Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Akacjowa_Arabella

Jak zacząć zdrowo się odżywiać?

Polecane posty

Gość Kolra
Zdrowe odżywianie moim zdaniem to więcej warzyw,ryb, mniej mięsa, Więcej posiłków gotowanych , mniej smażonych. Posiłki gotowane pod ciśnieniem lub w parowarach zachowują wartości odżywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio66
polecam philipiaka. trzeba pamiętać, że kolor i kształt to tylko jedna strona medalu, druga - ta ważniejsza - to pytanie o trwałość i jakość garnka. Garnek ma bezpośrednią styczność z potrawami, które przygotowujemy do spożycia, dlatego rodzaj garnka wpływa również na nasze zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doriskova
Salony Philipiak to w jakich miastach można znaleźć? Chętnie przejrzę ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doriskova, salony stacjonarne z produktami marki Philipiak znajdziesz w największych miastach Polski: Warszawie, Łodzi oraz we Wrocławiu. Tutaj ich adresy: philipiaksalony.pl/jak-kupic Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacząć uprawiać ogródek, mięsko i jaja zamówić na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej.Przez miesiąc odchudzałam się samodzielnie, ale bez skutku;/ Nie wiedziałam co robię nie tak..... Natomiast od 2 miesięcy odchudzam się z dietetykiem i powiem Wam, że zrzuciłam już 7 kg:)Cieszę się ogromnie, bo dieta jest taka smaczna, że w życiu bym się nie spodziewała. Jadam zdrowe słodkości i pyszne obiadki. Wcale nie trzeba jadać do 18..... ja jem kolacje o 20 i chudnę. Gdybyście mieli ochotę to podaję nazwisko mojej Pani dietetyk, która układa jadłospisy online i jest super, jesteśmy w stałym kontakcie: Sylwia Sobczak-Piżuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrolinkka889
U mnie najlepszym sposobem na nauczenie się zdrowych nawyków żywieniowych okazało się zamawianie cateringu dietetycznego WygodnaDieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany dietetyczne oraz treningowe www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonala pomoc w drodze do osiągnięcia celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii zdrowej żywności, przypraw, to warto zwrócić uwagę na www.Aromatika.com.pl gdzie często zamawiam, zawsze szybka i bezpieczna przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana
Polecam także Wygodna Dieta, dzięki nim nauczyłam się zdrowo jadać, lepiej wyglądam i czuję się super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak popularność cateringów rośnie :) Ale co się dziwić, to naprawdę opcja idealna, nie tylko dla wygodnych i rozkapryszonych, ale przede wszystkim zapracowanych. Również catering polecam w przypadku chęci wprowadzenia zmian w nawyki żywieniowe, bo to dla mnie znaczy zdrowe odżywianie własnie, niekoniecznie diety, jako takie. Żyjemy w biegu, w stresie, nie mamy na nic czasu. Sama korzystam z macro bios bar, z uwagi na dbałość o BIO-produkty, z uwagi na pyszne dania, i indywidualne podejście do klienta, ale na rynku jest tego cała masa i na pewno każdy znajdzie dla siebie to, co mu najlepiej odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynikaa
Ja zaczęłam jeżdzić rowerem, odstawiłam biały chleb i już są pierwsze efekty. Na śniadanie jem owsiankę a na kolacje wafle ryżowe. W: https://kupiec.pl/produkt/wafle-ryzowe-naturalne/ mają różne rodzaje i smaki wafli, więc łatwo o urozmaicenie. Można je jeść z pastą warzywną, czy innym zdrowym dodatkiem, tak jak kanapki. Są lekkostrawne a zarazem zdrowe i pożywne, więc nie chodzę głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowieNajważniejsze
Kochasz swoje życie i troszczysz się o Twój styl życia. Ważne jest dla Ciebie zdrowie, wspaniałe relacje z ludźmi, fitness i chęć dobrego samopoczucia we własnej skórze. Podstawą zdrowego stylu życia jest: odnalezienie idealnej równowagi w swoim życiu i oczywiście zdrowej diety. Obejmuje ona różnorodne posiłki z owoców, chrupiących warzyw i dużą ilość wody. Jak wszyscy wiemy, zrównoważona dieta to jest to, co sprawia, że czujesz się naprawdę dobrze. Prawidłowy wybor żywności odgrywa ważną rolę w zbilansowanej diecie. W życiu pełnym pośpiechu nie zawsze łatwo jest zaplanować zakupy lub przygotować wyszukane posiłki. Dlatego potrzebujesz czegoś, co pasuje do Twojego trybu życia, co jest tak elastyczne, jak Ty. Praktycznym rozwiązaniem jest: Complete. Nasze produkty są optymalne dla osób będących stale w ruchu, uprawiających sport, podróżujących lub biorących udział w licznych spotkaniach. Nasze produkty dostarczą Ci ważnych składników mineralnych i witamin. Ponadto, są one szybkie i łatwe w przygotowaniu. Dzięki temu żadne kompromisy nie są konieczne. Więcej informacji zapraszam: aqws.00@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkannana87
