Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Akacjowa_Arabella

Jak zacząć zdrowo się odżywiać?

Polecane posty

Gość gość
Chwalę sobie dietę pudełkową, pozwoliła mi lepiej sobie dzień zorganizować, nie przejadam się, jem tylko to co rano dostaję w zestawie. Mam 5 posiłków, nie są duże, ale można się spokojnie najeść i najważniejsze, że takie mniejsze porcje są lepiej przyswajane przez organizm, można w bezpieczny sposób tracić na wadze. Te pudełka co ja kupuję są na stronie wygodnadieta.pl opisane ze szczegółami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkakitka
U mnie sprawdziła się dieta pudełkowa. Zamawiam ją na http://lunabox.pl/ i dzięki temu jem zdrowe, zbilansowane posiłki regularnie a to jest kluz do sukcesu, aby organizm dobrze funkcjonował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie wiesz jak zacząć się zdrowo odżywiać to warto zdecydować się catering dietetyczny jak np https://fitandeat.pl/ Dzięki temu dowiesz jak posiłki powinny być komponowane i przyzwyczaisz się do nowego jedzenia :) potem będzie już z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorris22
dieta pudełkowa to w dzisiejszych czasach najlepsze rozwiązanie.. ja też się skusiłam i od kilku miesięcy jadam z Mniam Mniam catering - myślę, że to co wyróżnia ten catering to to, że naprawdę dbają o swoich klientów, robią bardzo smaczne i zbilansowane posiłki po których widzę efekty i to barszo zadowalające więc myślę, że warto spróbować i przetestować na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na katering dietetyczny mogą sobie pozwolić tylko osoby co dużo zarabiają i nie mają rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clinic Food
Zapraszam na konsultacje dietetyczne on-line :) Ze mną nauczysz się komponować zdrowe posiłki, robić świadome zakupy i przekonasz się jak ważne są inne aspekty Twojego stylu życia takie jak sen i regeneracja czy odpowiednio dobrana aktywność fizyczna. Pomogę Ci uporać się z Twoimi dolegliwościami, a przez cały okres współpracy będziesz mógł liczyć na moje wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinnka33
Ja od niedawna zaczęłam się zdrowo odżywiać, dużo przydatnych przepisów i porad znalazłam na portalu http://www.zdrowyportal.org/ który poleciła mi znajoma. Zajrzyjcie bo faktycznie ciekawie piszą i jest wiele przydatnych informacji w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula

Indeks żywieniowy nie mylić z glikemicznym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasdlaciebie

Cześć,

zapraszam Was na nowe forum poświęcone ekstremalnemu zrzucaniu wagi ;)

Forum jest darmowe i wolne od reklam suplementów i innych

Zarejestrować się może każdy kto interesuje się tematyką odchudzania

Można prowadzić swój dziennik odchudzania

Forum opiera się na zasadzie grupy wsparcia

Każdy Użytkownik może dodać swoją wagę i cel jaki chce osiągnąć istnieje możliwość komentowania postępów innych odchudzających się dodawania swoich diet i ćwiczeń

oto link:

http://www.ekstremalne-odchudzanie.oxn.pl

 

Po przyjęciu na forum, zyskasz dostęp do działów takich jak
- Dzienniki odchudzania
-Diety
-Co robić by pokonać głód
-Co zrobić gdy nadchodzi WILCZY NAPAD
-Dlaczego warto być szczupłą osobą
-Najlepsze Ćwiczenia
-Zdrowe Przepisy
-Niskokaloryczne Przepisy
-Filmiki i Zdjęcia motywacyjne
i wiele innych

 

Po rejestracji na forum działa czat także można pogadać też o wszystkim i o niczym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić  Posiłki różnorodne i zbilansowane. Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Długo nie potrafiłam ograniczyć śmieciowego jedzenia.... Dopiero pomoc dietetyka okazała się u mnie na wagę złota. Cieszę się, że mój lekarz wysłał mnie do dr. Kostrzewy w Multimedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 5.03.2019 o 09:11, Gość gość napisał:

Długo nie potrafiłam ograniczyć śmieciowego jedzenia.... Dopiero pomoc dietetyka okazała się u mnie na wagę złota. Cieszę się, że mój lekarz wysłał mnie do dr. Kostrzewy w Multimedzie. 

Czy pani dr skierowała cię na jakies badania? Czy to same porady dietetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Czy pani dr skierowała cię na jakies badania? Czy to same porady dietetyczne?

