiaj u Was?Ja juz z rana narobilam sobie strachu bo zauwazylam jakies czerwone male kropeczki pod skora na lewej rece :( takie krwiste jakby wyssane..i juz sie boje czy to jakas choroba :( masakra..mam nadzieje,ze to nic powaznego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dzis wzialem drugi raz pol tabletki i procz pobolewania glowy , lekkich zawrotow glowy oraz ucisku/mrowienia glowy bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie najgorzej wazne,ze nie masz lękow... Ja dzis wybralam sie do supermarketu I niestety zlapal mnie atak :( mialam chec uciec,ale pomyslalam sobie kur* jesli nie pojde do sklepu,nie zrobie zakupow..a bez zakupow nie zrobie obiadu :( jakos sie przelamalam zrobilam te zakupy,ale mialam wielka ochote rozplakac sie I krzyczec,ze dlaczego mnie to spotyka i czemu musze sie tak meczyc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci , ze nie jest zle.Dobrze , ze probujesz i sie przelamujesz Natalia :) A Ty jakie leki bierzesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz moze ja
podszyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze jestem :) mialam dojsc ostre jazdy dzisiaj :/ mam nadzieje,ze jutro bedzie lepiej...Paula a jak Tobie minol dzien?🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey 🖐️ mialam ataki i myslalam,ze zwariuje :( Dzisiaj zostalam praktycznie zmuszona do wyjscia i tez nie najlepiej sie czulam :/ Wogole ta sennosc mnie dobija :/ A jak tam u Ciebie?🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis sama poszlam do samego centrum miasta! Na terapie!! :D:D Co prawda jak doszlam nie moglam przez chwile dojsc do siebie,ale dalam rade! Bylam dzis tez na rozmowe o prace.... Iiiiiiiiiii mam ją!!! :D :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woooow :D no to super Paulinko! gratuluje ! Najwazniejsze ze dochodzisz do siebie i wszystko jest na dobrej drodze :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×