Trzeba zacząć po prostu jadać lekko, mnie a częściej najlepiej 5 posiłków dziennie i efekty będą a i samopoczucie się poprawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafka45
Najgorzej zacząć i wytrwać potem to już z górki ja kupiłam sobie parowar i dzięki temu zaczęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysportowanakarla
Bardzo polecam Wam http://www.igortreneronline.pl/ dzięki niemu udało mi sie stworzyć idealna siebie. Ty też mozesz sie tego podjąć, pamietaj, że podstawa to dobry trener :)  dodatkowo organizuje On konkurs, w którym za najlepsza przemianę możesz wygrać aż 10 000 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zacząć ? Otworzyć szafkę i wyeliminować niezdrowe produkty - najlepiej od razu ale jeśli to problem to stopniowo: - cukier, -biała mąka, - wszelkie dosmaczane płatki śniadaniowe itp. czyli wszystkie produkty przemysłowo wysokoprzetworzone. W to miejsce wstawiamy: - naturalne, nieprzetworzone przemysłowo słody typu miód czy syrop klonowy ewentualnie ksylitol - ciemne maki, - platki owsiane, jaglane itp ewentualnie otreby i wszelkie bakalie w ich naturalnej formie, bez dosladzaczy czy jakiś poprawiaczy smaku. Czyli podstawa są produkty stworzone przez naturę ewentualnie minimalnie przetworzone przez człowieka jak np. maki żytnie czy ksylitol. Podobnie robimy z lodówka. Wywalamy wędliny, margarynę, owocowe jogurty czy serki smakowe. W to miejsce np. samodzielnie upieczone mięso na kanapki, masło, jogurt naturalny i biały ser. I dużo warzyw, z naciskiem na te sezonowe - lokalne i owoców. Z takich produktów uczymy się komponować posiłki pamiętając, ze każdy powinien zawierać warzywa a najmniej zdrowym sposobem obróbki cieplnej jest smażenie :) Warto dodać, ze zdrowe odżywianie a odchudzanie to dwie rożne bajki choć można je połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej skorzystać z porad dietetyka. Bo samemu można wybrać coś niewłaściwego. A tak dietetyk dobierze dietę, by była jak najbardziej skuteczna. Ja poszłam właśnie tym tropem. Długo szukałam dobrego dietetyka, aż wreszcie trafiłam na tę wyszukiwarkę: https://lepszytrener.pl/dietetyka Można w niej znaleźć także trenerów i instruktorów sportowych z całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprzez czytanie książek o zdrowiu, zdrowym jedzeniu, jaki wpływ ma jedzenie na nasz wygląd, choroby itd człowiek wtedy uświadamia sobie prawdę na te tematy i automatycznie zmienia swoje nawyki żywieniowe. Przynajmniej u mnie tak się stało. Znakomitą decyzją jest blendowanie. Zobaczcie sos z pomidorów Tu można obejrzeć: https://youtu.be/5HU0FaFI4qc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia550
Hejka zaczęłam prowadzić bloga może trochę nakreśli ci sprawę, jeżeli masz jakieś pytania czy chciałabyś pomocy w ułożeniu diety służę pomocą e-mail olakwiatkowska14033@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaBe84
Nie ma co skakać na głęboką wodę bo może się człowiek szybko zniechęcić. Pomóc może wyrabianie zdrowych nawyków, odstawienie słodyczy, czytanie składów produktów, zmiana jasnego pieczywa na ciemniejsze, odstawienie fastfoodów. Najlepiej po prostu założyć żeby dostarczać do oragnizmy jak najwięcej owoców i warzyw. W takim przypadku można pomyśleć o zamówieniu detoksu sokowego. Ja zamówiłam sobie ze sportfood tutaj jest ich strona: https://www.sportfoodsoki.pl/ i dieta trwała 3 dni ale zauważyłam sporą poprawę. Przede wszystkim czułam się zdrowiej, lżej i ładniej, bo zniknęły mi wypryski na twarzy. Taki detoks nie zaszkodzi a na pewno może zmotywować do zainteresowania się tematem oczyszczania organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elanika
Powiem tak, moim zdaniem trzeba najpierw zmienić myślenie. Poukładać sobie wszystko w głowie, dopiero później będzie można przejść do zdrowszego odżywiania. U mnie sprawdził się na początku catering http://almaverde.pl AlmaVerde - nadal zdarza mi się od nich zamawiać, szczególnie, kiedy brakuje mi czasu - ale już sama nauczyłam się wybierać w sklepie dobre, jak najmniej przetworzone produkty i coś sobie przygotowywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×