Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

zdesperowana kobieta niema czym sie zajac pewnie nikt jej nie lubi:( czytalam ja na innym forum dziwna i dziwne wypowiedzi ma wogle dziwny typ i cigle siedzi w necie nawet o 4 rano cierpi na besennosc bidulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... hehe ........
l z I hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... hehe ........
zaraz zrobię bombardowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... hehe ........
wiecie co ja nie wierze w to ze to Uboga robi,Raczej jakis gimnazjalista sie tu niezle bawi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... hehe ........
motorolka jesteś pewna na 100 % że to uboga? ale na 100 %?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... hehe ........
widac ze ten wpis z godz. 23:30 pisze ktos kto zamiast 0 wpisal O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... hehe ........
Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Wykup reklamę na Kafeterii Forum - strona główna Po 30-tce (Życie dojrzałe) Spis tematów | Dodaj nowy temat | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam poprz. | 1 88 89 90 22:41 [zgłoś do usunięcia]aniulka0909 a teraz uboga pocałowac mnie w d**e mozesz jesli podszyjesz się pod nowego nicka to bedzie znaczyło ze jestes popie**olona zapamiętaj sobie jedno- ja za wygraną nie dam 22:43 [zgłoś do usunięcia]lo Asz ka dziewczyny, kurczę, ale kiszka A taki fajny topic był... A ja się można podszyć pod czarnego nicka? Bo wydawało mi się, że nie mozna? 22:44 [zgłoś do usunięcia]aniuIka0909 no i co babciu? Pod ten nick nie umiesz się podszyć? Zatkało kakało? Ze mną nie wygrasz!!! Całuj w d**ę psa!!! 22:49 [zgłoś do usunięcia]aniulka0909 od godziny 22:29 -pisze juz uboga podszyta pod moim nickie nie wiem ale chyba tej kobiecie sprawia przyjemnośc to co robi bo innego wytłumaczenia na to nie znajduję.... smutne - zrozumiałabym jakąś nastolatkę ale kobieta grubo po 40-stce tak się nie powinna zachowywać , chyba to o czymś świadczy prawda???? Myślisz ,ze ktoś Ci uwierzy???? Myslisz,ze ja bym o sobie takie głupoty pisała?. ze jestem taka czy inna, myslisz ze ktos uwierzy w to ze teraz na tym topiku gdzie nikt juz nie pisze prawie -bo ty ten topik zabiłas swoimi wulgaryzmami wyznawałabym coś takiego ,ze mąż mnie uderzył??????? normalnie trzeba mieć nierówno w głowie zeby tak robić ..... a jak chcesz to pisz sobie te bzdury-mnie nikt nie zna tutaj a Ciebie ja znam i mam ta przewagę, chcesz to ci wystawię taką opinię wśród rodzinki i sąsiadów ze ci się odechce robic tego co robisz.... annadaniella ---Ty wiesz ze to ta uboga wypisuje wszystko, bo widzisz pod ciebie tez się podszyła i pisała głupoty, podejrzewam,ze wczesniej miała mojego nicka u siebie i sobie go łatwo zaczerniła .... 22:51 [zgłoś do usunięcia]aniuIka0909 22:41 - toteż podszyw 22:53 [zgłoś do usunięcia]aniulka0909 no widac można bo udało jej się to po raz drugi- więc ja tutaj juz sobie daję spokój i nie będę pisała bo to nie ma sensu ale uboga przesadziła ............ zabiła topik trudno-przykro mi i przepraszam za nią ..... annadaniella ,dzięki -fajnie mi się z Tobą pisało 22:55 [zgłoś do usunięcia]annadaniela1 żegnaj motorolka Niech Bóg ma Cię w opiece 23:05 [zgłoś do usunięcia]ta co nie lubi ubogiej Pod annydanielli widzę też się podszyła 23:05 [zgłoś do usunięcia]ta co nie lubi ubogiej to ja Twoja motorolka i aniulka0909- podzyj się pod nowego ncka uboga- 23:09 [zgłoś do usunięcia]ta co nie lubi ubogiej no co nie podszyjesz się już uboga? annadaniela-----trzymaj się , nie wierz w nic głupiego co ta uboga -chora psychicznie kobieta napisze,wiesz ,ze cię polubiłam tutaj i nic pod twoim adresem bym nie napisała nigdy ,jak coś przeczytasz to bądź pewna że to ona napisała pod moim