Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Witam🖐️))....witam w gronie zrzedzacych duchu cafe:)....masz dzisiaj istotny powod do zrzedzenia:)...zycze obfitych potow:p i szybkiego powrotu do pelnej "sprawnosci":) Z moim kafeteryjnym stazem...hmm....siegam pewnie wieku wczesno-przedszkolnego:p:D. Nie "udzielam sie" tez na innych topikach z przyczyn, powiedzialabym czysto prozaicznych....aby byc aktywnym forumowiczem trzeba miec full czasu, a ja wole ten czas wykorzystac w inny sposob:)...zagladam tutaj tylko na ten topik, poniewaz mam tu przyjaciol i tak od czasu do czasu ktos zajrzy pozrzedzic:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo zrzędzący duch :D Tak ja jestem autorką topiku :D Wprawdzie zamierał już kilka razy. ale ostatnio ciągniemy nadal. Ludzie przychodzą i odchodzą.....ale my z Aną zrzędzić będziemy wiecznie :D Mój staż na cafe tez jest dość długi.....kiedyś bylam na fajnym topiku wesołych mam, który padł śmiercią naturalną. Teraz jestem tylko tutaj, ale zdarza mi się gdzies na chwilkę zahaczyć i popisać pod innymi nickami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inus👄....nareszcie zajrzalas:)...jak tam sprawy zebowe?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie spytalam o ciepelko?? dzialasz dalej w tym temacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak na temat topiku przystalo musze tez pozrzedzic dzisiaj...mam troche obnizony nastroj, a to z racji wizyty lekarskiej...najlepiej sie czuje jak ich nie widze:p(niestety w moim przypadku to niemozliwe)...no i nastepny powod zrzedzenia to aura....za oknem sloneczko nieudolnie probuje sie przebic, ale mu sie nie udaje i czuje ze cisnienie leci w dol,bo slabsza dzis jestem i spacer dzisiejszy bedzie krotszy:).....pocieszam sie jednak, bo dzis zaczyna sie weekend, jutro wszystkie moje dzieci zjada sie do mamusi:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z zębem to pewnie mi zejdzie do nastepnego bólu...:P W domu chwilowo cieplej bo na dworze ciepło :) W działaniu chwilowy zastój bo inni lubią sobie narzekac i czekać aż inni za nich załatwią......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a potem na nocny dyzur:p...albo cierpienia do rana:p Wczoraj uslyszalam na jakies stacji w tv, ze pod koniec lutego maja wrocic syberyjskie mrozy:(...brrr...az mnie dreszcze przeszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byczę się w łóżku do 11-stej :D , ale siedzę do 2-3 w nocy :) Oglądamy z córką horrorki :D no i tak sobie leci czas feryjny....... Dzisiaj spytałam córki czy nie moglaby zapomnieć o moim istnieniu na 2 dni :D bo tylko zrób, pomóż, podaj, załatw itp..beze mnie ani rusz. Ja w tym wieku miałam mamę mocno w nosie.....a ta beze mnie zginie jak nic 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] AAAAna Jak Ci mijaja ferie?jezyk.gifsmiech.gif ....odpoczywasz? --myślałem ze to małolata:D:D Aż czekałem co odpowie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablice rogate aczkolwiek powabne,urocze i śliczne meldować mi tu kiedy się pokażecie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde blade co sie naszukałam tego tematu i ni chu chu :) miałam zapisany w ulubionych i szlag trafił nie ma no ale zaszłam ;) i jestem. Tak wiec łazienka skonczona i jest,i jakos mnie specjalnie nie rajcuje. My juz po feriach i dobrze bo myslalam ze swira dostane w domu z całą trójką.Teraz juz spokoj i cisza. Meza tez w domu nie ma bo wybył w delegacje i tez cisza hihi Powiem wam ze wywnioskowałam ze to on najwiecej brudzi.Jak go nie ma porzadeczek jak tralala :D Aleza tomusze zajmowac sie piecem zeby domek ogrzac i musiałam odpowietrzyc kaloryfer kluczem francuskim.Udało mi sie ! Poza tym to dziecko mi dojrzewa,bole ma jakies w podbrzuszu.Inna Ty masz dziecko w podobnym wieku,wiec powiedz to normalne zeby 11 latke nim dostanie @ tak brzuch pobolewał? Duc****a to w ogole oryginał jestem :P zegar zawsze do przodu ,nigdy się nie cofie A i powiem wam ze dzis zbudowałam domek dla dzieci,taki z kartonów.Zostało sporo po remoncie i tak mi jakos pomysł wpadł do głowy,a reszte wykonania podpatrzyłam w necie.Super wyszło,Dzieciska zadowolone.Juz zabawa kwitnie tylko jutro go jeszcze pomalujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wykropkowało mi Ducha :D dziwne jakies połaczenia literek tu kropkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegar- domek jest boski :P Mh... nie przypominam sobie żeby moją jakoś szczególnie brzuch bolał, ale to było prawie 4 lata temu. Tak sobie dostała i już. A dojrzewające dzieciaki to niezly klops... Coś bym pozrzędziła może........aaa śnieg topnieje i kupki na ulicach