Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Akacjowa_Arabella

Jak zacząć zdrowo się odżywiać?

Polecane posty

Gość lolitka

Każdy kto się intersuje choć trochę dietą, dobrym żywiniem wie, że dr Dethloff ma BAAARDZO dobre badania w tej sprawie. Czy to dla dzieci, sportowców czy nawet osób chorych! Ja się o tym przekonałam, gdy moja mama poszła na badania ( przewekle biegunki ) i momentalnie znów jej nastroj do zycia sie zmienił! Poznała, ze fruktoza, jest dla niej nie dobra! Od momentu wdrozenia diety bez fruktozy, biegunek nie ma! Taka głupota, a tak psuje zycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najprostszy sposob to pudelka! ja zamawiam od wygodnadieta - glownie dlatego ze chcialam zrzucic kilka kg, ale gotuja swietnie, duzo warzywek i owocow, czuje sie duzo duzo lepiej na tej diecie i mam pewnosc ze odzywiam sie teraz zdrowo! i chodne! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie git jak wprowadza nowe drożdże Yarrowia Lapolityca do żywności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zaczęłam jeść wiecej owoców i warzyw a do tego nieprzetworzona żywność. no i wprowadziłam do diety soki sportfood - bo są sycące i mają sporo wartości odzywczych! jestem bardzo z nich zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdrowe odżywianie to temat dość mocno popularny w dzisiejszych czasach. Nie ma się co dziwić bo duża część społeczeństwa ma problemy ze zbędnymi kilogramami. Moim zdaniem trzeba zmienić radykalnie nasze przyzwyczajenia odnośnie tego co jemy na codzień. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy ile jest cukru chociażby w szklance popularnego napoju. Polecam znaleźć sobie odpowiedni materiał na ten temat. Słodycze można bardzo łatwo zamienić na owoce suszone, które są o wiele bardziej smaczne i zdrowe. Dobrze też znaleźć swój ulubiony sklep ze zdrową żywnością jako główne źródło zaopatrzenia. Z tego co się orientuję to największy wybór znajdziemy tutaj - https://smakidiet.pl/  W sieci jest także cała masa blogów z przepisami na zdrowe potrawy, zacznijmy je w końcu wykorzystywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdrowa dieta to taka która jest dobra dla ciała oraz dla psychiki. Czyli staraj się jeść zdrowo, ale jak będzie pokusa to się nie powstrzymuj. Najważniejsze jest pilnowanie kalorii. No i regularne ćwiczenia, może być nawet spacer 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dziewczyny jak wy dajecie radę ze zdrowym odżywianiem teraz, pracuję zdalnie a mam jeszcze mneij czasu niż jak pracowałam w biurze. Obiad jem zazyczaj koło 18tej, w ciągu dnia zaczęlam pić shaki fitMe, można jako 1-2 posiłki wypić i nie rzucam się tak na jedzenie wieczorem, pomaga mi to utrzymać sylwetkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma OrzeszkoweLove powstawała z pełną świadomością tego jak wielki wpływ na człowieka ma zdrowe odżywianie. Orzechy dostępne w naszym sklepie są sprowadzone z najlepszych upraw w Ameryce Północnej po czym są poddawane procesowi prażenia. Proces prażenia sprawia że orzechy pozostają pełnowartościowymi przekąskami, dodatkowo prażenie znacząco podnosi walory smakowe, poprzez wzmocnienie smaku, koloru, poprawę kruchości i chrupkości. Orzechy oraz pestki dyni są jedną z najzdrowszych i pełno wartościowych przekąsek! W naszej ofercie posiadamy orzechy nerkowca, orzeszki ziemne, pistacje oraz pestki dyni. Stawiamy na produkty najwyższej jakości co przekłada się na smak Naszych produktów! Kup teraz i ciesz się pysznymi zdrowymi przekąskami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×