nickiem- to ja motorolka i aniulka0909....trzymaj się ciepło 23:12 [zgłoś do usunięcia]ta co nie Iubi ubogiej trzymajcie się ciepło... kocham was tylko nie kocham Ubogiej. zaraz się wyloguję i wejdę znowu na innym nicku żeby ta szmata nie zdążyła się podszyć. Mogę tak robić przez całą noc 23:16 [zgłoś do usunięcia]ta co nie lubi ubogiej no tak jak myslałam tu też się podszyła- ok widze ze frajdę ci to sprawia mi tez cos sprwai -ale na pewno nie będę używała wulgaryzmow na kafeterii, kazdy wie ze ty to robisz uboga ale krewna i to jest do rozpoznania ze to ty się aktualnie podszywasz hehehhe przykre i smutne swoją drogą, przydałoby się zebyś sobie drzwi odmalowała wejściowe w domu, bo taki duzy dom a taki brzydki kolor drzwi macie.... pozdrawiam Motorolka 30-aniulka 0909 czy jak tam wolisz 23:23 [zgłoś do usunięcia]ta co nie Iubi ubogiej no i ...cisza zostałaś zdemaskowana mam niezbite dowody że to Ty się podszywałaś i rano idę z nimi na policję 23:26 [zgłoś do usunięcia]martusia80 hej 23:27 [zgłoś do usunięcia]lo Asz ka hej Martusia. Widzisz co się dzieje? 23:29 [zgłoś do usunięcia]martusia80 przerabisz literke i mozna sie przyjrzec i wiadomo ze to ty krowo he kłaniam sie annadaniela 23:30 [zgłoś do usunięcia]martusia8O ty stara krowo żywy trupie pod piędziesiątkę zaczerń się pode mnie no zaczerń Bóg Cię ukaże 23:30 [zgłoś do usunięcia]......... hehe ........ czaję zauwazyłam 23:31 [zgłoś do usunięcia]......... hehe ........ jak na kurę domową jestem całkiem bystra 23:32 [zgłoś do usunięcia]martusia80 zdesperowana kobieta niema czym sie zajac pewnie nikt jej nie lubi czytalam ja na innym forum dziwna i dziwne wypowiedzi ma wogle dziwny typ i cigle siedzi w necie nawet o 4 rano cierpi na besennosc bidulka 23:32 [zgłoś do usunięcia]......... hehe ........ l z I hehe 23:32 [zgłoś do usunięcia]......... hehe ........ zaraz zrobię bombardowanie 23:32 [zgłoś do usunięcia]......... hehe ........ uwaga zaczynam srać na topik 23:34 [zgłoś do usunięcia]......... hehe ........ wiecie co ja nie wierze w to ze to Uboga robi,Raczej jakis gimnazjalista sie tu niezle bawi i tyle 23:34 [zgłoś do usunięcia]martusia80 przerobilas " 0 " pobawimy sie ale jutro bo do pracy ide musze sie wyspac 23:35 [zgłoś do usunięcia]......... hehe ........ motorolka jesteś pewna na 100 % że to uboga? ale na 100 %? 23:36 [zgłoś do usunięcia]......... hehe ........ tak wygląda sranie na topiku poprz. | 1 88 89 90Strony tematu: Odpowiedz na ten temat używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty 1999-2011 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... hehe ........
Dziwna byla ta uboga,ale z tego co zauwazyłam to na kafe dzieciaki tsakie podszywy robia. Na innych tematach identycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... hehe ........
Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Wykup reklamę na Kafeterii Forum - strona główna Po 30-tce (Życie dojrzałe) Spis tematów | Dodaj nowy temat | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam 1 2 3 91 | nast. 12:30 kiedyśbyłam inna j.w chętnie sobie z kimś pozrzędzę 13:44 [zgłoś do usunięcia]v34 a czemu masz nik że byłas inna? dobra jestem w łózku ...mogę w nim spać godzinami 16:49 [zgłoś do usunięcia]L. Ja też sobie pozrzędzę....mam 31 lat i rozstałem się z kobietą i mnie krew zalewa :/ zaczynać znowu wszystko od początku, łowy , podchody.....mierzi mnie to, bawiło mnie to gdy miałem dwadzieścia parę lat nie teraz....yhhhh jest nerwa 17:31 [zgłoś do usunięcia]morza szum Hm...ja też pozrzędzę, chociaż zrzędliwa nie jestem 18:07 [zgłoś do usunięcia]romantyczna z natury dolaczam do zrzedliwych. w pracy szef ciagle o cos sie czepia, pogoda taka ze sie w okno patrzec nie chce, chlopa brak , kasy brak, hunmoru brak, perspektyw brak. 18:11 [zgłoś do usunięcia]tajemnica_on a mi nie układa się z dziewczyną Wenn ist das Nunstck git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! 