To i to. generalnie na jednej wizycie się nie skończy. Sama potrzebuję kontroli, więc taka pomoc dietetyka jest u mnie na wagę złota. Poza tym wolę się konsultowac czy dobrze postępuję z dietą. W Multimedzie jest to możliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

Mnie diety mega ograniczały. Często wyjeżdżam w delegacje, nie ma mnie w domu, nie mam jak gotować wtedy. Dlatego staram się tak często jak tylko mam czas uprawiać sport, ograniczam słodycze, jak jem poza domem to w miarę zdrowe posiłki. Natomiast najwygodniesze i tez mega zdrowe są dla mnie soki i diety sokami. Gotowe soki wyciskane metodą cold press są mega pożywne, wygodne i zdrowe. Soki znalazłam na nuja.pl - naprawdę oczyszczają, sprawdząją się na detoks i jako zdrowe posiłki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriella55

Przeczytałam jakiś czas temu, że jak się ma rozregulowane hormony powinno się ograniczyć spożywanie pewnych produktów. W życiu bym nie przypuszczała, że to może mieć jakiś związek z tym. Zobaczcie jak szczegółowo tu wszystko opisali http://ovarin.pl/dietetyk-radzi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. 
Serdecznie mogę polecić :) Posiłki różnorodne i zbilansowane.


Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, 
dobierana pod twój typ metabolizmu, 
a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Jeżeli chcesz spróbować to zapraszam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   


www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość classic

zdrowe oodżywianie jest teraz bardzo w trendach i mi to na maxa odpowiada. Dzięki temu takie firmy jak np. Putka dają fajną alternatywę osobom odchudzającym się - możesz jeść Bio pieczywo i chudnąć a nie zapychać się białym i tyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka

z tą putką to prawda - ja sobie nie wyobrażam diety bez pieczywa. Po prostu nie. Za namową pryzjaciół przekonałam się do rzeczy bio, w tym do tego biochleba od putki i działa 🙂 mniej jem a czuję się lepiej odżywiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesa
Dnia 17.05.2019 o 18:04, Gość lilka napisał:

z tą putką to prawda - ja sobie nie wyobrażam diety bez pieczywa. Po prostu nie. Za namową pryzjaciół przekonałam się do rzeczy bio, w tym do tego biochleba od putki i działa 🙂 mniej jem a czuję się lepiej odżywiona

ja od putki jem chleb dla diabetyków bo ma niski ig to tez w odchudzaniu pomaga bo czlowiek sie czuje dluzej najedzony, moze taka niewinna porada sie wydaje ale serio pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebrin

ja piję sycące soki i dostarczam mnóstwo witamin. Po chlebie czuję się zapchana dlatego wolę pić soki owocowe. Robię sobie takie kilkudniowe oczyszczanie. Zamaiwam soki z nuja.pl na detoks i po kilku dniach organizm od razu lepiej pracuje, cera jest promienna, ja się czuję lekko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka89

tu jest fajna dieta rozpisana przy rozregulowanych  hormonach , warto poczytać i zaczac dbać o siebie http://ovarin.pl/dietetyk-radzi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja zdecydowałem się na dietę online od zkaloriami.pl i bardzo szybko zgubiłem brzuszek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Nie jest to łatwe dla osoby, która nigdy się nie interesowała co jeść a czego nie. Zawsze jadłam co chciałam o nieregularnych porach nie wazne było czy to dzień czy noc jadłam co chciałam. W końcu moje zdrowie trochę się pogorszyło i musiałam zacząć się pilnować. 

Trochę podniósł mnie na duchu chłopak z facebooka z profilu Niebrzuszek, bo bez kolryzowania o dietach itp mówił jak sam schudł. Polecam zoabczyć może ktoś jak ja walczy z niechcianą nadwagą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najważniejsze jest znalezienie sprawdzonych sklepów, które oferują zdrowe produkty. Ja polecam wam przyjrzeć się ofercie sklepu internetowego diogra.pl Oni sprzedają zdrowe produkty orkiszowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najważniejsze jest znalezienie sprawdzonych sklepów, które oferują zdrowe produkty. Ja polecam wam przyjrzeć się ofercie sklepu internetowego diogra.pl Oni sprzedają zdrowe produkty orkiszowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

U mnie zdrowe odżywianie zaczęło się dopiero od zakupu diety pudełkowej wygodnaDieta i nie zaluje. Lepiej się czuje i mam więcej energii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×