wyłażą jak grzybki po deszczu. Musiałam chodzić dzisiaj slalomem bo oczywiście cywilizacja do mego miasta nie dotarła jeszcze i pieski srają gdzie popadnie a nikt tego nie zamierza sprzątać. No i to nikomu oczywiście nie przeszkadza ale dzieci biegające po trawniku to już wielki problem dla tych wszystkich star****co zapomniały że dziećmi były......ech.... taki sobie temacik do zrzędnięcia znalazłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem🖐️)) Inus👄..coreczka ma mamusie, a mamusia jedyna coreczke:D...przeciez nie moze byc inaczej:p. Zegarku👄...kochana...tworczo spedzasz czas z dzieciakami!...brawo👄.. a z tym bolem brzucha cory udaj sie do lekarza...w tym wieku sa mozliwe takie bole podbrzusza, ale to wcale nie musi byc to....radze poszukac przyczyny z lekarzem, bo takie bole moga miec rowniez inne zrodlo...to jest mlody dojrzewajacy organizm i nigdy nie mozesz byc pewna jaki jest powod tego bolu. Duchu:)....jak na diablice przystalo:)...pojawiamy sie i znikamy:p i nigdy same nie wiemy o jakiej porze:p...zagladaj tu:)....moze ktoras z nas przylapiesz:p:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm....tak sobie mysle....duch i diablice...ciekawe towarzystwo:p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i całuję rączki😘)) pieknym,powabnym i uroczym damom.🌻 Wczoraj już mnie zablokowano spamem po 23.00Jak dbają o moje zdrowie abym sie nie przemeczył i chodził z kurami spać:PA guzik wszedłem na grę skata i szalałem do 01.00 w nocy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyśbyłam inna Diablica rogata....powabna urocza i śliczna......oj chciałabym duchu chciała taka być smiech.gif --nie miewaj wysublimowanego negatywnego ego o sobie,ponieważ dla Twojego faceta zawsze bedziesz uroczą.Chyba ,ze jesteś zołzą czy ksantypą a to juz jest inna bajka :D:P:DObym sie mylił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknać w swojej dłoni,wtedy nawet łzy będa smakować jak szczęście.-----------------przypomniałem sobie te sentencję.Juz namawiano mnie abym wkleił do stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze sam ze soba bedę sie musiał posiłkować w konwersacji bo diablice mają rodzinę na głowie a ja sie pławie w samotności.No nie całkiem lecz przy sobie nikaki:P:)Wkleiłem te sentencje do stopki zobaczę czy sie pokaże.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G/ó/w/n/o!! Nie ma jej Ide dół kopać i posypuje głowę popiołem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dodatek wykasowano mi ostatni akapit sentencji.Jak tu nie zrzedzić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniałem sobie jak mnie za c/h/u/j/a zrobiono w Katowicach.Bylem w Galerii obok dworca kolejowego z przyjaciółką ,która zaproponowała pozwiedzać ten przybytek,ponieważ jest ciepełko.Napotoczyłem sie na salon pleya wiec potuptałem do hozej dziewoji,która zaczęła szczebiotać abym podjął decyzje o zakupie ich.propozycji.No i ośla pała zadecydowała podpisujac w ciemno umowę na 2 lata.I teraz za 30 zł załadowałem fajnistą komórke Noki i patrze a tu znika mi 10 zł z tej sumy.Przegladam umowe a tam jak byk pisze,ze 10 zł bedzie potrącane.Dzwonie do Dzialu obslugi klienta i mówie ze zmanipulowano mnie a tak bylem przekonany o dobrych ich intencjach.Facet przyznał mi racje i powiedział ,ze mam złozyć reklamacje.Do/K/U/R/W/Y nędzy takimi sztuczkami się posługuja to w pale sie nie mieśći.Ju mnie w/k/u/w/i/l/i maksymalnie.Dobrze że moge swoje frustracje tutaj unaocznić.Jakby nie było tego tematu chyba bym musiał oślą pałe zalać i tydzień chorować na kacu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapowiedziałem im że w necie te szczębiotke bedę napiętnował gdzie się da.Nazywa sie BEATA FILAR.Niech się wypałuje dokładnie swoje porąbane decyzje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam dwa telefony.jeden z t-mobile a drugi z pley.Ten z T-mobile jest na kartę i nie można wysyłać SMS-ów,poniewaz koszt naprawy przekraczałby oplacalność.Jest starą komórką 12 letnią oczywiście Nokia.Drugi natomiast jest na abonament lecz z okrojoną wartościa kasową.I jak sie nie /wk/u/r/w/i/a/c mam??:O:( o innych sprawach juz nie chcę mówic gdyż ryczałbym jak lew bez przerwy:P:D teraz znów jestem chory z powodu super mieszkania ,gdzie najwyższa temperatura jest +16*.Są kaloryfery tylko piwnica nie ocieplona i ziab niesamowity jest.Na dodatek co roku dopłacam ok.300 zł za dogrzewanie!!/K/u/r/w/a mać ludzie trzymajta mnie bo się wściekne jak o tym pomyśle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się
Człowiek zagląda po latach na forum a tu Duch. Jednak świat się mało zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×