18:11 [zgłoś do usunięcia]morza szum A mi po wakacjach nic się nie chce jeszcze Jakaś taka sentymentalna się stałam i jesień niedlugo, nie wyrobię 19:11 [zgłoś do usunięcia]ślepa w wyborze spalił mi się włącznik w lampce a ten..... ehhh :/ mówi żebym mu nie truła bo mam przecież światło z sufitu - no i co? mam ch*j nie gały bo ch*jowo wybrały 19:25 [zgłoś do usunięcia]ja tez bede zrzedzic kiedys bylam fajna laska.najpierw w liceum, potem na studiach - najladniejsza w grupie. do tego sie uczylam. na dyplomie mam piatke. dzis jestem bezrobotna, bije sie o prace w centrum handlowym, gdzie zreszta pracowalam przez ostatni rok... no i jestem gruba. ludzie mnie nie poznaja na ulicy... sa tez dobre rzeczy w moim zyciu. mam meza i dziecko,ktorych bardzo kocham. no ale ja czuje sie niespelniona. kiedys myslalam, ze cos osiagne, jednak zycie zakpilo sobie ze mnie. 19:57 [zgłoś do usunięcia]kopiarka Fajnie też pozzrzędzę.Stary ramol ze mnie a d**ensje bardzo mi się podobaja.Cholera trzeba będzie zarwać jakąś tylko,która się połakomi na rajfura zrzedliwego.Potem juz będzie z górki.Tylko najpierw trzeba osiągnąc te górke 20:14 [zgłoś do usunięcia]morza szum Nooo dla jednych moze stary ramol, a dla innych nie Nie pekaj 20:19 [zgłoś do usunięcia]L. A ja właśnie kupiłem sobie czekoladę i mi nie smakuje...pączek też jakiś taki do d**y...ogólnie w Tv pier...olą o polityce, nie leci żaden fajny film....Aha zrzędzę jeszcze bo nie byłem na urlopie w tym roku... 20:57 [zgłoś do usunięcia]Sara3737 Czy Wy macie po 100 lat, to wam współczuję , wiek robi swoje Bije zegar godziny,my wtedy mawiamy: " Jak ten czas szybko mija" - a to my mijamy. Sztuka życia, to sztuka unikania cierpień. 21:01 [zgłoś do usunięcia]L. 100 nie, ale pozrzędzic zawsze można... 10:04 [zgłoś do usunięcia]kiedyśbyłam inna oj myślałam wczoraj ,ze nikt się nie odezwie a tu tak fajnie zrzędliwie się zrobiło Odpowiem najpierw na pytanie v34 dlaczego taki nick..mh bo to prawda.Kiedys bylam fajną dziewczyną, z mega poczuciem humoru, lubiacą fajna zabawę, ludzi ,z wielkimi planami a co tu mamy....babę 39 lat która zakłada topik dla zrzędzących Tzn wszystko mnie wkurza a najbardziej mąż MMMEEEEGGGGAAAAA zrzęda który z każdym dniem zabija moją radość życia...mąż który się o wszystko czepia....wkurza mnie brak pracy jaka bym chciała....wkurza mnie ,że się rozleniwiłam i nie chce mi się wychodzić z domu, wkurza mnie durna teściowa ze swoimi durnymi tekstami, no i wkurza mnie córka dojrzewająca nastolatka bleeee do bani to wsjo.Uroczo pozrzędziłam 10:09 [zgłoś do usunięcia]kiedyśbyłam inna w czerni mi lepiej 10:09 [zgłoś do usunięcia]kiedyśbyłam inna oj nie lepiej....przecież się kurnia zaczerniałam 10:11 [zgłoś do usunięcia]poprosze o numer kiedys bylam inna- zrzedzaca baba haha , no ja tez sie przylaczam, 31 latka, znudzona zyciem juz troche ciagle to samo, praca durna nudna, siedze a raczej przysypiam za biorkiem, szef wkorzajacy, do tego robia remont na gorze wszedzie az huczy od wiertarek naprawde szalu dostaje. 10:19 [zgłoś do usunięcia]kiedyśbyłam inna kontrol czy jestem czarna.........teraz wkurzam sie na kafe .......poproszę o numer-mam ciut lepszy dzień więc moze mniej zrzędzę ale ogólnie to nie mam komu czasem poryczeć w rękaw dlatego ten topik 14:12 [zgłoś do usunięcia]kiedyśbyłam inna dzień leci a wy nic nie macie do zrzędzenia.....chyba bedę musiała prowadzić zrzędliwe monologi....może założyć bloga zrzędy..........mh 14:39 [zgłoś do usunięcia]ślepa w wyborze no i luby mój lampki mi nie zrobił więc wzięłam do pracy - mamy fajnego informatyka facet zna się na rzeczy - ahhh gdyby nie mąż.... - a że z jego pokoju dobiega od