Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MistrzyniDance

ŚŁub cywilny, jaka sukienka?

Polecane posty

Gość sdsdsdsdsdsd
lustra* paskudna serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musi sie wam podobac, wazne ze mnie i mojemu mezowi sie podobala :) poza tym to nie jest halka, moze tak na zdjeciu wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdor***
no, tak wygląda, bez ściemy, moja sunia śpi w niemal identycznej i bynajmniej to nie jej ślubna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dajcie jej sposkoj
oj dajcie jej spokoj, sukienka jak sukienka, najwazniejsze ze jej sie podobala! dlaczego uwazacie ze nie mozna zalozyc spodni? przeciez ma do tego prawo, nie ma nigdzie wypisanych zadnych wytycznych, jak ma wygladac stroj slubny... najwazniejsze zeby sukienka byla ladna i dosc skromna - nie ma chyba nic gorszego od wielkich sukienek w stylu bezy z milionem kokardek, brokatu, cekinow i koronek - widzialam kilka takich i przyznam ze wygladaly tandetnie... zalezy jaki masz kolor wlosow, odcien skory - dobrze by bylo wybrac najpierw odpowiedni kolor, w ktorym dobrze wygladasz, a wtedy uda sie cos dobrac na forum ;) aaa i jeszcze jedno - czy chcesz ta sukienke pozniej wykorzystac i nosic na jakies inne wydarzenia, czy to tylko taka jednorazowa ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MistrzyniDance
Chcę wykorzystać później, mam czarne włosy. Marzę o czerwonej sukience, ale nie mogę znaleźć odpowiedniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prrrrrrrrrrr
Matko!!!!! Ta fioletowa to istna koszula do spania, nie wierzę że na ślubie coś takiego można mieć? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze sie znajda jakies pomaranczowe zazdrosniki, ktore pod pomaranczka sie ukrywaja i pluja jadem - jeszcze raz do zanotowania - moj slub, moja sukienka, moj wybor :))) Mistrzyni dance a kiedy masz? Z sukienka to tak jak z facetem, odkryjesz wlasciwa w najmniejoczekiwanym momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MistrzyniDance
Za 2 tygodnie!!!!!!!!!!!!! :( Chyba nie zdążę nic znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsdsdsdsd
hahahah tak zazdroscimy ci ze wygladalas jak glupia na wlasnym slubie :D aż dziw, że przyszly mąż pozwolil ci w tym isc do urzedu :D ale pewnie ludzie mieli z ciebie jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dajcie jej sposkoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujjjj to faktycznie malo czasu.... internet jest fajny ale troche malo czasu zeby odeslac w razie czego...wiec chyba tylko sklepy ci pozostaly...musisz zrobic rundke po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdsdsdsdsdsd nie bede sie z Toba wdawac w dyskusje, bo nie warto, pewnie jestes mala grubasna pokraka i przyszlas sie na forum powyzywac wiec prosze bardzo, najwazniejsze zeby ci ulzylo :) niestety durnych ludzi jest pelno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsdsdsdsd
super figury to ty tez nie masz salchicha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsdsdsdsd
a co ci legginsy przeszkadzają skoro na wlasny slub przyszlas w halce? nie kumam :D buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dajcie jej sposkoj
fajna ta stronka, zwlaszcza ta w ostatnim poscie, ale obawiam sie ze nie zdazy jej dojsc jak spub za 2 tyg...no i co zrobic jakby nie pasowala? dlatego chyba tylko sklepy pozostaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsdsdsdsd
salchicha nie martw sie, ona sobie rade da, zawsze moze isc w koszulce nocnej hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dajcie jej sposkoj
no wlasnie problemem jest tylko czas... ostatnie linki to ciuchy z zary i top shopu - specjalnie je podrzucilam, bo w polsce je dostanie raczej w sklepach ;) patrzylam tez na h&m i reserved, ale czerwonych to tam nie uswiadczy... no faktycznie, autorce zostaje chyba tylko bieganie po sklepach, chociaz pamietam ze jak mialam studniowke i potrzebowalam na ostatnia chwile sukienke, to krawcowa uszyla mi ja w zaledwie pare dni - ale to byla znajoma i mieszkala obok, wiec nie bylo z tym problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dajcie jej sposkoj
ej pomaranczko, daj dziewczynie spokoj - ja wiem ze jestes jakims zazdrosnym frustratem, ktorego nikt nie chce, ale jej sie ta sukienka podobala, wygladala w niej ladnie i jest szczesliwa, wiec spadaj stad i doluj sie w samotnosci w swoim pokoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsdsdsdsd
oj tak zazdroszcze jej bezguścia, że poszla na slub w halce, normalnie zżera mnie zazdrosc hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsdsdsdsd
no tak ta halka byla pewnie z ZARY buhihihihihih, przeciez ona nie poszlaby na slub w czyms tanim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samuelitanka
sdsdsddsd ale ty jestes bezmozgim prymitywem, tutaj jest temat o sukienkach wiec wypierdalaj stad bo ty sukienki slubnej nigdy w swym zyciu nie ubierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety na forum pelno jest takich prymitywek, pewnie jest straym grubym wielorybem i zazdrosci, bo jej nikt nie chce :) Salchicha mnie sie bardzo podoba, fajna bo moza ja jeszcze np na sylwestra wykorzystac lub gdzies na jakies party :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dzieki, ale ja sie przeciez tym prymitywem nie przejmuje wcale, najlepiej nie zwracac uwagi, nikt jej nie chce i zazdrosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KWIATOWA ŁĄKA

×