Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

kiedyśbyłam inna --nuże gęgaj kiedy obchodzisz bo ja w dniu dla zakochanych:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAANa ostatni raz w szpitalu byłem mając 40 lat i chcieli mi odjać nogę.Miałem szczęście na innego lekarza co jeżdził po szpitalach i cieżkie wypadki wyłapywał.Dziś ten chirurg jest ordynatorem prywatnej kliniki w Szwajcarii.Kolano rozwalone w drzazgi tak poskładał ,ze nie odczuwam do dziś żadnych bółów.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cyklicznie, co jakis czas...nie chcem, ale muszem:(...ostatnio chwycilo mnie przed swietami i dopiero tak od kilku dni dochodze do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postawie Croun Rojal kanadyjska wódke na pszenicy robiona.Głowa nie boli i sie nie ma kaca:DTort musi być przymusowo.Zawsze ukochana żona mi robiła.Od 2010 niestety konowały rozwalili mi małżeństwo.I na starość przyszło być mi HIPOKRYTĄ .Wcale sie z tym nie kryje że mam przyjaciółkę.Ukochana nigdy juz nie bedzie przy moim boku po 2 letniej nad nia opiece.Przebywa w DPS od 27.09.2012 r.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piłem % ok 5 lat a ostatnio na sylwka pozwoliłem sobie.Booooszzzzzzzzeeeeeeeeee umierałem 5 dni.Długo to bede pamietał.:D Nawet piwa jeszcze nie tknałem od tamtego czasu :D Nie te lata na degustacje okowity:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciel z Kanady przywiózł mi w 2009 r Tę ich wódke śliwowicę.Miodzik w uszach.Na skajpie przegadaliśmy calą noc degustując w/w wódke.Nawet po pół litra nie miałem kaca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra...wypije Wasze zdrowie...woda mineralna:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzienks za wspólczucie.To juz jest przeszłość.Nie poznaje mnie do dziś.Jestem Ojcem albo bratem dla niej.Nie ma pamieci krótkiej.Tak to bywa jak niedouczonych gnojków dopuszczają do operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja piwko żłopę litrami a i wódeczkę okazyjnie też :D Ostatnio próbowałam śliwowicy 80% ble ble ble...okropieństwo, ale na rozgrzanie w moim mieszkanku by się często przydała :D Czyli z Wami nie poimprezuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziom nauczania dziś na studiach równa sie szkole średniej.Totalna zapaść na dodatek zwalniają nauczycieli akademickich jak i z szkoł niższych,bo jest niż demograficzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwowica nasza jest beznadziejna klei sie do żołądka i ma sie zgage.Takiej wódki jak ta kanadyjska już nie spotkałem W przyszłym roku przyleci to zapasik bedzie należyty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola Inus:D...imrezowac moge:p...ale bez wyskokow i ...napojow wyskokowych:p:p...umiem sie dobrze bawic i bez tego:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyśbyłam inna--tylko tak nadmieniłem i więcej wracać do tego nie będę.Za duzo lez wylałem i schudłem wtedy 30 kg w ciagu 3 miesiecy jak przebywała w kilku szpitalach.Zrobił to stress,ponieważ bedac codziennie u niej po 8 godzin jadłem w stołowkach szpitalnych i głodny nie chodziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inus...zycie czasem plata nam okrutne "figle"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu....nawet nie wiesz jak doskonale Cie rozumiem....ja tez bylam krolikiem doswiadczalnym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi bedzie tak do póżnego popołudnia samemu siedzieć bo gromadka dzieci z wnuczętami zjawia się na weekend.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inus:D...ja jestem sila spokoju...nic mnie rusza:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ze wirtualnie w piątek damy gazu i czadu:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów posty magazynuja na potem:DNie ma moich wcześniejszych wpisów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×