jakiegoś czasu fonia z Pingwinów z Madagaskaru to się pewnie chłopina nudzi ui ogląda na YT no i coś tam porobił i lampka działa - ale będzie mężusiowi wstyd jak mu powiem - swoja drogą to mi tez wstyd żebym mając męża musiała M prosić w pracy żeby mi lampkę zrobił 22:23 [zgłoś do usunięcia]L. Oj wstyd Aleeee ja tez mam popsutą lampkę miałem ją wysłać w czerwcu do sprzedawcy do wymiany i do dziś leży w pudełku nie wysłana....Gdyby nie to, że to jakiś dotykowy bajer to byłaby już naprawiona. Z drugiej strony z drugiej strony łóżka już nikt nie śpi, więc może leżeć dalej w kartonie i czekać na następczynię... 07:59 [zgłoś do usunięcia]kiedyśbyłam inna ślepa w wyborze -ciekawa jestem co mąż na tą lampkę? Ja zazwyczaj nie mogę się nic doprosić bo zabiera sie za coś miesiąc a ja lubię juz natychmiast.Kończy sie to tym ,że biorę śrubokret i inne dziwne rzeczy i sama się za to zabieram .Nie koniecznie to zrobię ,ąle wtedy on się czasem za to weźmie.Wtedy zaczyna k...a, kur...a i tak dziamocze przy tym a mnie szlag trafia. L- no i ta lampka ma leżeć posuta i czekać na następczynię 10:36 [zgłoś do usunięcia]ślepa w wyborze kiedyś inna - a daj spokój jest żałosny, wczoraj nawet nie zauważył więc mu mówię dzisiaj rano: - nawet nie zauważyłeś że lampka już działa - zrobiłam sama (takie kłamstewko żeby mu w jaja poszło ) - szkoda, że nie kupiłaś hochlanda, ale dobra może być też zwyczajna - mówiłam do Ciebie o lampce - aha , aha....no fajnie, fajnie, słuchaj ja będę dzisiaj później .... szykuje mu malowanie kuchni za jakiś tydzień - i już myślę, żeby wyprowadzić się na 2 do matki bo pewnie tyle mu to zajmie informatyk poczuł się urażony dzisiaj na mnie jak mu chciałam dać kawę - chyba jakiś chory i nie pije bo kawy to mu zawsze brakuje i żebrze po wydziałach - hm..... chyba go na piwo zaproszę - ciekawa bo lubię z nim ostatnio przebywać bardziej niż z mężem - szykuje mi eis chyba kryzys w małzuństwie 10:43 [zgłoś do usunięcia]orzech..twarrdy a ja przechodze kryzys wieku średniego Narzekam tu notorycznie na kafe, teraz siedze na urlopie, ale i tak wrócę do pracy a tam szefowa pyszczy, krytykuje wszystko się czepia , w domu mnie obsobaczy matka a ja mam doła, że przez zawirowania na rynku pracy nawet ugotować porządnie nie umie. Nie miałabym zresztą siły. Mam kryzys 11:06 [zgłoś do usunięcia]ślepa w wyborze kiedyś inna - ja tez lubię natychmiast, ale z moim podobnie jak i z Twoim najpierw długoterminowe przygotowania orzech..twarrdy - kurna chyba tez go mam 11:11 [zgłoś do usunięcia]orzech..twarrdy najgorsze, ze ja zrzędzę permanentnie. Jak taka biurrrwa W pracy mi kolezanki powiedzialy"co ona sie tak tylko Ciebie czepia" (szefowa) Wiecie, jak ja sie czuje? Co z tym mozna zrobic? 11:16 [zgłoś do usunięcia]L. Babyyy co wy z tymi kryzysami Chyba Was trzeba w jakieś obroty wziąć 11:35 [zgłoś do usunięcia]ślepa w wyborze orzech..twarrdy -- no ja Ci nie poradzę sama mam 2 szczeble nad sobą i z jednym (kobieta) tez różnie (częściej gorzej niż lepiej) to bywa a 2 (najwyższy) to facet i tu już jest lepiej - dlatego uważam że z facetami jako przełożonymi jest prościej się dogadać L - gdybyś był babą to byś wiedział co to kryzys - zacytuje mojego informatyka M : - ooo widzę u Was znowuż karuzela nastrojów, to nara - dzisiaj usterki załatwiamy telefonicznie 11:40 [zgłoś do usunięcia]ślepa w wyborze kwoli wyjaśnienia - nie miałam na myśli co miesięcznych wahań temperatury - bo tu jak wiadomo jest różnie 11:48 [zgłoś do usunięcia]kurkawodna! A mnie to już chyba nawet słońce nie cieszy, wszystko do bani.Dziś nawet włosy nie współpracują..... 1 2 3 91 | nast. Strony tematu: Odpowiedz na ten temat używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty 1999-2011 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... hehe ........
Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Wykup reklamę na Kafeterii Forum - strona główna Po 30-tce (Życie dojrzałe) Spis tematów | Dodaj nowy temat | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam poprz. | 1 87 88 89 90 91 | nast. 20:31 [zgłoś do usunięcia]annadaniela1 a ja bede pluła bo to nie moj poziom!!!!!!!!!!!!! niewiesz to sie nie wypowiadaj nie ktorzy sie nie szanują i nie szanują na szacunek 20:32 [zgłoś do usunięcia]annadaniela1 NIE zasługują na szacunek 20:37 [zgłoś do usunięcia]motorolka30 annadaniella----ten topik jest po to żeby sobie pozrzędzić, wyżalic się - a wiadomo, że jak się wyrzuci z siebie co na sercu lerzy to człowiekowi lzej się robi i bardzo dobrze,ze taki topik istnieje... Nie ma ludzi idealnych i każdy ma jakieś słabości a wiadomo że dom kościołem nie jest u nikogo i w każdej rodzinie sa jakies niesnaski- Grzechu wielkiego nie popełniłaś hehehhe, żeby tylko takie grzechy ludzie mieli to było by dobrze Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem he he he mysle że takich tutaj nie znajdziemy , choć kto wie ...... 20:38 [zgłoś do usunięcia]motorolka30 annadaniella----ten topik jest po to żeby sobie pozrzędzić, wyżalic się - a wiadomo, że jak się wyrzuci z siebie co na sercu lerzy to człowiekowi lzej się robi i bardzo dobrze,ze taki topik istnieje... Nie ma ludzi idealnych i każdy ma jakieś słabości a wiadomo że dom kościołem nie jest u nikogo i w każdej rodzinie sa jakies niesnaski- Grzechu wielkiego nie popełniłaś hehehhe, żeby tylko takie grzechy ludzie mieli to było by dobrze Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem he he he mysle że takich tutaj nie znajdziemy , choć kto wie ...... 20:39 [zgłoś do usunięcia]annadaniela1 moja tesciowa doskonale wie co o niej mysle ------ale czy rozumie nie sądze jest za głupia --ona tylko zastanawia sie jakiego faceta wyrwac solarka ubrac sie i poswirowac A MA JUZ 60 LAT ---DZIECI JĄ KOMPLETNIE NIE INTERESUJĄ I RODZINA ......znikała na dłuuuugie tyg .....wyrzucili ja z mieszkania za dług.... za nie spłacone kredyty byla scigana ,,nawet u mnie byla opieka społeczna przez przez tą pustą lafirynde ........ kobinatorka nie zła . 20:47 [zgłoś do usunięcia]motorolka30 BartSimson ----ja też dziś się wyklęczałam w kościele hehehe ,to chyba wiem o czym piszesz masz rację zrobiło się jaśniej i milej na kaffe Tylko ktoś tu sobie wymyśla nowe nicki i myśli ze jest taki sprytny .... cuż, niech się bawi jak tak lubi 20:59 [zgłoś do usunięcia]annadaniela1 Motorolka masz racje a ja nie jestem w stanie napisac wszystkiego.......za duzo tego ....a wierząca jestem i moje dzieci tez chodza do koscioła Jutro bedzie lepiej MĄZ JUZ SIE DO MNIE PODLIZUJE PA PA 21:00 [zgłoś do usunięcia]xxxxyyyyzzzzzzzzzz motorolka30 - a jak wytropiłaś Ubogą? Bo chyba nielegalnie? 21:01 [zgłoś do usunięcia]annadaniela1 a żona mojego męża to bezdzietna stara panna... buahaha dobrze mojej teściowej że ma taką "udaną "córkę 21:02 [zgłoś do usunięcia]annadaniela1 miało być - siostra bo żona to Ja a ja nie jestem starą, zgorzkniałą i bezużyteczną panną 21:29 [zgłoś do usunięcia]annadaniela1 o prosze a teraz jakis kretyn pisze za mnie !!!!!!!! duzo debili chodzi po tym swiecie za duzo 21:31 [zgłoś do usunięcia]annadaniela1 jutro sobie zastzega nicka Podszywaczko jedna Stara panno _ mam racje? 21:32 [zgłoś do usunięcia]annadaniela1 o prosze a teraz jakis kretyn pisze za mnie !!!!!!!! duzo debili chodzi po tym swiecie za duzo 21:33 [zgłoś do usunięcia]annadaniela1 teraz idę mojemu staremu dać doopy 21:35 [zgłoś do usunięcia]annadaniela1 Już się pode mnie nikt nie podszyje 21:52 [zgłoś do usunięcia]motorolka30 annadaniella to to wszystko pisze "uboga ale krewna"- nikt inny, tylko się wystrachała,że ja wiem kim ona jest bo znam jej nazwisko (pisałam tam wyżej) No i ta nasza Uboga -zresztą Barbara-jej na imię ...he he he używa teraz róznych nicków a że Ty jej też podpadłaś wczoraj bo napisałas ,ze nieładnie podszywać się pod kogoś to postanowiła dać Ci popalić- prymityw z niej do potęgi normalnie porażka przez masakrę ....., ona sie chyba podnieca tym ,ze my się nią interesujemy, proponuje ja olać zwyczajnie i nie dawajmy się jej prowokować-bo ona na to tylko czeka .... Ma kobieta swoje lata już -nie jest taka młoda ,ciągnie pod 50-kę a taka dziecinna widac ... nie wypada starszej pani , nie wypada ... 