Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Gość AAAAna
Witaj Inna👄...nareszcie....poczułaś kawę:p:p:D:D Jak tam?...fachowcy byli?...zrobili co trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAna
A co mają robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAna
Córa już zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czerwcu wzieli się za czyszczenie i naprawianie tego centralnego ogrzewania , mieli skończyć w tydzień, nie skończyli a potem cisza przez 2 miesiące.......teraz zakładają termostaty na grzejniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAna
Nie zazdroszczę....a co? Instalacje wymieniaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAna
No to mają...bardzo seksualne podejście do pracy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córa zdrowa ale z takim tempem jak jest w 3 gimnazjum to nie wiem jak długo zdrowa będzie...:D W szkole do 15-stej a do tego te wszelakie próbne testy a co najgorsze przesiadywanie na okrąglo w kosciele przed bierzmowaniem.....nie chce mi się juz nawet w tym względzie przeklinać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wymieniają tylko ją niby wypłukali i pokombinowali w zaworkach :D Z tego ma byc niby cieplej ale ja oczywiście w to nie wierzę....Mieli nam też w związku z tym zimnem ocieplić styropianem kominy....tego tez sie nie doczekaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma być cholera cieplo w kuchni jak kaloryfer jest za szafkami???? Ale nie da sie nic wykombinować bo meble i blaty na wymiar zrobione przez poprzednich właścicieli....Teraz mąż z bratem mają rozwalić pół parapetu żeby chociaż troche tego ciepla się wydostawalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAna
Przerabiałam to niedawno..znowu:)....z tymi testami to jest istne wariactwo. Moja testy zaczynała już w I gimnazjum a eskalacja to była w III. Wiesz co ci powiem?....moja zupełnie je olała...inni brali korepetycje...zakuwali i nie wiadomo co, a ona wogóle się na nie nie uczyła i napisała na 95%. Ci co zakuwali , świadectwa mieli jeszcze z paskami i punkty za wolontariat i takie tam to nie dostali sie do tych szkół co chcieli, a moja na luzie i z takimi wynikami mogła wybrać sobie jaką chciała szkolę i była I na liście. To jest zwykłe straszenie tych dzieciaków, one potem są tak zestresowane, że wszystko zapominają, zresztą jak ktoś ma jakąś wiedzę to i tak napisze i bez wariactwa. Wyluzuj troche i córa też. Oczywiście nie olewać , ale niech uczy się swoim tempem i bez nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAna
No mnie to chyba by poniosło jakby mi tak się ślimaczyli z robotą.....chyba szybko by skończyli żeby mnie mieć z głowy:p:p...no nie zazdroszczę Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta ja tu wcale czasu na nauke nie dostrzegam....wraca po 15 a teraz różańce na 17-stą no a potem odrabianie na bieżąco oczywiście z pomocą mamy (mama się megastycznie wku.....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAna
A moja teraz jest taka szczęśliwa, bo mówi, że nareszcie w tej szkole traktują ją jak dorosłą i można porozmawiać na poziomie. Wczoraj mieli jakieś pasowanie na licealistów czy coś takiego. Każda klasa robiła jakieś przedstawienie żeby się zaprezentować szkole, no i mojej klasa wygrała, zdystansowała wszystkie klasy. No a ona dumna, bo pisała scenariusz no i reżyserowała:D:D:D...kurcze ja też chce mieć 16lat!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też !!!!!!!!! Zresztą chyba cofam się w rozwoju...Mój wakacyjny uczeń wielbi mnie nad zycie, ciągle do mnie pisze na kompie a do tego chce sie na kawę wkręcić żeby tylko ze mna posiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAna
Moja trzy lata chodziła na nauki, ale birzmowania jeszcze nie ma, bo na pięciu biskupów jakich jest w naszej diecezji żaden nie miał czasu żeby udzielić im bierzmowania. Czekają teraz na następny rocznik i z nimi dopiero pójdą. Obłęd. W głowie mi sie to nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAna
:D:D:D...super...ja też lubię kontakt z młodymi, zresztą młoda mi też mówi, że jej znajomi mówią, że ma w dechę starszą:D:D. Żeby tak szło cofnąć trochę latek:D:D:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAna
Tak jak ja:D:D...zreszta znasz moje poglądy na te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja to się wścieka, bo co niektórzy chca przyjść do mnie a nie do niej :D A już najbardziej krzyczy żebym nie daj boze nie pisała jakiś komentarzy u jej znajomych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą co do tego kościola to jak słucham o tych wszystkich pedofilach to mnie juz totalnie szlag trafia.......jak mam iść do spowiedzi jak mam teraz wrażenie że on przed chwila może bzykał niewinnego ministranta....mam teraz takie wizje i podejrzenia do wszystkich tych czarnuchów w sutannach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAna
Nie martw się...zostały im t6lko te stare mohery(jak to mówi moja córa)...młodzi ludzie maja inny pogląd na sprawy kościoła, a szczególnie na samych klerykałów....niedługo zostaną sami, bo ludzie odejdą z kościoła....ale mnie wkurza ta reklama, ciągle mi wskakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×