21:55 [zgłoś do usunięcia]xxxxyyyyzzzzzzzzzz Ja nie jestem Uboga. Interesuje mnie to jak zdobyłaś jej dane? Jeśli zrobiłaś to nielegalnie jest to przestępstwem, za które możesz odpowiadać karnie. 21:58 [zgłoś do usunięcia]martusia80i Motorolka ukradła mi nicka zaczerniła go sobie babsko jedno he he ma zajecie kobieta 21:58 [zgłoś do usunięcia]motorolka30 a ja doskonale wiem kim ona jest ... wiem duzo więcej nawet i jak zechcę to będę wiedziała ze to ona pisze nawet jak wymyśli 100 ników sobie !! zresztą polazła na inną kafeterię i podszyła się pod inną osobę z która pisałam- szybko się zoriętowałam ze to ona i tamta osoba też juz zaczerniła sobie nicka Ciekawe czy będzie jej do śmiechu jak jej córka albo synek np ... przeczytasją co ona wypisuje w internecie .... ogarnij się babsztylu wreszcie bo takie wulgaryzmy w ustach kobiety to świadczy o tym ze jesteś nie zadowolona i niewyżyta seksualnie - lecz się !! Teraz widzisz annadaniella ,ze to jest wkurzające jak takie " zero" a nawet -"minus sto" jak ona podszywa się pod nicka 22:02 [zgłoś do usunięcia]martusia80i ja annadaniela1 pisze do ciebie motorolka......kurcze napisalam jak ty bys mi nicka ukradla ktos sie podszyl pod mojego AnnaDaniela1 co za baba jutro wymysle sobie nowego i zaczernie teraz pisze z komorki i ciezko pa 22:03 [zgłoś do usunięcia]martusia80i motorolka ukradła i zaczerniła mi nick. To ja wymyśliłam nick motorolka a ty go ukradłaś co za babsko 22:05 [zgłoś do usunięcia]xxxxyyyyzzzzzzzzzz motorolka- pamiętaj, że podawanie danych osobowych na forum jest przestępstwem, a Ty podałaś imię i nazwisko. 22:05 [zgłoś do usunięcia]motorolka30 posłuchaj Uboga- jesli jeszcze jeden raz napiszesz coś pod moim adresem -udając kolejną "martusię80i" czy inną to nie będzie Ci do śmiechu- odwal się od nas ok ??? jesteś stara - brzydka ,nie masz figury ładnej okularnico i Ci żal czy o co chodzi???? wnuczka się zajmij a nie na internecie buszujesz !!!!! Nikomu nicka nie ukradałm, piszemy sobie z annądanielą a ty się nie potrafisz od..pierniczyć od nas/ sama nie wiesz babo co wymyślic , jak mogłabym ukraść nicka jakiejś martusi - gdzie jest jej jakakolwiek wypowiedź wcześniejsza pod tym nickiem???? puść linka to pogadamy hehehe 22:09 [zgłoś do usunięcia]motorolka30 ha ha ha , ja wiem co jest przestępstwem a co nie , po za tym takich imion i nazwisk jest jak psów burków, kazdy moze sobie pisac srutu tu tu więc nie trzęś portkamu uboga ,peselu Twojego nie podam 22:12 [zgłoś do usunięcia]motorolka30 ha ha ha ale się usmiałam, Ty Uboga nawet się nie spodziewasz kim ja jestem , zdziwiłabyś się i mówię do Ciebie grzecznie , odwal się -proszę po dobroci ,grzecznie i kulturalnie ok? 22:21 [zgłoś do usunięcia]motorolka30 "xxxxyyyyzzzzzzzzzz " "martusia80i" " obeznana z tematem" .... to wszystko "uboga wypisuje annadaniella1- na czarno jesteś i dobrze ,juz pod nasze nicki się nie podszyje to chore babsko 22:27 [zgłoś do usunięcia]motorolka30 nooo uboga - jaka grzeczna się zrobiła..... tak trzymaj babciu 22:29 [zgłoś do usunięcia]motoroIka30 Może trochę pozrzędzę. dzisiaj miałam smutny dzień bo mój mąż znowu mnie uderzył- lekko ale zawsze to przykrość. Chciałam sobie poprawić humor i weszłam na kafe i co znajduję- szalejące, podszywające się babsko!!! Nie wie z kim zadziera, nie wie kim Ja jestem!! Jestem... gospodynią domowa i to nie byle jaką !!! 22:37 [zgłoś do usunięcia]motorolka30 ja ha ha ha ha , co za głupia uboga- dalej się podszyła pod mojego nika, moj mąz mnie nie bije idiotko!!!!! widać musze zmienić jednak nicka bo ta baba nie da za wygraną a ja tez uboga nie dam za wygraną - i zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! 22:41 [zgłoś do usunięcia]motoroIka30 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a masz babciu !!!!!!!!!!!!!! do trumny się szykuj a nie na kafeterię z młodymi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poprz. | 1 87 88 89 90 91 | nast. Strony tematu: Odpowiedz na ten temat używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty 1999-2011 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... hehe ........
Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Wykup reklamę na Kafeterii Forum - strona główna Dyskusja ogólna Spis tematów | Dodaj nowy temat | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat 30 latka szuka faceta do pogaduszek. poprz. | 1 16 17 18 19 20 24 | nast. 09:16 [zgłoś do usunięcia]jaka-jestem idiotka z ciebie wywnetrzac?? A co to za słowo?? 09:16 [zgłoś do usunięcia]jhvhgfchfjknmjk ja takze z checia pogadam z mężczyzna , ktory jest dojrzaly psychicznie i fizycznie oraz sprawny 09:24 [zgłoś do usunięcia]jaka-jestem liliput i jak tu rozwinąć wątek jak jakimś kretynom się na tyle nudzi, że wszystko potrafią zepsuć? nie będę rozwijać tego ani żadnego już wątku w takim razie. 09:27 [zgłoś do usunięcia]jhvhgfchfjknmjk jaka-jestem nie przesadzaj ......z powodu jakiegos jednego postu nazywasz kogos debilem? to niezbyt dobrze swiadczy o Twojej inteligencji 09:31 [zgłoś do usunięcia]liliput z takim...myśleniem jaka-- czy Ty myślisz,ze na tym cafe same ideały przebywają?Ignoruj ich sami się znudzą. Przeciez ktoś rodzi sie z inteligencją lub nie i nic na to nie poradzisz.Niech sobie orange do woli dokazują ,mnie to spływa jak po kaczce. Przeciez o to im chodzi aby Cie wyprowadzić z równowagi.Czy chcesz dać im upust satysfakcji? 09:33 [zgłoś do usunięcia]liliput z takim...myśleniem jaka-- ktoś sobie używa na Ciebie inwektywami więc nie czyń tak samo,proszę Cię. 09:34 [zgłoś do usunięcia]figofagom liliput...............twoje myslenie cos zawodzi, po co Ty tusiedziesz? udajesz tez ch*jraka wielkiego obronce biednej kobietki?? ahahaaahha zalosne powazne tematy na durnawym forumie 09:36 [zgłoś do usunięcia]liliput z takim...myśleniem figofagom-- coś cienko prawisz orange.Zdobądż sie i rusz mózgownicą 09:41 [zgłoś do usunięcia]jaka-jestem liliput wiesz- ja wiem, kto tu ma "coś" w głowie, a kto nie i wiem kiedy mam rację, a kiedy nie. a mimo to się zawsze przejmuję, taka natura, więc jaki ma sens próba napisania czegoś mądrzejszego, a potem przeżywania pół dnia głupiego komentarza? Próbuję nie pierwszy raz, ale to chyba nie dla mnie. A dla ścisłosci- pomarańczo co znaczy słowo "forumie"????? 09:42 [zgłoś do usunięcia]figomfagom uzywa na ciebie inwektywami? Ty chyba nawet nie wiesz co to slowo znaczy i nie wiesz jak je w zdaniu umieścic ahahahahha cieniasie 09:43 [zgłoś do usunięcia]figomfagom jaka-jestem---------------jesli wiesz po jednym poscie czy ktos ma cos w glowie to ci bardzo wspolczuje bo zbyt inteligentna to ty nie jestes 09:56 [zgłoś do usunięcia]figomfagom "forumie" tepa strzaleczko jabys nie zauwazyla to sproszczenie jakiego sie tutaj uzywa a nie blad 09:59 [zgłoś do usunięcia]liliput z takim...myśleniem jaka-- dałem Ci przykład jaka dyskusja może być z "mądrymi" inaczej Więc nie przejmuj się z malolatami,jeszcze na drzewie siedza lecz nie wiedzą o tym 10:00 [zgłoś do usunięcia]liliput z takim...myśleniem jaka--żegnamy tych co na drzewie i nie oddzywamy sie do nich.Jak poczuja grunt pod stopami zadecydujemy jaka czy warto z nimi słowo zamienić 10:07 [zgłoś do usunięcia]liliput z takim...myśleniem zobacz jak zmienia lub więcej tych tutaj jest orange figomfagom,figofago moze jeszcze inaczej.Rozkazuje Ci ponownie zmienić nicka orange 10:11 [zgłoś do usunięcia]liliput z takim...myśleniem jaka nigdy tego nie mów czy sie przejmujesz sytuacja na cafe,poniewaz sie nie odpędzisz od orange.Poza tym jak się będzie naprzykszał jest jeszcze zgłoszenie na śmietnik i wykasują go.Po jakimś czasie lecz zniknie na zawsze 10:29 [zgłoś do usunięcia]jaka-jestem liliput ale ja nie chcę na cafe byc kimś innym niż naprawdę jestem. przejmuje sie i już, ale w dyskusje z żadnymi trolami wdawać się nie mam zamiaru. nie pierwszy to już raz i myślę że takim trolom to ktoś w życiu dokopuje, a potem one odgrywają się na cafe itp. bo inaczej nie potrafią, a jak anonimowo popiszą to czują się "madre" Raczej mi ich żal niz jestem zła, ale nie zmienia to faktu że mi bywa przykro. 10:34 [zgłoś do usunięcia]liliput z takim...myśleniem jaka-- pożegnałem tych co na drzewie więc nie ma co kruszyć kopii 10:41 [zgłoś do usunięcia]jaka-jestem taaaaa no to proszę, rzuć nowy temat bo mi jakos odeszla ochota 10:52 [zgłoś do usunięcia]liliput z takim...myśleniem Może jakiś zarcik na rozlużnienie atmosfery? 10:54 [zgłoś do usunięcia]liliput z takim...myśleniem Siedzi chłopiec na ścieżce i miesza gówno z piaskiem. Przechodzi listonosz i pyta: - Co robisz, mały? - Mieszam gówno z piaskiem. Ulepię listonosza. Listonosz się zdenerwował i poszedł dalej. Spotkał policjanta i poskarżył mu się na chłopca. Policjant postanowił dać malcowi nauczkę. Podszedł, poprawił pas i pyta: - Co robisz, mały? - Mieszam gówno z piaskiem. - I kogo ulepisz? - Listonosza. - A nie policjanta? - Nie. Mam za mało gówna. 10:54 [zgłoś do usunięcia]jaka-jestem nieee proszę. ja tak nie lubię żarcików... 10:55 [zgłoś do usunięcia]liliput z takim...myśleniem JAK UPRAWIAJĄ SEKS? BANKIER - na raty NAUCZYCIEL- z przerwami ALPINISTA - zawsze na górze INŻYNIER - zgodnie z planem LISTONOSZ - dochodzi szybko POLITYK - kończy na obietnicach DENTYSTA - wiadomo zawsze oralnie ŚMIECIARZ - dochodzi raz w tygodniu POLICJANT - twarda pałka z kajdankami SZACHISTA - bije króla nawet przy królowej DETEKTYW - tylko w ciemnościach i incognito DŻOKEJ - galopuje ostro i zawsze chce być pierwszy PIŁKARZ - jak nie faul to spalony i nigdy nie może trafić DOSTAWCA PIZZY - jak nie dojedzie w 5 min to zimny NUREK - ma wielkie ciśnienie zwłaszcza gdy jest głęboko GOLFISTA - małe piłeczki, a upiera się żeby zaliczyć 18 dziurek MUZYK - ma niezwykle sprawne palce, ale potrzebuje dyrygenta PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - nigdy nie może znaleźć właściwego miejsca DEALER SAMOCHODOWY - nie ważne gdzie i komu, aby tylko wepchnąć ten swój złom 10:56 [zgłoś do usunięcia]liliput z takim...myśleniem A jesli tak to przepraszam 10:56 [zgłoś do usunięcia]liliput z takim...myśleniem Więc co lubisz? 10:57 [zgłoś do usunięcia]jaka-jestem ha ha ha no to teraz przyznaj się do jakiej grupy się zaliczasz 10:58 [zgłoś do usunięcia]liliput z takim...myśleniem Na razie widze lubisz dyskusje z nieopierzonymi orange.Co poza tym? 10:58 [zgłoś do usunięcia]jaka-jestem lubię melancholię 10:58 [zgłoś do usunięcia]kasparov do dialogu zainstaluj sobie gadu gadu 10:59 [zgłoś do usunięcia]liliput z takim...myśleniem jaka-jestem-- w jakim kontekście?Moze jasniej,za tepy jestem aby myślec twoimi kategoriami poprz. | 1 16 17 18 19 20 24 | nast. Strony tematu: Odpowiedz na ten temat używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty 1999-2011 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uboga -moja kochana siostrzyczko :-) choć idziemy na piwko, potem czeka nas długa noc , no cuż musimy zarabiać jakoś na życie .... rodzine trzeba utrzyamć a my obie takie jesteśmy zaradne, jak się uda to i 4-5 klientów mamy jednej nocy :-) szkoda czasu tu na necie ,tu nam nie zapłacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... hehe ........
jakis psychopata to wkleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... hehe ........
tak wygląda 'sranie" na topik :) przedtem był pokaz podszywania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... hehe ........
Dziękuję za uwagę :) Pozdrawia Moderacja kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... hehe ........
bosze co za dzieciarnia !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... hehe ........
pod wszystkie mozliwe nicki sie podszywa gówniazernia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... hehe ........
ale rozbawiło mnie to :D niedobre dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... hehe ........
trzeba przyznać że podszywacz ma poczucie humoru, inteligencje i spryt Brawo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... hehe ........
ta inteligencję?! IQ ponizej zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... hehe ........
Motorolka i Uboga ---> ktoś Was chamsko skłócil. Te jebane trolle! A Wy się tak łatwo dalyście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uboga
to ja sobie tak pisałam na zarty a ta motorolka głupia się obraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annadaniela -jak tu jeszcze zaglądasz to chciałam Ci napisać ze dziś zdałam o 14 egzamin !!!!!! udało się hura !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×